ABONAMENTE MOARA VLASIEI 2

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

Încuiat
dajackal
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 26, 2008 19:25

Re: ABONAMENTE MOARA VLASIEI 2

Mesaj de dajackal »

Petcule draga, ai mai scapat de unul ... Din simplul motiv ca nu stii sa asculti niste pareri pertinente si ca esti agresiv. De asemenea te rog scrie si tu mai corect romaneste ...

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: ABONAMENTE MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Victoras Petcu »

Am inteles si ma bucur!!!! OK!!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: ABONAMENTE MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Victoras Petcu »

Va rog daca se poate sa ma poate ajute (imprumute) cineva, cu un pistol de vopsit care sa mearga la butelia de aragaz.
Victoras Petcu

bogdan crap
Mesaje: 46
Membru din: Joi Oct 21, 2010 19:08
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ABONAMENTE MOARA VLASIEI 2

Mesaj de bogdan crap »

...................................


La urmatorul atac la persoana, ne despartim.-ADMIN

marin laurentiu
Mesaje: 626
Membru din: Mie Ian 31, 2007 20:57
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: ABONAMENTE MOARA VLASIEI 2

Mesaj de marin laurentiu »

petcuvicto scrie:Va rog daca se poate sa ma poate ajute (imprumute) cineva, cu un pistol de vopsit care sa mearga la butelia de aragaz.
pai ce ai de vopsit nea Victorash ? ca poate te ajut cumva...gasim alta solutie :wink:
butelia nu are suficienta presiune ptr un pistol de vopsit...daca nu poti face rost de un compresor micut poti folosi un tub de oxigen sau compresorul de la o RABA :wink: pistol de vopsit iti dau eu :wink:
doar cand vom taia ultimul pom,vom asfalta ultima palma de pamant si vom prinde ultimul peste,vom realiza ca nu putem manca...bani

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: ABONAMENTE MOARA VLASIEI 2

Mesaj de robyvan »

marin laurentiu scrie:
petcuvicto scrie:Va rog daca se poate sa ma poate ajute (imprumute) cineva, cu un pistol de vopsit care sa mearga la butelia de aragaz.
pai ce ai de vopsit nea Victorash ? ca poate te ajut cumva...gasim alta solutie :wink:
butelia nu are suficienta presiune ptr un pistol de vopsit...daca nu poti face rost de un compresor micut poti folosi un tub de oxigen sau compresorul de la o RABA :wink: pistol de vopsit iti dau eu :wink:
nu vrea compresor, vrea gaz.....cred ca vrea sa parleasca ceva...sau pe cineva......un fel de aruncator de flacari... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: ABONAMENTE MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Victoras Petcu »

marin laurentiu scrie:
petcuvicto scrie:Va rog daca se poate sa ma poate ajute (imprumute) cineva, cu un pistol de vopsit care sa mearga la butelia de aragaz.
pai ce ai de vopsit nea Victorash ? ca poate te ajut cumva...gasim alta solutie :wink:
butelia nu are suficienta presiune ptr un pistol de vopsit...daca nu poti face rost de un compresor micut poti folosi un tub de oxigen sau compresorul de la o RABA :wink: pistol de vopsit iti dau eu :wink:
Multumesc Laurentiu,o sa am de vopsit cele 8 pontoane. Un paznic mi-a dat ideea cu butelia de aragaz,dar cred ca ideea ta cu tubul de oxigen este buna!!!!! O sa vad cum am sa procedez,poate o sa ma ajute cineva si cu un compresor,daca nu o sa apelez la tubul de oxigen!!!!! :wink: Multumesc inca o data pentru idee si pentru pistolul de vopsit !!!!! O sa apelez la tine in momentul cind ma apuc de vopsit pontoanele.
Victoras Petcu

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ABONAMENTE MOARA VLASIEI 2

Mesaj de andrei vladeanu »

petcuvicto scrie:[ o sa apelez la tubul de oxigen!!!!! ]
nu cred ca ai nevoie. la cate sifoane sunt in pescuitul asta vopsesti toate casele din moara vlasiei...
:D
The One Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: ABONAMENTE MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Cristi Y »

compresor si pistol , daca nu ai curent , generator , compresor si pistol
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: ABONAMENTE MOARA VLASIEI 2

Mesaj de buhac constantin »

Domnul Petcu
Abonatii au voie cu amantele ?
Abonatii au voie sa faca gratar cu peste din balta ?
Abonatii au acces la gratarul dumneavoastra ?

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “APCR-asociatia veche”