Problema cu POS la incasare

Moderator: danr

Încuiat
Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Problema cu POS la incasare

Mesaj de Stefan B »

Buna ziua,

Am incercat sa va contactez pe email ....dar nu am gasit nici o adresa ...respective ....office@....sau contact@.....nu sunt valide si ca atare ma vad nevoit sa va scriu aici :

Buna ziua,

Revin la dumneavoastra cu o problema aparuta in data de 16.06.2015 cand am achizitionat de la dumneavoastra produse in valoare de 459,00 lei.
Suma a fost achitata cu card –ul ….din pacate primul POS al dumneavoastra de la Banca Transilvania ….a dat eroare, dar sistemul BCR mi-a confirmat plata ….. Casierul dumneavoastra a sunat la Banca Transilvania si i s-a spus ca nu s-a tranzactionat, dupa care s-a folosit un al doilea POS de la Unicredit care a emis si confirmarea de plata.

Sunand la BCR (card meu este afferent contului deschis la ei …..) mi s-a spus ca ambele sume sunt blocate in favoarea TOTAL FISHING ….urmind ca dumneavoastra la decontare sa refuzati plata mea de la Banca TRansilvaniei ….urmind ca suma sa-mi revina in cont !


Rog frumos sa luati cunostinta sis a remediati situatia cat mai curand posibil !!!!



Cu consideratie,

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Problema cu POS la incasare

Mesaj de Stefan B »

Si bonurile ....
Fişiere ataşate
SKMBT_C25315061814500.jpg
SKMBT_C25315061814500.jpg (117.4 KiB) Vizualizat de 926 ori

mihai florescu
pescar de competitie
Mesaje: 1622
Membru din: Lun Ian 10, 2005 14:28
Puncte: 0
Localitate: Rosiori de Vede

Re: Problema cu POS la incasare

Mesaj de mihai florescu »

Buna ziua

Adresa de email a magazinului este magazin@totalfishing.ro. Am luat la cunostinta de sesizarea dumnevoastra si in consecinta o sa luam legatura cu Banca Transilvania pentru a va debloca suma.

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Problema cu POS la incasare

Mesaj de Stefan B »

M-am tot uitat dupa adresa de mail ....dar nu am sesizat-o !

Multumesc pt colaborare !

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “TOTAL FISHING”