Concurs

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Terror-Squad * Alexius
Mesaje: 51
Membru din: Joi Apr 27, 2006 1:16
Puncte: 0
Localitate: Arad

Concurs

Mesaj de Terror-Squad * Alexius »

-6522664633
Ultima oară modificat Mar Aug 22, 2006 1:37 de către Terror-Squad * Alexius, modificat 1 dată în total.

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

Incearca sa-ti reformulezi mesajul. In forma scrisa acum, este un mesaj tendentios, nepoliticos-gratuit si mai ales confuz.
Daca vrei un concurs de crap de ce nu te duci acolo unde se organizeaza concursurile ? Vrei sa vina ele la tine ?

Moose
APCR Canadian Branch

Cristi_Mosharu
Mesaje: 248
Membru din: Lun Feb 13, 2006 13:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

.

Mesaj de Cristi_Mosharu »

Sau..(.tin si eu cu Moose deh...soferii astia :wink: )
DE CE NU ORGANIZATI VOI UN CONCURS????? si venim NOi la voi :wink:
mare smecherie....gasiti o balta buna....vorbiti cu patronul de acolo...si :roll:
sau NU aveti o Asociatie...? sa organizeze ei un concurs...

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@Terror
Problema la voi e ca nu are cine sa va organizeze.
Noua ne-ar fii extrem de greu sa organizam un concurs de la distanta.
Oricum ceva se misca. Citiva baieti sufletisti au organizat deja Cupa Maramuresului.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
Zambaccian
Mesaje: 217
Membru din: Vin Mar 17, 2006 12:29
Puncte: 0
Localitate: Globe trotter

Mesaj de Zambaccian »

Si a mai fost si Carp Fan...

Avatar utilizator
Terror-Squad * Alexius
Mesaje: 51
Membru din: Joi Apr 27, 2006 1:16
Puncte: 0
Localitate: Arad

Mesaj de Terror-Squad * Alexius »

Pai cam asa e nu prea are cine sa faca nu este nici o organizatie din cite stiu eu dar pescari de crap sint destui........Dar daca acolo la voi e asociatia cea mare adica APCR si avind si noi aradeni 2 membri in APCR ma gindeam ca poate e posibil un concurs (de rang mai mare) si In zona noastra binenteles cu ajutorul Celor De la APCR si restu....Dar vad ca alti considera ca este ceva tendentios, nepoliticos si confuz :x a face concursuri si in alte parti , mai ales ca ar avea cu cine sa il faca ...SI cu chestia de mers la concursuri alti merg de aici la concursuri dar alti nu vin...

zeus_all
Mesaje: 4
Membru din: Lun Mai 01, 2006 12:34
Puncte: 0
Localitate: bucharest

Re:terror...

Mesaj de zeus_all »

dupa cum observi eu nu prea am postat pe aici tocmai din dorinta de a nu fi luat cumva peste picior; dar avind in vederea ca esti minoritar aici, vreau sa fac o precizare... cum ar fi ca Germania sa organizeze C.M. de fotbal in romania sau in alt stat... cam asa e si cu aceste concursuri... te-ai cam grabit cu formularea cererii.... mai bine o formulezi sub alt aspect, cum ar fi "ne puteti ajuta sa organizam si aici un concurs de pesc. la crap, intrucit nu avem suf pers. care sa stie cum se org. un conc." imi cer scuze daca am jignit pe cineva sau am lasat loc de interpretare.... :D :D :D
pescuitul este ...viata!!!

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

Zeus_all,

Continua sa-ti postezi ideile fara frica de a fi luat peste picior. Si la adresa mea s-au facut glume din cand in cand, dar le-am luat ca atare. Ce-am face fara glume ? Sincer iti spun ca eu daca m-as simti luat la misto fara motiv nu as mai posta niciodata.
N-are de ce sa-ti fie teama. Intreaba si cineva se va gasi sa-ti raspunda.

Alexius,

Lumea a incercat sa te lamureasca, dar se pare ca fara succes. Pacat !
Mai citeste-ti inca o data ultima postare si ai sa realizezi singur ca este extrem de greu de inteles mesajul. Pe bune, esti confuz in idei.

Moose

P.S. Pe mine ar trebui sa ma doara-n bocanci de ce se intampla in Romania. Insa imi face mare placere sa citesc postarile de dupa competitii si nu numai.
Si cu intrebarea "sau numai la Bucuresti se prinde crap?" eu pot pot afirma ca se prinde crap prin alte parti de n-spe ori mai mult.
Si ce daca???
APCR Canadian Branch

zeus_all
Mesaje: 4
Membru din: Lun Mai 01, 2006 12:34
Puncte: 0
Localitate: bucharest

Mesaj de zeus_all »

apropos de ce ai spus mai devreme; sa stii ca acest lucru l-am constatat si eu; si culmea in alte locuri parca e mai frumos; nu mai ai de-a face cu manelisti si cu scandalagii, sau cum am constatat odata... cu nunti; vrb. vine, dar aici e vrb de hotararea unora de a lua taurul de coarne si a incepe sa miste roaba, care se vede treaba a cam ruginit prin unele parti.
pescuitul este ...viata!!!

Cucu Ionel
Mesaje: 475
Membru din: Vin Ian 20, 2006 19:25
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Mesaj de Cucu Ionel »

Un concurs in vest ar fi o idee buna,problema pe care o vad eu,s-ar putea sa ma insel dar asta-i parerea mea,este ca nu vad o balta,cel putin in jud.Timis,care sa gazduiasca o asemenea competitie.Aici ma refer la marimea baltii,marimea si numarul crapilor din balta si,de ce sa nu o recunoastem,nici oameni care sa se implice in asa ceva.N-am fost inca la Varadia(Greoni),din jud.Caras-Severin,poate acolo s-ar putea organiza ceva.Despre celelalte judete din zona nu cunosc mare lucru. :?:
Fir intins

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”