Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Competitii inchise.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

dan _city_center
Mesaje: 683
Membru din: Lun Oct 31, 2011 16:11

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de dan _city_center »

63.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov
BARICADA CARP CLUB

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2961
Membru din: Mie Iul 30, 2008 12:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de razvan u. »

64. Benko Zsolt - Naghy Zoltan
C. S. PELICANUL

Sarulesti
Mesaje: 505
Membru din: Joi Mar 07, 2013 16:53
Puncte: 0
Localitate: Sarulesti

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de Sarulesti »

echipe confirmate.achitat avans.
17.02.2018

1.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat
2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei
3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei
4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat
4a.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat
5.Ucraina 2
6.Ucraina 3
7.Lulea Alexandru-
8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat
9.Vasile Ivan-Nelu Capitanu-confirmat
10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
11.Marian Dan-Craiu Cacina-confirmat
12.Hauszlinger Arthur István confirmat
13.Pârvu Alexandru confirmat
14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat
15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
16.CarpSliven 3 Bulgaria-f
17.IBOLIn-Bulgaria-f
18.Nigai Costelian-Lucian Barbu-confirmat
19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat
21.Team Ucraina-DVA Lex
22.Team Ucraina-Stas 4
23.CRS Urlati-
24.Ion Parlog-Eugen Pompei-confirmat
Team Bulgaria
25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat
29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac
30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac
31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat
32.TEAM CARPADVENTURES 1 Polonia-Arkadiusz Kraszewsk-confirmat
33.TEAM CARPADVENTURES 2 Polonia-confirmat
34.Mistic Carp-confirmat
35.Kiss Levente-confirmat
36.Plosca Ioan Cristian - confirmat
37.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat
38.Laks Team-Bulgaria-confirmat
39.Kornis Istvan Confirmat
40.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat
41.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat
42.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat
43.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
44.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac
45.Nedelcu Cristian-achitat avans
46.Tibi Manascu-achitat integral
47.Stefan Babita-confirmat
48.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat
49.Sorin Zaharia- confirmat
51.Catalin Jercan-confirmat
52.Abrevis Team-Petre C.+ Maty + Dani-confirmat lac
53.Andrei Ioniță-Cristi Ioniță-confirmat
54.Team Suceava-Chelba-confirmat *
55.Dan Magirescu confirmat
56.Cristian Dumitrescu + parteneri-rezervat lac
57.Team CARPIK, Odessa Ukraine.-Tkach Volodymyr, Marinov Alexander, Darienko Alexander.
58.Herovic Georgiani,Daniel Popa,Alexandru Marius ...rezervat -lac Sarulesti
59.Luca Bogdan -Confirmat
60.Paul Cabulea si Frankovschi Florin.
61. Levente Vitus
62.Savu Cristian-Sibiu-
63.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov
64. Benko Zsolt - Naghy Zoltan


Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi.
Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate.
Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade.


lista de intentie pentru acest concurs nu exista !
cine plateste avansul are locul asigurat.
concursul se desfasoara cu maxim 68 de echipe,locurile nu se vor suplimenta.

inscrierea se face prin mesaj privat sau telefonic .confirmarile sunt facute numai de organizatori sau administratia lacului.


avans concurs 50% -confirmare/integral 10.03.2017
* lot Ucraina

pe toata perioada concursului se pot inchiria corturi tip Safarii-aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

pentru orice detaliu suplimentar:
Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296


Toate echipele confirmate la Cupa Campionilor sunt inscrise automat si pot participa la Super Cupa Campionilor -luna august in conditiile regulamentului:

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2961
Membru din: Mie Iul 30, 2008 12:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de razvan u. »

65. Shimano Carp Team.Petria Marius,Steres Roberto ,Alexandru.
C. S. PELICANUL

Sarulesti
Mesaje: 505
Membru din: Joi Mar 07, 2013 16:53
Puncte: 0
Localitate: Sarulesti

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de Sarulesti »

