Caaron

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

caaron nu e mic, are 1,89 m!!!
cu mainele sus si unghiile crescute...

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

Cu mainile in sus,cu unghiile crescute si calare pe rod-pod. :lol:

Avatar utilizator
Caaron
Mesaje: 102
Membru din: Dum Ian 09, 2005 16:45

Mesaj de Caaron »

:D Amuzant, f amuzant...

Chiparosilor

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

@Caaron

Bai cioflingare iar te-ai atacat?? :lol:

Avatar utilizator
Caaron
Mesaje: 102
Membru din: Dum Ian 09, 2005 16:45

Mesaj de Caaron »

Asta cu cioflingare, nu o prea agreez(nu e cazul, zic eu) , dar daca insisti, iti pot raspunde bai lake flausat: Nu , nu m-am atacat! Crede-ma, ca nu ma prea poti face tu sa ma atac! Asta asa pt cultura ta generala..
Multumesc nea Cornele pt incurajari! :D

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

@Caaron

Bai ofilitule nu e cazul sa ma faci pe mine lake avand in vedere ca lumea te face homosexual-deci rezulta ca tu esti bulake.Stiu ca esti obisnuit cu acest cuvant deoarece asa te striga lumea dar sa fim seriosi....nu trebuie sa ne aduci aminte deoarece stim deja....ca esti bulake :lol:

Avatar utilizator
Caaron
Mesaje: 102
Membru din: Dum Ian 09, 2005 16:45

Mesaj de Caaron »

Lake flausat! Duci lipsa frate? Daca ma platesti bine, s-ar putea sa ma risc sa-ti dau o pedala, o data! Frate , nu te mai chinui sa ma oftici, ca nu te duce capul pt asta si nici nu ma faci sa plec de pe forum , daca asta intentionezi, decat daca vreau eu sau Val! Mai bine da din gusa ce ai cu mine si gata!
Val, eu zic sa inchizi topicul, ca deja deviem prea mult! S-ar putea ajunge la "glume" mai serioase, care zic eu ca nu aduc nimic bun, nimanui! Si fi atent la atitudinea tuturor, daca vrei sa fi impartial!

Avatar utilizator
Caaron
Mesaje: 102
Membru din: Dum Ian 09, 2005 16:45

Mesaj de Caaron »

Am uitat, Bogdan D: :D

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

@Caaron

Bai bulangiule pai mai bine paraseste tu forumul de buna voie decat sa te faca altcineva sa-l parasesti.Nu vezi ca nu te suporta lumea.Ai venit aici ca sa postezi numai aiureli.Cum sa te suport cand ma uit ca ai la activ 40 de posturi din care nu stiu daca ai unul in care sa spui ceva folositor.40 de posturi pe langa 20 de posturi pe care le au baietii care se pricep cu adevarat si care stiu cu ce se mananca acest sport.Vrei sa atingi un numar impresionant de posturi exact ca pe forumul Binecunoscutului ??Daca da vezi ca aici nu tine treaba.Pentru mine si cred ca pt. multi altii esti decat un cacacios,un mic bagator in seama.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Bogdane esti tare .Vroiam sa-l iau si eu la suturi pe acest maimutoi obosit.
Bine ca nu la luat criti y :D :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”