Off-topic

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CEI MAI MARI 3 PESTI - BALTA LAZAR - 3-6 IULIE 2014

Mesaj de gabi1 »

boilescarp scrie:O sa port ce vr tu numai da mi nr de tel sau o poza sa te văd si eu
:lol: :lol: :lol: :lol:
...esti nimfomana fa nebuno !!!
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
adisefu
Mesaje: 288
Membru din: Joi Dec 08, 2011 12:30
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: Off-topic

Mesaj de adisefu »

Voi aveti prea mult timp liber!!! :lol: :lol:

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Off-topic

Mesaj de gabi1 »

@ nae(...........
:arrow:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Off-topic

Mesaj de gor965 »

Am mutat ce s-a scris off-topic si nu am sters postarile ca sa nu oracaie careva ca nu e lasat sa se exprime. O sa mentionez o singura data si sper sa fie clar ... daca mai vad postari aiurea, cu jigniri sau amenintari, sterg tot !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Off-topic

Mesaj de popescu59 »

gabi gabi ce usor este sa faci ironii si sa injuri lumea la tel si din spatele tastaturi . De ce nu discuti cu omu ca sa va reglati problemle ? Nu e cel mai corect si mai simplu sa discutati si daca tot esti zmeu cum te dai la tastatura si la tel., chiar fata in fata . De ce te ascunzi in spatele tastaturii???

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Off-topic

Mesaj de gabi1 »

popescu59 scrie:gabi gabi ce usor este sa faci ironii si sa injuri lumea la tel si din spatele tastaturi . De ce nu discuti cu omu ca sa va reglati problemle ? Nu e cel mai corect si mai simplu sa discutati si daca tot esti zmeu cum te dai la tastatura si la tel., chiar fata in fata . De ce te ascunzi in spatele tastaturii???
...ce ti-o mai cauti martalogule, ia-ti "maimuta" si invita-ma la o cafea(stii tel meu) in orice sector (1-6) vreti voi, ai inteles??
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Off-topic

Mesaj de popescu59 »

Tu crezi ca mai esti pe vremea lui Coco cu care te lauzi , stai parcat ca esti mielusel . Nu mai arunca pisica din curtea ta in curtea altora ia-ti fapta si rezolvati problema , nu o mai tine landra ca omu e pus de mine ca devii chiar milog . Ti-am spus posteaza tel tau aici sau poze cu tine cum ti-a cerut omu si discuta cu el . Cu el te-ai balcarit si amenintat nu cu mine , dar tu ca sa gasesti un tap ispasitor o dai pe mine . Frate omu ti-a spus clar sa postezi tel tau sa discute cu tine sau pune o poza cu tine sa te caute el personal daca tu esti zmardoi la tastatura . De ce nu vorbesti cu omu sa va reglati problema ??? O arzi ca boschetarii prin canale si dai vina pe altii . Daca o ti landra si nu iti vezi de treaba ta findca am crezut ca esti copt la minte si termini discutiile ma vad nevoit sa postez aici nr dupa care m-ai sunat si m-ai balacarit . Dar daca esti intreg la cap termini discutiile sau daca nu pune tel tau aici sa te caute omu sa dicutati ce aveti de facut . Eu cred ca cel mai rezonabil este sa lasati lucrurile asa cum sunt sa va calmati si sa va vedeti fiecare de viata lui .

Si inca ceva lasamaaaaaaaaaaaaaaaaa ca mi sa acrit de tine REZOLVA-TI PROBLEMA CU OMU FARA SA MA AMESTECI PE MINE .
Ultima oară modificat Joi Iun 19, 2014 0:08 de către popescu59, modificat 1 dată în total.

ionut popescu
Mesaje: 152
Membru din: Mie Apr 04, 2012 21:11

Re: Off-topic

Mesaj de ionut popescu »

George nu mai lasa topicul asta in care oamenii se vad Chuck Norris vs Stallone .Daca vor sa se bata ,baneaza-i 2-3 saptamani sa aiba timp sa se antreneze.In curand nu o sa mai zica nimeni nimic ,ca vin fortosii sa le inchida gura.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”