Caaron

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Caaron
Mesaje: 102
Membru din: Dum Ian 09, 2005 16:45

Mesaj de Caaron »

Bogdane, valabil si pt Fane Cocolos, daca tot s-a bagat in seama: am postat 40 de mesaje, intr-adevar nefolositoare, doar pt ca am fost atacat, de unii poate pe drept cuvant, dar de cei ca tine, cu siguranta fara nici un drept. In rest, in ceea ce priveste forumul crap.ro, stai linistit tata, ca nici tu si nici multi altii habar nu aveti sa cititi ce scriu eu acolo. Nu intra in subiecte de genul pescuitul crapului, ca iti prinzi urechile, asculta la mine. Eu nu am sa mai raspund celor ca tine, pt ca ar insemna sa ma injosesc. Te las pe tine sa fi papusarul scandalurilor, dar iti spun un lucru : nu te baga sa scrii despre pescuit daca nu stii f bine despre ce e vb, pt ca voi face tot posibilul sa te fac de rahat. Strict de pescuit! Te-am pupat, amore!
PS: Asa ca spre binele tuturor, pune mana si studiaza temeinic inainte sa postezi!

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

Merci mult Fane,si tu esti super tare.Spune-i tu te rog lui Caaron ca nu il suport.
P.S maimutoi obosit e putin zis.

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

@Caaron

Atrofiatule imi pare rau ca te dezamagesc si ca iti spulber visele de a ma face de cacat dar sa sti ca ma pricep si la pescuitul crapului.O sa postez cand o sa am eu chef cu toate ca prefer sa ii las pe cei ce se pricep mai mult decat mine si au o experienta mai mare in acest domeniu.Dar te anunt de acum sa stai linistit ca nu o sa ai ce sa imi faci pt. ca ma descurc si la capitolul asta pentru ca am avut profesori buni(stiu ei despre cine vorbesc).Asa ca ciocu' mic ma ofilitule.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

FIECARE PASARE PE LIMBA EI PIERE ! -bai cartoane !
Bogdane, ofilitul nu merita sa-ti uzezi tastatura !
Lasa-l sa scrie si sa recite din NIcolaie LABis !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”