Competitii

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Schumi
Mesaje: 606
Membru din: Sâm Ian 28, 2006 19:51
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Mesaj de Schumi »

Am discutat cu Peter de la Sipcarp si sincer sa fiu eu in locul lui nu aveam puterea sa dau un mincioc echipei cu care era in lupta directa,chiar este un gest de fair play care va face cinste voua,participantilor la competitii,si arata ca marea majoritate sunteti oameni de calitate,dar probabil a fost ceva banal si des intalnit din moment ce nu a meritat premiul de fair play.

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Val Pangica jr scrie:Ar mai fi OK - daca ati extinde aceasta restrictie si asupra echipei Adriano & Cotelici pentru uz de arme albe pe balta ! Altfel decizia nu este conforma cu realitatea !
Ce va faceti daca la anul ma duc sa-i intreb de vorba si sa-i sicanez si ei scot cutitul la mine ?
Nu ne sicana tata, stai in standu tau.Daca vii vino cu pichetu in mana ca si colegul tau.Te asigur ca daca esti dibaci cu "arma alba" victorinox nu te atinge nimeni.Da sigur te calmezi.

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

O intrebare mai vanatorule, ........stii care-i definitia armei albe. :oops:

Avatar utilizator
Doru Ionica
Mesaje: 348
Membru din: Vin Feb 10, 2006 14:47
Puncte: 0
Localitate: craiova

Mesaj de Doru Ionica »

@Busse.Parca n-ar fi scrisul tau :lol: Cine te-a invatat ??? Ar trebui sa-ti fie rusine si sa taci vreo 10 ani.ANIMALULE :evil: RUSINE In numele tuturor pescarilor din Univers R U S I N E RUSINE RUSINE RUSINE RUSINE.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Dan

sa stii ca ca daca tu ai folosit un cutit VICTORinox , la viitoarele concursuri eu voi veni inarmat cu un palos CORNELsteel. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Asta ca sa mai si glumim !

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@ion
Ioane, parca nici tu n-ai fi "ion " ! :D Nu stiu de ce, dar imi pari cunoscut ! :wink: :D Iti plac porcii ?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ ION

Ai de la mine 1000$ daca-i spui lui Badica-n fata, ce-ai postat mai inainte...Radule, fara aranjamente ca nu mai dau nici un ban :lol: :lol: :lol:

@ Victor

As fi reactionat normal...croseu de dreapta in barbie si apoi salvarea... :lol: :lol: :lol: Tu chir nu-ntelegi ca eu vreau sa clmez spiritele :?:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

@cornel serbu

Toti am fi procedat la fel ca si tine ,poate mai putin SANDEL CALINA ,MATY
si NITU . :lol: :lol:

Dar de aici si pana la a-i scoate vinovati pe COTELICI sa ADRIANO ca au ripostat cu un briceag e o cale lunga
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Ce dracu Victore ? Adica cum? Ripostezi cu un briceag care are lama de cutit si e o nimica toata? Da ce trebuia sa-i ia gitul ca sa vedem cit de periculos e? Sti bine ca Mitanu l-a prins de mina pe Adriano ca flutura cutitul pe acolo.
Las-o dracu de treaba vrei sa-i aperi, f. bine, dar sa ajungi sa spui ca ce mare lucru au facut ca au amenintat cu un cutit e cale lunga.
Pai inseamna ca Badica a fost ingerasi. Nu a facut decit sa-i impinga in apa.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Si inca ceva. Nici macar nu au fost barbati sa recunoasca. Da domnule am ripostat, am vrut sa ma apar si daca puteam ii luam o bucata de slanina.
Dar nu au fost lasi pina la capat. s-au jurat pe toti dumnezeii ca nu a pus nimeni mina pe cutit>
Pt. mine asta e cel mai grav. Cind minti si nu iti asumi responsabilitatea faptelor tale.
Badica cel putin a avut taria de a recunoaste ca a gresit si si-a cerut scuze public fata de toata lumea. Asta consider eu a fii barbat. Nu muieri care te ascunzi in spatele minciunilor, si faci pe victima.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”