ANUNT

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Florentin Iuga »

Mai bine il rog pe Coco sa-mi imprumute ceva toalete de la el. Are niste dantele superbe iar cizmulitele si poseta mi le asorteaza baba Rada la fata locului. :lol: :lol: :lol:
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

pentru daiwa2007,

nu ma intereseaza cine a intrat si cine a iesit, nu am sa ma sinucid pentru ca o persoana isi schimba ideile de azi pe maine, insa daca iti mai permiti sa ma mai faci odata pupincurist ai sa-i iei locul lui Ticu Sorin si nu cred ca vrei.
masoara pluralele cuvintelor pe care le folosesti inainte sa apesi "enter" si in acest fel vei fi si mai specific si mai cuviincios.

te rog respectuos,

Moose
APCR Canadian Branch

daiwa2007
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 02, 2007 16:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de daiwa2007 »

Moose_master scrie:pentru daiwa2007,

nu ma intereseaza cine a intrat si cine a iesit, nu am sa ma sinucid pentru ca o persoana isi schimba ideile de azi pe maine, insa daca iti mai permiti sa ma mai faci odata pupincurist ai sa-i iei locul lui Ticu Sorin si nu cred ca vrei.
masoara pluralele cuvintelor pe care le folosesti inainte sa apesi "enter" si in acest fel vei fi si mai specific si mai cuviincios.

te rog respectuos,

Moose
CREZI CUMVA CA ITI ERA ADRESAT TIE :shock: :shock: NU TREBUIE SA IMI RASPUNZI :idea: :idea:

TE SALUT
VALI N
PESCUIESTE CAT CUPRINDE CA SA ITI ADUCI AMINTE !!
CLUBUL DE PESCUIT CRAP PELICANUL

TICU SORIN
Mesaje: 31
Membru din: Mar Oct 10, 2006 20:21

Mesaj de TICU SORIN »

@Moose_master
ADICA ce vrei sa spui?

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

daiwa2007,

eu vreau sa ocup intradevar un loc langa Nea Cornel si cu toate astea nu-l pup in popou. Deci da, te-ai referit si la mine. Desi nu asteptai raspuns eu m-am simtit dator sa justific de ce te-am apostrofat. Daca spui ca nu m-ai catalogat pupincurist, atunci e ok, dau pace si te salut si eu.

Ticu Sorin,

daca vrei sa vorbim hai la "ca pe vremuri"
apropo : ce mai faci ?

Moose
APCR Canadian Branch

TICU SORIN
Mesaje: 31
Membru din: Mar Oct 10, 2006 20:21

Mesaj de TICU SORIN »

De vorbit putem vorbi unde vrei,chiar nu ma intereseaza,de facut nimic important,totusi fi mai explicit !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “APCR-asociatia veche”