Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Competitii inchise.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Sarulesti
Mesaje: 505
Membru din: Joi Mar 07, 2013 16:53
Puncte: 0
Localitate: Sarulesti

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de Sarulesti »

echipe confirmate.
01.04.2018



1.Negrila Paul-Mihai Mermezan-confirmat
2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei
3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei
4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat
5.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat
6.Catalin Padurariu-Marius Moldovan-Liviu Mihalache
7.Lulea Alexandru-
8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat
9.Vasile Ivan-Nelu Capitanu-confirmat
10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
11.Marian Dan-Craiu Cacina-confirmat
12.Hauszlinger Arthur István confirmat
13.Pârvu Alexandru confirmat
14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat
15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
16.CarpSliven 3 Bulgaria-f
17.IBOLIn-Bulgaria-f
18.Viitorul Claumar-Radu Badica-George Roman-Malacia Laurentiu-achitat avans
19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat
21.Team Ucraina-DVA Lex
22.Team Ucraina-Stas 4
23.CRS Urlati-
24.Ion Parlog-Eugen Pompei-confirmat
Team Bulgaria
25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat
29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac
30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac
31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat
32.Mistic Carp-confirmat
33.Kiss Levente-confirmat
34.Plosca Ioan Cristian - confirmat
35.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat
36.Laks Team-Bulgaria-confirmat
37.Kornis Istvan Confirmat
38.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat
39.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat
40.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat
41.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
42.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac
43.Nedelcu Cristian-achitat avans
44.Stefan Babita-confirmat
45.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat
46.Sorin Zaharia- confirmat
47.Catalin Jercan-confirmat
48.Abrevis Team-Petre C.+ Maty + Dani-confirmat lac
49.Andrei Ioniță-Cristi Ioniță-confirmat
50.Mocanu Virgil-Mocanu Raul
51.Dan Magirescu confirmat
52.Cristian Dumitrescu + parteneri-confirmat lac :!:
53.Team CARPIK, Odessa Ukraine.-Tkach Volodymyr, Marinov Alexander, Darienko Alexander.
54.Team Chelba-Suceava
55.Luca Bogdan -Confirmat
56.Paul Cabulea si Frankovschi Florin.
57.Levente Vitus
58.Savu Cristian-Sibiu
59.Team Iasi-Sorin Chebac
60.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov
61.Benko Zsolt - Naghy Zoltan
62.Shimano Carp Team.Petria Marius,Steres Roberto ,Alexandru.
63.Team Crap Mix-Ionut-Fery-Vlad
64.PFF2 Marius-Florin-Theo
65.Huihup Liviu- Florin Briceanu -Alexandru Neagu
67.Herovic Georgiani,Daniel Popa,Alexandru Marius ...rezervat -lac Sarulesti
68.Boldor Andrei / Racean Traian
69.CC-Nae Vulpoiu?-Zecheru-rezervat lac?





Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi.
Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate.
Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade.


lista de intentie pentru acest concurs nu exista !
cine plateste avansul are locul asigurat.
concursul se desfasoara cu maxim 68 de echipe,locurile nu se vor suplimenta.

inscrierea se face prin mesaj privat sau telefonic .confirmarile sunt facute numai de organizatori sau administratia lacului.


avans concurs 50% -confirmare/10.03.2017
* lot Ucraina

pe toata perioada concursului se pot inchiria corturi tip Safarii-aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

pentru orice detaliu suplimentar:
Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296


Toate echipele confirmate la Cupa Campionilor sunt inscrise automat si pot participa la Super Cupa Campionilor -luna august in conditiile regulamentului:
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

tica82
Mesaje: 193
Membru din: Dum Ian 04, 2015 12:42
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de tica82 »

Poziția 11 echipă completă. Marian Dan , Cacina Craiu, Alexandru Dobritoiu.

pjohnny
Mesaje: 28
Membru din: Mar Oct 18, 2016 14:08
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de pjohnny »

Pozitia 24: Echipa completa : Ioan Pirlog, Eugen Pompei, Cosmin Gheorghe

mihai_m
Mesaje: 229
Membru din: Mar Sep 27, 2011 13:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de mihai_m »

Pozitia 1 echipa completa: Negrila Paul- Mihai Mermezan- Vali Dumitru

Sarulesti
Mesaje: 505
Membru din: Joi Mar 07, 2013 16:53
Puncte: 0
Localitate: Sarulesti

