Abonamente Tincabesti.

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Pai l-ai injurat fara motiv.
Fata a cerut sa fie stearsa pt. ca gresise inscrierea. :oops:
Care-i vina lui Val?
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Val Pangica jr scrie:@Jujak

omule ai probleme grave de comportament !! Ti-am dat o explicatie de ce am sters pe aceasta andreea - pentru ca pur si simplu mi-a dat mesaj in care mi-a cerut expres acest lucru . A fost dorinta ei si am respectat-o . De fapt mesajul ei este postat cu litere subtiri in mesajul initial , ca sa vada tot orbul .
Cit priveste restul injuraturilor - sa te fereasca Dumnezeu sa dai ochii cu mine in direct ! Va trebuii sa justifici aceste vorbe grele .
[ ZMEULE] Ti-am mai zis si a-ti repet daca ai ceva cu mine spune , pe [ fata ] .. Puteai f. simplu sa-mi raspunzi la un mod mai civilizat, dar vad ca tie a-ti place sa te iei de toata lumea . Cit despre justificari [ ferite de DUMNEZEU ], np. se rezolva . A-ti fac o vizita pe la biroul din SERVICE, . P.S. Nu cred ca erea cazul sa-l bagi pe nea Cornel , in treaba asta .

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

cornel rosioru scrie:Pai l-ai injurat fara motiv.
Fata a cerut sa fie stearsa pt. ca gresise inscrierea. :oops:
Care-i vina lui Val?
Nea CORNELE.........offffff,.....esti ca taica-miu. zau asa.......nimic nu se face fara motiv , tot asa a fost si postarea lui de prost gust , si de rau augur, hai sa nu ne mai disculpam nemotivat.......... Cu respect pt. mata GEORGE.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Nu e treaba mea, dar consider ca oameni ca acest Jujak cu asemenea limbaj si cu asemenea amenintari NU au ce sa caute pe forumurile de pescuit.
Sa nu uitam de ce intram aici. Stima.

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

riciu scrie:Nu e treaba mea, dar consider ca oameni ca acest Jujak cu asemenea limbaj si cu asemenea amenintari NU au ce sa caute pe forumurile de pescuit.
Sa nu uitam de ce intram aici. Stima.
BOZGORE . te bagi si tu k musca in lapte ??????

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Jujak

nu meriti nici un raspuns din partea mea . Nu ai decit sa scrii pe aici ce vrei mult timp de acum incolo , dar daca nu iti schimbi tonul si mai ales limbajul - pleci in scurta vreme . Urasc sa fac lucrul asta , dar pentru tine iti spun eu ca imi incalc principiile . Si cu asta am incheiat discutia cu tine . Cit priveste intilnirea de la service - de abia o astept !

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

George tata, sa-i iei peste picior pe doi din cei mai cunoscuti pescari de crap din tara, crede-ma ca este un gest urat.
Dupa cum poate ai observat pe acest forum posteaza oameni cu un anumit nivel intelectual . Chiar daca au existat certuri(si au fost destule slava domnului) s-au facut pe alt ton si la alt nivel intelectual. Expresii tale denota faptul ca aici nu este locul tau.
Cred ca ti-ai pus tot site-ul in cap, asa ca te rog lasa-ne.
Si nu uita de respect.

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Val Pangica jr scrie:@Jujak

nu meriti nici un raspuns din partea mea . Nu ai decit sa scrii pe aici ce vrei mult timp de acum incolo , dar daca nu iti schimbi tonul si mai ales limbajul - pleci in scurta vreme . Urasc sa fac lucrul asta , dar pentru tine iti spun eu ca imi incalc principiile . Si cu asta am incheiat discutia cu tine . Cit priveste intilnirea de la service - de abia o astept !
OK. BOOSS mee too........................ :D

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

FANE COCOLOS scrie:George tata, sa-i iei peste picior pe doi din cei mai cunoscuti pescari de crap din tara, crede-ma ca este un gest urat.
Dupa cum poate ai observat pe acest forum posteaza oameni cu un anumit nivel intelectual . Chiar daca au existat certuri(si au fost destule slava domnului) s-au facut pe alt ton si la alt nivel intelectual. Expresii tale denota faptul ca aici nu este locul tau.
Cred ca ti-ai pus tot site-ul in cap, asa ca te rog lasa-ne.
Si nu uita de respect.
Domnul FANE ... sa-mi fie cu iertate,,,,,,,,dar RESPECT NUMAI PE CINE STIE SA RESPECTE......... Va salut..........mee, care mi-am pus ste-ul in cap.

Sile
Mesaje: 7
Membru din: Mar Sep 13, 2005 11:50

Mesaj de Sile »

Jujak chiar ca ai scrantit-o. Doi dintr-o lovitura.
George tata, sa-i iei peste picior pe doi din cei mai cunoscuti pescari de crap din tara, crede-ma ca este un gest urat.
Unul e Rosioru da cine-i al doilea?...
Mie-mi place-n Delta.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “APCR-asociatia veche”