CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Alin Galbenu, ionut voicu, Matei Marin, Eduard Vrabie

Avatar utilizator
Hrib George
Mesaje: 112
Membru din: Lun Ian 19, 2015 16:41
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de Hrib George » Lun Iul 08, 2019 16:41

Master's Carp Team - Hrib George + Parteneri!

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mar Iul 09, 2019 8:42

Lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mie Iul 10, 2019 12:24

Lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Lun Iul 15, 2019 18:55

Lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
10. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mie Iul 17, 2019 12:22

La solicitarea participantilor, martorul la cantar devine obligatoriu !!!
CS APS

fredd
Mesaje: 112
Membru din: Mie Aug 17, 2011 14:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de fredd » Mie Iul 17, 2019 21:31

Carpbait Fredy
Campeon del Mondo at Titirobil 2010/ 2012/2013
Campeon Olimpico /2012/2016/2020

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Dum Iul 21, 2019 10:35

Lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
10. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
11. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
12. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
13. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
14. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
15. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
16. ...
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Lun Iul 22, 2019 9:51

Lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
10. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
11. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
12. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
13. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
14. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
15. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
16. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru
17. ...
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mar Iul 23, 2019 10:45

Lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
10. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
11. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
12. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
13. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
14. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
15. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
16. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
17. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
18. ...
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mie Iul 24, 2019 9:53

Lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
10. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
11. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
12. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
13. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
14. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
15. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
16. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
17. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
18. Madalin Darla - rezervat
19. Dacic Carp Club: Andrei Serban
20. ...
CS APS

WLC Carp Probaits
Scrie răspuns

Înapoi la “COMPETITII”