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de Sarulesti »

echipe confirmate.
04.04.2018



1.Negrila Paul-Negrila Paul- Mihai Mermezan- Vali Dumitru
2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei
3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei
4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat
5.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat
6.Catalin Padurariu-Marius Moldovan-Liviu Mihalache
7.Lulea Alexandru-
8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat
9.Vasile Ivan-Nelu Capitanu-confirmat
10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
11.Marian Dan , Cacina Craiu, Alexandru Dobritoiu.
12.Hauszlinger Arthur István confirmat
13.Pârvu Alexandru confirmat
14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat
15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
16.CarpSliven 3 Bulgaria-f
17.IBOLIn-Bulgaria-f
18.Viitorul Claumar-Radu Badica-George Roman-Malacia Laurentiu-achitat avans
19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat
21.Team Ucraina-DVA Lex
22.Team Ucraina-Stas 4
23.CRS Urlati-
24.Ioan Pirlog, Eugen Pompei, Cosmin Gheorghe
Team Bulgaria
25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat
29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac
30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac
31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat
32.Mistic Carp-confirmat
33.Kiss Levente-confirmat
34.Plosca Ioan Cristian - confirmat
35.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat
36.Laks Team-Bulgaria-confirmat
37.Kornis Istvan Confirmat
38.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat
39.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat
40.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat
41.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
42.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac
43.Nedelcu Cristian-achitat avans
44.Stefan Babita-confirmat
45.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat
46.Sorin Zaharia- confirmat
47.Catalin Jercan-confirmat
48.Abrevis Team-Petre C.+ Maty + Dani-confirmat lac
49.Andrei Ioniță-Cristi Ioniță-confirmat
50.Mocanu Virgil-Mocanu Raul
51.Dan Magirescu confirmat
52.Cristian Dumitrescu + parteneri-confirmat lac :!:
53.Team CARPIK, Odessa Ukraine.-Tkach Volodymyr, Marinov Alexander, Darienko Alexander.
54.Team Chelba-Suceava
55.Luca Bogdan -Confirmat
56.Paul Cabulea si Frankovschi Florin.
57.Levente Vitus
58.Savu Cristian-Sibiu
59.Team Iasi-Sorin Chebac
60.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov
61.Benko Zsolt - Naghy Zoltan
62.Shimano Carp Team.Petria Marius,Steres Roberto ,Alexandru.
63.Team Crap Mix-Ionut-Fery-Vlad
64.PFF2 Marius-Florin-Theo
65.Huihup Liviu- Florin Briceanu -Alexandru Neagu
67.Herovic Georgiani,Daniel Popa,Alexandru Marius ...rezervat -lac Sarulesti
68.Boldor Andrei / Racean Traian
69.CC-Nae Vulpoiu?-Zecheru-rezervat lac?





Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi.
Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate.
Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade.


lista de intentie pentru acest concurs nu exista !
cine plateste avansul are locul asigurat.
concursul se desfasoara cu maxim 68 de echipe,locurile nu se vor suplimenta.

inscrierea se face prin mesaj privat sau telefonic .confirmarile sunt facute numai de organizatori sau administratia lacului.


avans concurs 50% -confirmare/10.03.2017
* lot Ucraina

pe toata perioada concursului se pot inchiria corturi tip Safarii-aduse si montate pe stand de catre personalul baltii.

pentru orice detaliu suplimentar:
Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296


Toate echipele confirmate la Cupa Campionilor sunt inscrise automat si pot participa la Super Cupa Campionilor -luna august in conditiile regulamentului:
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

alecsparvu
Mesaje: 18
Membru din: Mar Sep 05, 2017 11:40

Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de alecsparvu »

Pozitia 13 echipa AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru, Chirca Alin, Floroiu Adrian

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

alecsparvu
Mesaje: 18
Membru din: Mar Sep 05, 2017 11:40

Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de alecsparvu »

Pozitia 13 echipa AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru, Chirca Alin, Floroiu Adrian

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

dan _city_center
Mesaje: 666
Membru din: Lun Oct 31, 2011 16:11

Re: Cupa Campionilor - Sarulesti-19-22.04.2018

Mesaj de dan _city_center »

