Recomandare pensiune Delta

Aici va invitam sa discutam despre locurile in care ne-am petrecut concediile, chiar daca nu au legatura cu pescuitul. Asa vom crea o baza de date, cu locatii recomandate sau nu, de care vor beneficia toti utilizatorii acestui forum.
Calatorie placuta!

Moderatori: gor965, Adi Forest

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Recomandare pensiune Delta

Mesaj de Cristi Y »

gazaru scrie:Mila 14 Crisani
http://www.mila14.ro/
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: CE HARNEALA , TI-AI LUAT TEAPA SI VREI SA MAI VEZI SI PE ALTUL PAGUBIT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Stef 12
Mesaje: 353
Membru din: Joi Noi 04, 2010 23:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare pensiune Delta

Mesaj de Stef 12 »

Cristi Y scrie:
gazaru scrie:Mila 14 Crisani
http://www.mila14.ro/
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: CE HARNEALA , TI-AI LUAT TEAPA SI VREI SA MAI VEZI SI PE ALTUL PAGUBIT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu aveam de gand sa ma duc intr-acolo, dar oricum, mersi pt atentionarea indirecta :D
Banii, interesele, gloria...pot oricand schimba istoria.

Avatar utilizator
Marian Cosereanu
pescar de competitie
Mesaje: 1176
Membru din: Sâm Noi 10, 2007 19:20
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare pensiune Delta

Mesaj de Marian Cosereanu »

Cristi Y scrie:
gazaru scrie:Mila 14 Crisani
http://www.mila14.ro/
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: CE HARNEALA , TI-AI LUAT TEAPA SI VREI SA MAI VEZI SI PE ALTUL PAGUBIT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu am fost acolo dar am vazut ca au preturi bune, mai ales la barci.
Chiar tu ai propus pensiunea Mila 14.
Nume utilizator schimbat din gazaru

samanoske72
Mesaje: 530
Membru din: Sâm Noi 28, 2009 21:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Recomandare pensiune Delta

Mesaj de samanoske72 »

pensiunea Delta Paradis.am fost recent(inca mai am urme de intepaturi de la tantari)si era ok.nu stiu daca usturoiu e mai smec sau mamaliga e mai galbena decat cea de la Big Fish,dar recomand cu increde .cine cunoaste zona,pe stipoc inca mai sant urme de stiuci,dar in rest,peste din ce in ce mai putin.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Recomandare pensiune Delta

Mesaj de Cristi Y »

gazaru scrie:
Cristi Y scrie:
gazaru scrie:Mila 14 Crisani
http://www.mila14.ro/
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: CE HARNEALA , TI-AI LUAT TEAPA SI VREI SA MAI VEZI SI PE ALTUL PAGUBIT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu am fost acolo dar am vazut ca au preturi bune, mai ales la barci.
Chiar tu ai propus pensiunea Mila 14.

este adevarat dar sa dovedit a fi o mare teapa !!!!!!!!!!!! , ca locatie este deosebit dar spune o vorba ca omul sfinteste locul iar acolo din pacate nu se aplica , mai repede contrariul , i-ti recomand in schimb pensiunea BIG FISH unde ma gasesti aproape tot timpul si unde gasesti toate facilitatile care le poate dori un pescar cat de pretentios ar fi
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

irimiairimia
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Iul 23, 2011 13:59

Re: Recomandare pensiune Delta

Mesaj de irimiairimia »

Prieteni pescari! Am fost anul trecut la Big-Fish si am fost anul acesta si la Paradise Delta House. Sincer sa va spun, facand o comparatie intre cele 2 pensiuni, am ajuns la concluzia ca nu se compara Paradise Delta House cu Big-Fish. Este o mare diferenta intre raportul calitate-pret si mai ales staff-ul si administratorul. Va recomand cu incredere pensiunea Big-Fish !

Popescu Adrian
Mesaje: 2
Membru din: Lun Aug 01, 2011 15:34

Re: Recomandare pensiune Delta

Mesaj de Popescu Adrian »

irimiairimia scrie:Prieteni pescari! Am fost anul trecut la Big-Fish si am fost anul acesta si la Paradise Delta House. Sincer sa va spun, facand o comparatie intre cele 2 pensiuni, am ajuns la concluzia ca nu se compara Paradise Delta House cu Big-Fish. Este o mare diferenta intre raportul calitate-pret si mai ales staff-ul si administratorul. Va recomand cu incredere pensiunea Big-Fish !

Aprob! Dar mai ales sa punctam raportul calitate-pret si staff-ul. Trebuie sa precizez ca nu am mai vazut conditii ca la Big-Fish, mai ales la asemenea preturi, iar, la fel cum au mai supus si alti colegi pescari, bucatarie si restaurant ca acolo nu gasesti in toata Mila 23 sau Crisan. Imediat cu am intrat pe poarta am simtit o atmosfera foarte calduroasa. Toti angajatii iti zambeau de acolo stateau cu tine de vorba si ore intregi daca era nevoie( si bineinteles daca nu era treaba :)) ) Recomand ;)

milosh
Mesaje: 34
Membru din: Dum Ian 23, 2011 20:43
Puncte: 0
Localitate: orsova

Re: Recomandare pensiune Delta

Mesaj de milosh »

irimiairimia scrie:Prieteni pescari! Am fost anul trecut la Big-Fish si am fost anul acesta si la Paradise Delta House. Sincer sa va spun, facand o comparatie intre cele 2 pensiuni, am ajuns la concluzia ca nu se compara Paradise Delta House cu Big-Fish. Este o mare diferenta intre raportul calitate-pret si mai ales staff-ul si administratorul. Va recomand cu incredere pensiunea Big-Fish !
salut irimia, sunt RAUL. sper ca ma mai ti minte, am pescuit in zona mila 23 !
am fost anul trecut la ciprian bigfish si anul asta am stat 3 zile la paradis-delta in weekendul trecut. am fost mai multi prieteni, veniti cu un ponton plutitor. din pacate preurile sunt mult prea mari pentru conditiile oferite, bucataria este ........no coment :oops: iar faptul ca mi-au mancat sobolanii toata momela (boilesuri si pungi de porumb de aproape 3 milioane !) m-a facut sa regret alegerea facuta.
o sa mai incerc si alta pensiune la mila 23, dar pana acum tot bigfish este la cel mai bun raport calitate pret. si au si o frumusete de fatuca ca administrator ! :D
Crap mereu, la bine si la greu.

Milos Raul

mircea62
Mesaje: 920
Membru din: Vin Sep 04, 2009 9:32
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: Recomandare pensiune Delta

Mesaj de mircea62 »

Nu-i mai laudati atata ca li se urca la cap si doamne fereste maresc preturile :lol:
Mircea B.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Recomandare pensiune Delta

Mesaj de Vladut Mateianu »

:D :D :D

Nu mareste nimic, ba dimpotriva.....din toamna vor fi niste oferte de senzatie ptr pescari ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TURISM - Destinatii pentru vacante”