Abonamente Tincabesti.

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Abonamente Tincabesti.

Mesaj de cornel rosioru »

Aseara am fost la Tincabesti si Vlad cu Ovidiu au hotarit ca cei ce au reprezentat Romania la CM din Belgia sa beneficieze de o reducere de 50% la abonamentele pe 2006.
Adica un abonament va costa 500 $
Vreau sa le multumesc si pe aceasta cale pt. contributia adusa de catre fratii Parfene la dezvoltarea crpfhisingului in Romania.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Asta da veste buna ! Frumos gest. Multumesc.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

iata ca in sfarsit cineva materializeaza o rasplata pentru cei care s-au straduit sa aduca bucurie si glorie acasa !!

MULTUMIRI SI FELICITARI pentru Vlad si Ovidiu Parfene
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

burada adrian
Mesaje: 65
Membru din: Vin Ian 28, 2005 15:44
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de burada adrian »

@OVIDIU si VLAD

O asa veste, nu poate decit sa te bucure, si sa te faca sa fi mandru.

Cu stima si respect.

Va multumesc.
:lol: :?: :lol: :?: :lol:

......o fi mancat lupu iarba :?: :?: :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ADRIAN BURADA - SI ...AJUNGE

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

INTREBARE......... dc. a fost sters mesajul domnisoarei Andreea , recent postat ?????????

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@George

a fost sters uite de aia ! Dupa ce citesti o sa vezi ca te uiti prea mult la filme cu gangsteri si spionaj ! :lol: :lol: :lol: Daca mai pastrezi trendul asta conspirativ - multa rabdare nu mai am ! Adica pe romaneste mai avem si altceva de facut !!


De la: andreeea <andreea_dreutza@yahoo.com>

Acesta este un formular de contact cu redactia noastra andreeea
fiti dragut as vrea si eu sa'mi stergeti id'ul deoarece l'am facut din greseala si nu sunt interesata de pescuit.Va multumesc si sper sa nu mai am cont pe acest site cat mai repde!


Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Val Pangica jr scrie:@George

a fost sters uite de aia ! Dupa ce citesti o sa vezi ca te uiti prea mult la filme cu gangsteri si spionaj ! :lol: :lol: :lol: Daca mai pastrezi trendul asta conspirativ - multa rabdare nu mai am ! Adica pe romaneste mai avem si altceva de facut !!


De la: andreeea <andreea_dreutza@yahoo.com>

Acesta este un formular de contact cu redactia noastra andreeea
fiti dragut as vrea si eu sa'mi stergeti id'ul deoarece l'am facut din greseala si nu sunt interesata de pescuit.Va multumesc si sper sa nu mai am cont pe acest site cat mai repde!

Bai plesuvule , cine pm . te crezi???? Vad ca o cauti cu mine de la inceput. eu am pus o intrebare si tu te vezi deja cu crapul in dril. Mai date in mm. cu site-ul tau cu tot ca ma pis pe tine de pescar nasol .........poti sa ma cenzurezi acm. ai si motiv.Dar poti sa ma si sugi . Daca te tine ...... hai ne vedem cind si unde vrei tu Sa scot un pik pulile alea din tine..

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@George
Te rog nu comfunda situl cu oborul.
Ai scris ce ai vrut si cum ai vrut, fara sa zica nimeni nimic.
Acum insa ai mers prea departe si crede-ma ca nu sperii pe nimeni.
Daca nu-ti place la noi poti scrie oriunde in alta parte.
Ar trebui sa-ti ceri scuze. Altfel eu ii spun lui Val sa-ti interzica accesul. :evil:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Jujak

omule ai probleme grave de comportament !! Ti-am dat o explicatie de ce am sters pe aceasta andreea - pentru ca pur si simplu mi-a dat mesaj in care mi-a cerut expres acest lucru . A fost dorinta ei si am respectat-o . De fapt mesajul ei este postat cu litere subtiri in mesajul initial , ca sa vada tot orbul .
Cit priveste restul injuraturilor - sa te fereasca Dumnezeu sa dai ochii cu mine in direct ! Va trebuii sa justifici aceste vorbe grele .

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

cornel rosioru scrie:@George
Te rog nu comfunda situl cu oborul.
Ai scris ce ai vrut si cum ai vrut, fara sa zica nimeni nimic.
Acum insa ai mers prea departe si crede-ma ca nu sperii pe nimeni.
Daca nu-ti place la noi poti scrie oriunde in alta parte.
Ar trebui sa-ti ceri scuze. Altfel eu ii spun lui Val sa-ti interzica accesul. :evil:
. Pacat de respectul pe care ti-l port nea CORNELE, si sincer a-ti spun ca toti avem limite . Daca Vali admin. site-ului asta nu inseamna ca face ce vrea el cu cine vrea muschii lui. PINA la postarea anterioare nu cred ca l-am deranjat cu ceva . Nu vreau sa sperii pe nimeni, dar nici nu ma las speriat ...........P.S. A-mi cer scuze numai daca a-si cere si el, si termina cu intepaturile vizavi de mine. Si fac asta pt. ca am un respect deosebit pt. matale. Altfel din partea mea poate sa ma scoata de pe site. Va salut . GEORGE.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “APCR-asociatia veche”