echipe confirmate.
08.04.2018



1.Negrila Paul-Negrila Paul- Mihai Mermezan- Vali Dumitru
2.Toni Dragan-George Szantho-confirmat-Cupa Moldovei
3.Alex Hascec-BBC-confirmat-Cupa Moldovei
4.National Team Ukraine -Roman Pohorilyak-Banyk Ivan-Bugay Vladislav-confirmat
5.Banateanu Marin-Andrei Cocos -Alexandru Iliescu - confirmat
6.Catalin Padurariu-Marius Moldovan-Liviu Mihalache
7.Lulea Alexandru-
8.Haloiu Ionut -Preda Laurentiu-confirmat
9.Vasile Ivan-Nelu Capitanu-confirmat
10.P.F.F. 1 - Bogdan Panait - Gheorghe Petrică - Bitanoiu Cristian
11.Marian Dan , Cacina Craiu, Alexandru Dobritoiu.
12.Hauszlinger Arthur István confirmat
13.AAA Crazy Carp - Parvu Alexandru, Chirca Alin, Floroiu Adrian
14.GY-KARP Ghita Cserei-Rus Sorin-Nedelcu Niculae-confirmat
15.D.E.M.Bulgaria-Simeonov-f
16.CarpSliven 3 Bulgaria-f
17.IBOLIn-Bulgaria-f
18.Viitorul Claumar-Radu Badica-George Roman-Malacia Laurentiu-achitat avans
19.Team "SKarpi" RK Odessa Ucraina-Polishchuk Serghei- Natalia Gorbaciova
20.Chircea Iulian-Gabi Martin-Cana Dan -confirmat
21.Team Ucraina-DVA Lex
22.Team Ucraina-Stas 4
23.CRS Urlati-
24.Ioan Pirlog, Eugen Pompei, Cosmin Gheorghe
Team Bulgaria
25.Kraptor Carp-Bulgaria-confirmat
26.Vanding Carp Team-Bulgaria-confirmat
27.Free Spirit-Bulgaria-confirmat
28.Carp Sliven2-Bulgaria-confirmat
29.Team LEI UNIVERSAL FISH-Ionut Dinu-Vasilescu Tiberiu-Popa Mihai-confirmat-lac
30.Viscol Lucian & partenerii-avans-confirmat-lac
31.Technobait Team Ukraine - Samodeiko Myhailo - Zapasnenko Denys - confirmat
32.Mistic Carp-confirmat
33.Kiss Levente-confirmat
34.Plosca Ioan Cristian - confirmat
35.Black Fish Team-Bărbierul Victor-Bordianu Gabriel -Brăila Cristian -confirmat
36.Laks Team-Bulgaria-confirmat
37.Kornis Istvan Confirmat
38.P.A.S. Carp Team Stanislav Slavov - Anton Mitev Confirmat
39.Carp Fanatik -Cristian Trif - Liviu Lorincz - confirmat
40.Sipcarp - Bobu Viorel -confirmat
41.Team "Credo" Odessa Ucraina-Galtsov V-Dotsenko V. Skulbida E-Ucraina
42.Black Carp Team Samoilescu Mircea Faur Vlad si Alexa Silviu-confirmat lac
43.Nedelcu Cristian-achitat avans
44.Stefan Babita-confirmat
45.Ciprian Boțoc-Mazăre Constantin -partener-confirmat
46.Sorin Zaharia- confirmat
47.Catalin Jercan-confirmat
48.Abrevis Team-Petre C.+ Maty + Dani-confirmat lac
49.Andrei Ioniță-Cristi Ioniță-confirmat
50.Mocanu Virgil-Mocanu Raul
51.Dan Magirescu confirmat
52.Cristian Dumitrescu + parteneri-confirmat lac :!:
53.Team CARPIK, Odessa Ukraine.-Tkach Volodymyr, Marinov Alexander, Darienko Alexander.
54.Team Chelba-Suceava
55.Luca Bogdan -Confirmat
56.Paul Cabulea si Frankovschi Florin.
57.Levente Vitus
58.Savu Cristian-Sibiu
59.Team Iasi-Sorin Chebac
60.Free Spirit team-Bulgaria-Dimitr Dimitrov
61.Benko Zsolt - Naghy Zoltan
62.Shimano Carp Team.Petria Marius,Steres Roberto ,Alexandru.
63.Team Crap Mix-Ionut-Fery-Vlad
64.PFF2 Marius-Florin-Theo
65.Huihup Liviu- Florin Briceanu -Alexandru Neagu
67.Herovic Georgiani,Daniel Popa,Alexandru Marius ...rezervat -lac Sarulesti
68.Boldor Andrei / Racean Traian
69.CC-Nae Vulpoiu?-Zecheru-rezervat lac?





Se intra in premii numai daca echipa are 3 pesti prinsi.
Se puncteaza crapul romanesc,crapul oglinda, amurul si scoicarul indiferent de greutate.
Captura concursului se cumuleaza cu oricare premiu si nu se scade.
BARICADA CARP CLUB

senzor planet

Înapoi la “ARHIVA COMPETITII”