ANUNT

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Nu, Decebal a batut in retragere cind a auzit ca parasind clubul din care facea parte si intrind in APCR va plati 1,5 mil. pe Dirvari in loc de 1mil. :cry:
Trecerea la APCR, dupa cum a recunoscut si el, era o promovare numai ca cei 500,000 au cintarit mai mult. :wink:
Fiecare e liber sa aleaga. Partea urita e atunci cind iti manifesti satisfactia pt. optiunea ta, dupa care nu ai puterea sa continui cedind la prima adiere.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

asa este nea Cornel, sigur trebuia sa gandesc de zece ori inainte de a face acea postare

repet, Cornel Serbu nu are nici o vina

daiwa2007
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 02, 2007 16:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de daiwa2007 »

@ MAESTRO

Imi este greu sa cred ca Decebal s-a retras din cauza a 50 ron :D
Mai grav este ca daca cineva nu este in asentimentul dv il pizduiti de nu se vede,acelasi lucru il fac si pupincuristi care vor sa ocupe un loc langa dv
VALI N
PESCUIESTE CAT CUPRINDE CA SA ITI ADUCI AMINTE !!
CLUBUL DE PESCUIT CRAP PELICANUL

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@ decebal

ai dreptate ...e foarte usor sa faci rau...gestul tau cum l-ai caracteriza?...lipsa de orientare, sau poate vrei sa spui ca s-a incercat racolarea ta...eu cred 100% ca tu ti-ai exprimat dorinta de intra in APCR, fapt ce l-a determinat pe Cornel Serbu sa te propuna. ghinionul tau a fost ca ai fost acceptat ...poate daca daca nu ai fi fost acceptat ai fi strigat in gura mare alte lucruri.
sa fim seriosi.
ai dreptate cand spui ca nu te cunosc chiar asa bine...dar asta nu-mi ia dreptul sa scriu ceea ce cred eu despre cineva...in urma unor afirmatii facute publice.
postarea ta are caracter public deci ... am voie sa-mi spun parerea
ai vrut sa fi curajos...ai fost.

poti fi un tip foarte de treaba si cu un caracter de invidiat, dar impresia pe care ai lasat-o este exact cea pe care am scris-o in postarea anterioata.
si inca ceva... sa sti ca daca o sa am ocazia, o sa-ti spun acelasi lucru si in fata...asta daca o sa vina vorba.

Fir intins.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

din acest moment pentru mine acest subiect este inchis

va doresc numai bine si fire intinse tot anul

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@Vali.N.

Esti paralel cu subiectul. Noi vorbim de principii.
Cind iti dai acceptul sa faci parte dintr-o grupare inseamna ca esti in asentimentul acelor persoane.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

daiwa2007
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 02, 2007 16:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de daiwa2007 »

@MAESTRO

SE PREA POATE DAR FACETI OAMENI DE RAHAT SI NU CRED CA MERITA ACEST LUCRU CU TOATE CA ESTE POSIBIL SA FI AVUT MOTIVE BINE INTEMEIATE :wink: :wink:Iar daca erati un om cu principii asa cum spuneti nu ati fi alimentat acest subiect pe forum cum a facut Vladut (nu mai pescuiesti decat cu 500 ron acolo si 500 in partea cealalta persoana non grata} si alte cacaturi de genul asta parca ar fi copi si le luati jucariile :? :?

APLICATI STRATEGI GRESITE (NU ESTI CU NOI ESTI IMPOTRIVA) :twisted: :twisted: :twisted:
VALI N
PESCUIESTE CAT CUPRINDE CA SA ITI ADUCI AMINTE !!
CLUBUL DE PESCUIT CRAP PELICANUL

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@ vali N

oamenii se fac singuri de rahat....nu tre' sa-i faca cineva.
iar daca tu te simti haituit sau "pizdit" e treaba ta...
ai dreptate ... lasa-ne!
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

mih_carp
Mesaje: 98
Membru din: Vin Oct 06, 2006 15:38
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de mih_carp »

Daiwa 2007,
Doar ptr faptul ca ai avut cateva contradictii cu Vladut nu mi se pare normal sa vorbesti in numele tuturor utilizatorilor site-ului. Nu cred ca dl Rosioru l-a facut pe baiatul acela de rahat, s-a facut singur prin deschiderea topicului. Cand garanteaza ptr tine un pescar cu reputatia lui Cornel Serbu trebuie sa faci tot posibilul sa nu-i inseli asteptarile.
Sa-ti spun si eu ceva: cand s-a infiintat APCR eram foarte revoltat din cauza faptului ca se accepta foarte greu noi membrii.Tot incercam sa inteleg care este motivul ptr care se intra asa de greu in organizatie. Abia dupa cateva luni am inteles ca trebuie sa fi un om cu coloana vertebrala sa poti face parte dintr-o asociatie care doreste performanta.
Acum toata lumea are un exemplu clar despre accederea grea in APCR.
Mantis&Mantis Gold RULES
Mihai Tomi
Pescar de Crap

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ dayva2007

1. nu stu ce cauti in discutia asta, mai ales ca postarile tale n-au nimic comun cu subiectul

2. nimeni n-a facut pe nimeni de rahat, decat cineva s-a facut singur de rahat si stiu sigur ca acum ii pare foarte rau..."ale tineretii valuri" ca sa citez din clasici.

3. Vladut Mateianu, cred ca a fost foarte nervos cand a citit ce-a scris Decebal si sunt convins ca si eu as fi facut la fel in locul lui, in schimb tu iti cam bati gura de pomana pe site-ul asta si faci ce faci si-i mai reprosezi cate ceva lui Cornel, folosind ostentativ apelativul de "MAESTRO". Incearca sa te abtii in unele cazuri care te depasesc, nu de alta, dar pe mine ai inceput sa ma cam enervezi

@ Gabi

iti dau cuvantul de onoare, care sper sa mai pretuiasca ceva, ca n-am sa mai garantez pentru niciun pescar care vrea sa intre-n APCR...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “APCR-asociatia veche”