PROBLEME, INTREBARI CALIFICARI 2006

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Scuze de intarzierea raspunsului Adriane, dar nea Cornel m-a insarcinat ( :D ) pe mine sa ma ocup cu raspunsurile, dar abia azi am aflat nr oficiului postal.
Asa ca iata :
OP 56, BUCURESTI, DOGARU IOAN ALIN-ptr provincie.
Magazin Senzor,Calea Crangasi nr. 17-ptr bucuresteni.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Zarguzon Adrian

Mesaj de Zarguzon Adrian »

Domnule Cornel in procesul verbal al sedintei din 21.01.2006 se vorbea de infiintarea unui fond solidaritatea pt completarea bugetului participantilor la CM. Ati lasat de inteles ca anul acesta fiind persoana juridica veti atribui un nr de cont acestui fond solidaritatea.De ce s-a renuntat la aceasta idee care presupunea o mai mare transparenta in favoarea depunerii banilor pe un nume privat?

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

Zarguzon Adrian scrie:Domnule Cornel in procesul verbal al sedintei din 21.01.2006 se vorbea de infiintarea unui fond solidaritatea pt completarea bugetului participantilor la CM. Ati lasat de inteles ca anul acesta fiind persoana juridica veti atribui un nr de cont acestui fond solidaritatea.De ce s-a renuntat la aceasta idee care presupunea o mai mare transparenta in favoarea depunerii banilor pe un nume privat?
Tu ce vrei sa faci pana la urma,sa platesti taxa ptr inscrierea la calificari sau sa faci o donatie ptr.complectarea bugetului participantilor la C.M.?Ai intrebat cum sa platesti taxa ptr calificari,ce legatura are cu contul ptr bugetul CM........ :?: POate imi explici si mie te rog ca nu am inteles :oops:
Dan N.

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

P.S. Nu de alta dar vreau sa ma inscriu si eu si sa stiu si eu ce platesc....unde....cui si de ce :wink:
Dan N.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

acum a aparut o noua problema , ca nu cumva cineva sa se imbogateasca peste noapte din taxele de pescuit , abonamente sau taxe de concurs...
din punct de vedere al concurentului ce ma intereseaza in ce fond se duc banii? ..tot atat am de platit in orice situatie...mie ca participant platitor mi se ofera conditile prevazute de regulament in concurs iar pentru cei ce se califica sunt asigurate toate cheltuielile ce implica deplasarea si participarea la CM..
dar probabil ca lipsa zapezii provoaca unora o dorinta de-a scarmani in c...t ca sa dea nastere la controverse
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Adriane, nu uita ca maestrul se zbate sa faca rost de bani de la sponsori ca sa aiba cei calificati bani ptr toate ! In loc sa-i multumesti, sau macar sa taci, tu il iei la intrebari pe tonul acesta impertinent, acuzandu-l voalat de... :?: dracu stie ce ai tu in cap....Pacat..
Cred ca ptr tine era mai bine daca se pleca ca pe vremuri : fiecare pe banii lui.Sa te fii vazut atunci cum faceai rost de cei 7-8000 euro necesari participarii(partea ta) ! Sau mai bine intreaba-l pe nea Victor ce sacrificii se faceau ca sa ajungi la un CM ! Si acum ,cand le ai pe toate tu cauti nod in papura.......
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Asa se intampla cand nu ai ce face.APCR in frunte cu Cornel se zbate sa faca rost de bani ,i-i pune la dispozitia lotului care va pleca ,iar unii le si deschid proces de intentie tragandu-i la raspundere ca de ce le da bani ,s-au ca poate au un interes ascuns .
Hai mai oameni.......inainte de a pune intrebarile mai ganditi si singuri ca acest subiect a fost dezbatut si razdezbatut....
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Zarguzon Adrian

Mesaj de Zarguzon Adrian »

Daca banii s-ar strange pe numele domnului Cornel sau in contul APCR sau AGVPS nu ar fi nici o problema. Ce legatura este intre Alin Dogaru ca persoana fizica si APCR ca persoana juridica.( poate aceasta persoana maine pleaca din tara).Si nici intre magazinul Senzor si APCR nu vad legatura.Am intrebat nu am dat cu parul.Nu acuza nimeni pe nimeni de nimic.
Iar dl HP sa citeasca procesul verbal din 21.01.2006(pacat ca nu mai exista nimic in legatura cu aceste calificari pe acest site).

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

Zarguzon Adrian scrie:Daca banii s-ar strange pe numele domnului Cornel sau in contul APCR sau AGVPS nu ar fi nici o problema. Ce legatura este intre Alin Dogaru ca persoana fizica si APCR ca persoana juridica.( poate aceasta persoana maine pleaca din tara).Si nici intre magazinul Senzor si APCR nu vad legatura.Am intrebat nu am dat cu parul.Nu acuza nimeni pe nimeni de nimic.
Iar dl HP sa citeasca procesul verbal din 21.01.2006(pacat ca nu mai exista nimic in legatura cu aceste calificari pe acest site).
foaie verde loboda...
ce importanta are unde se trimit banii atata timp cat maestrul cornel rosioru isi asuma responsabilitati ??? are cinava vre-o indoiala in legatura cu bonitatea dl-ui rosioru ? iar ne uitam in curtea vecinului... :cry:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Zarguzon Adrian

Mesaj de Zarguzon Adrian »

Domnule Vali eu vreau sa stiu ce se intampla cu banii mei. De ai d-voastra nu ma intereseaza .Si in alta ordine de idei:participati la calificari pt ca la sedinta de pe 21.01.2006 nu ati fost?Si ca sa vedeti legatura va dau un citat din procesul verbal de mai sus: "pescarii care vor face parte din lotul national vor avea asigurate cheltuielile ocazionate de deplasarea in Portugalia din( FOND SOLIDARITATE+ AGVPS+ APCR)".Anul acesta sunt totusi primele calificari organizate oficial sub patronajul AGVPS si APCR. Deci persoane private care sa stranga banii nu isi au locul.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “APCR-asociatia veche”