Abonamente Tincabesti.

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Sile scrie:Jujak chiar ca ai scrantit-o. Doi dintr-o lovitura.
George tata, sa-i iei peste picior pe doi din cei mai cunoscuti pescari de crap din tara, crede-ma ca este un gest urat.
Unul e Rosioru da cine-i al doilea?...
Batii Campii............[ tovarasele], nea Cornel nu e [ BLOND ] k tine . Sa bagat in favoarea lui Vali ............probabil ca-ti trebuie niste ochelari sa vezi mai bine........

Avatar utilizator
ronaldo
Mesaje: 54
Membru din: Mie Dec 28, 2005 14:29

Mesaj de ronaldo »

@ JUJAK

Cred ca ai casunat degeaba pe Val .Sti ca sant inpartial dar n-ai dreptate

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

ronaldo scrie:@ JUJAK

Cred ca ai casunat degeaba pe Val .Sti ca sant inpartial dar n-ai dreptate
Si eu sint impartial...........................dar cred k e invers......

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Jujak

mi-ai dat un privat ca iti dai demisia de pe site . Asa cum nu ti-am aprobat intrarea tot asa nu pot sa-ti aprob nici demisia . Daca nu vei mai scrie - in citeva luni te va evacua insasi sistemul informatic - din lipsa de activitate . Asta ca sa stii cum stai .

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Lukyan »

Fratilor..... se topeste gheata.... toti pescarii vor sa plece de azi in Franta ptru septembrie!!!! toata lumea tropaie prin magazine nestiind ce le mai trebuie desi nu le trebuie nimik ... e freamat , e ardoare cu primul svrrrrrr de guta muscand pe inelele lansetelor .. desi afara ninge se apropie inevitabil intalnirea cu EA... prima partida de pescuit !!!! vad filmele cu voi pe lacuri din anii trecuti si ma mananca tare sa merg sa dau cativa plumbi fie ei si pe gheata dar ..... D-ne! cate nu se intampla pe forumuri din lipsa de activitate ... si numai iarna :wink: ....

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “APCR-asociatia veche”