echipe confirmate.achitat avans.
19.02.2018

1.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat
2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei
3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei
4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat
4a.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat
5.Ucraina 2
6.Ucraina 3
7.Lulea Alexandru-
8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat
9.Vasile Ivan-Nelu Capitanu-confirmat
10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
11.Marian Dan-Craiu Cacina-confirmat
12.Hauszlinger Arthur István confirmat
13.Pârvu Alexandru confirmat
14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat
15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
16.CarpSliven 3 Bulgaria-f
17.IBOLIn-Bulgaria-f
18.Nigai Costelian-Lucian Barbu-confirmat
19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat
21.Team Ucraina-DVA Lex
22.Team Ucraina-Stas 4
23.CRS Urlati-
24.Ion Parlog-Eugen Pompei-confirmat
Team Bulgaria
25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat
29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac
30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac
31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat
32.TEAM CARPADVENTURES 1 Polonia-Arkadiusz Kraszewsk-confirmat
33.TEAM CARPADVENTURES 2 Polonia-confirmat
34.Mistic Carp-confirmat
35.Kiss Levente-confirmat
36.Plosca Ioan Cristian - confirmat
37.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat
38.Laks Team-Bulgaria-confirmat
39.Kornis Istvan Confirmat
40.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat
41.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat
42.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat
43.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
44.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac
45.Nedelcu Cristian-achitat avans
46.Tibi Manascu-achitat integral
47.Stefan Babita-confirmat
48.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat
49.Sorin Zaharia- confirmat
51.Catalin Jercan-confirmat
52.Abrevis Team-Petre C.+ Maty + Dani-confirmat lac
53.Andrei Ioniță-Cristi Ioniță-confirmat
54.Team Suceava-Chelba-confirmat *
55.Dan Magirescu confirmat
56.Cristian Dumitrescu + parteneri-rezervat lac
57.Team CARPIK, Odessa Ukraine.-Tkach Volodymyr, Marinov Alexander, Darienko Alexander.
58.Herovic Georgiani,Daniel Popa,Alexandru Marius ...rezervat -lac Sarulesti
59.Luca Bogdan -Confirmat
60.Paul Cabulea si Frankovschi Florin.
61.Levente Vitus
62.Savu Cristian-Sibiu
63.Team Iasi-Sorin Chebac
64.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov
65.Benko Zsolt - Naghy Zoltan
66.Shimano Carp Team.Petria Marius,Steres Roberto ,Alexandru.


Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi.
Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate.
Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade.


lista de intentie pentru acest concurs nu exista !
cine plateste avansul are locul asigurat.
concursul se desfasoara cu maxim 68 de echipe,locurile nu se vor suplimenta.

inscrierea se face prin mesaj privat sau telefonic .confirmarile sunt facute numai de organizatori sau administratia lacului.


avans concurs 50% -confirmare/integral 10.03.2017
* lot Ucraina

pe toata perioada concursului se pot inchiria corturi tip Safarii-aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

pentru orice detaliu suplimentar:
Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296


Toate echipele confirmate la Cupa Campionilor sunt inscrise automat si pot participa la Super Cupa Campionilor -luna august in conditiile regulamentului:

dan _city_center
Mesaje: 683
Membru din: Lun Oct 31, 2011 16:11

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de dan _city_center »

67.Tim Crap Mix-Ionut-Fery-Vlad-confirmat
BARICADA CARP CLUB

Avatar utilizator
mariuspescar
Mesaje: 149
Membru din: Joi Sep 03, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: CONSTANTA

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de mariuspescar »

Echipa 4a, doreste CORT.
Dorim daca se poate cazare la HOTEL pe data de 18.
Telefon contact
POP MARIUS :0753567980, 0730135500

dan _city_center
Mesaje: 683
Membru din: Lun Oct 31, 2011 16:11

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de dan _city_center »

echipe confirmate.achitat avans.
21.02.2018

1.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat
2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei
3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei
4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat
4a.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat
5.Ucraina 2
6.Ucraina 3
7.Lulea Alexandru-
8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat
9.Vasile Ivan-Nelu Capitanu-confirmat
10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
11.Marian Dan-Craiu Cacina-confirmat
12.Hauszlinger Arthur István confirmat
13.Pârvu Alexandru confirmat
14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat
15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
16.CarpSliven 3 Bulgaria-f
17.IBOLIn-Bulgaria-f
18.Nigai Costelian-Lucian Barbu-confirmat
19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat
21.Team Ucraina-DVA Lex
22.Team Ucraina-Stas 4
23.CRS Urlati-
24.Ion Parlog-Eugen Pompei-confirmat
Team Bulgaria
25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat
29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac
30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac
31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat
32.TEAM CARPADVENTURES 1 Polonia-Arkadiusz Kraszewsk-confirmat
33.TEAM CARPADVENTURES 2 Polonia-confirmat
34.Mistic Carp-confirmat
35.Kiss Levente-confirmat
36.Plosca Ioan Cristian - confirmat
37.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat
38.Laks Team-Bulgaria-confirmat
39.Kornis Istvan Confirmat
40.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat
41.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat
42.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat
43.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
44.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac
45.Nedelcu Cristian-achitat avans
46.Tibi Manascu-achitat integral
47.Stefan Babita-confirmat
48.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat
49.Sorin Zaharia- confirmat
51.Catalin Jercan-confirmat
52.Abrevis Team-Petre C.+ Maty + Dani-confirmat lac
53.Andrei Ioniță-Cristi Ioniță-confirmat
54.Team Suceava-Chelba-confirmat *
55.Dan Magirescu confirmat
56.Cristian Dumitrescu + parteneri-rezervat lac
57.Team CARPIK, Odessa Ukraine.-Tkach Volodymyr, Marinov Alexander, Darienko Alexander.
58.Herovic Georgiani,Daniel Popa,Alexandru Marius ...rezervat -lac Sarulesti
59.Luca Bogdan -Confirmat
60.Paul Cabulea si Frankovschi Florin.
61.Levente Vitus
62.Savu Cristian-Sibiu
63.Team Iasi-Sorin Chebac
64.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov
65.Benko Zsolt - Naghy Zoltan
66.Shimano Carp Team.Petria Marius,Steres Roberto ,Alexandru.
67.Team Crap Mix-Ionut-Fery-Vlad




Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi.
Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate.
Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade.


lista de intentie pentru acest concurs nu exista !
cine plateste avansul are locul asigurat.
concursul se desfasoara cu maxim 68 de echipe,locurile nu se vor suplimenta.

inscrierea se face prin mesaj privat sau telefonic .confirmarile sunt facute numai de organizatori sau administratia lacului.


avans concurs 50% -confirmare/integral 10.03.2017
* lot Ucraina

pe toata perioada concursului se pot inchiria corturi tip Safarii-aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

pentru orice detaliu suplimentar:
Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296


Toate echipele confirmate la Cupa Campionilor sunt inscrise automat si pot participa la Super Cupa Campionilor -luna august in conditiile regulamentului:
BARICADA CARP CLUB

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2961
Membru din: Mie Iul 30, 2008 12:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de razvan u. »

68. PFF2 Marius-Florin-Theo
C. S. PELICANUL

Sarulesti
Mesaje: 505
Membru din: Joi Mar 07, 2013 16:53
Puncte: 0
Localitate: Sarulesti

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de Sarulesti »

echipe confirmate.achitat avans.
21.02.2018

1.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat
2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei
3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei
4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat
4a.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat
5.Ucraina 2
6.Ucraina 3
7.Lulea Alexandru-
8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat
9.Vasile Ivan-Nelu Capitanu-confirmat
10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
11.Marian Dan-Craiu Cacina-confirmat
12.Hauszlinger Arthur István confirmat
13.Pârvu Alexandru confirmat
14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat
15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
16.CarpSliven 3 Bulgaria-f
17.IBOLIn-Bulgaria-f
18.Nigai Costelian-Lucian Barbu-confirmat
19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat
21.Team Ucraina-DVA Lex
22.Team Ucraina-Stas 4
23.CRS Urlati-
24.Ion Parlog-Eugen Pompei-confirmat
Team Bulgaria
25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat
29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac
30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac
31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat
32.TEAM CARPADVENTURES 1 Polonia-Arkadiusz Kraszewsk-confirmat
33.TEAM CARPADVENTURES 2 Polonia-confirmat
34.Mistic Carp-confirmat
35.Kiss Levente-confirmat
36.Plosca Ioan Cristian - confirmat
37.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat
38.Laks Team-Bulgaria-confirmat
39.Kornis Istvan Confirmat
40.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat
41.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat
42.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat
43.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
44.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac
45.Nedelcu Cristian-achitat avans
46.Tibi Manascu-achitat integral
47.Stefan Babita-confirmat
48.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat
49.Sorin Zaharia- confirmat
51.Catalin Jercan-confirmat
52.Abrevis Team-Petre C.+ Maty + Dani-confirmat lac
53.Andrei Ioniță-Cristi Ioniță-confirmat
54.Team Suceava-Chelba-confirmat *
55.Dan Magirescu confirmat
56.Cristian Dumitrescu + parteneri-rezervat lac
57.Team CARPIK, Odessa Ukraine.-Tkach Volodymyr, Marinov Alexander, Darienko Alexander.
58.Herovic Georgiani,Daniel Popa,Alexandru Marius ...rezervat -lac Sarulesti
59.Luca Bogdan -Confirmat
60.Paul Cabulea si Frankovschi Florin.
61.Levente Vitus
62.Savu Cristian-Sibiu
63.Team Iasi-Sorin Chebac
64.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov
65.Benko Zsolt - Naghy Zoltan
66.Shimano Carp Team.Petria Marius,Steres Roberto ,Alexandru.
67.Team Crap Mix-Ionut-Fery-Vlad
68. PFF2 Marius-Florin-Theo




Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi.
Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate.
Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade.


lista de intentie pentru acest concurs nu exista !
cine plateste avansul are locul asigurat.
concursul se desfasoara cu maxim 68 de echipe,locurile nu se vor suplimenta.

inscrierea se face prin mesaj privat sau telefonic .confirmarile sunt facute numai de organizatori sau administratia lacului.


avans concurs 50% -confirmare/integral 10.03.2017
* lot Ucraina

pe toata perioada concursului se pot inchiria corturi tip Safarii-aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

pentru orice detaliu suplimentar:
Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296


Toate echipele confirmate la Cupa Campionilor sunt inscrise automat si pot participa la Super Cupa Campionilor -luna august in conditiile regulamentului:

senzor planet

Înapoi la “ARHIVA COMPETITII”