Off-topic

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Off-topic

Mesaj de popescu59 »

Din cauza injurilor si amenintarilor adresate atit mie cit si familiei mele de catre userul gabi1 , ma vad nevoit sa nu particip la acest concurs .
Am discutat azi cu Johan si i-am explicat despre injuriile grosolane cit si despre amenintarile adresate de gabi1 , care in mai multe rinduri ma contactat telefonic si mi-a adresat celea mai josnice injurii si amenintari si ma atentionat ca la Peris va rezolva.
Cu scuzele de rigoare ma vad nevoit sa nu particip la acest concurs .

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA NAVITAS-HERMS PERIS

Mesaj de Marian Constantin »

Nu cred ca cineva putea sa vina la Peris si sa dea in tine , cu Iohann langa tine sunt sigur ca nu se atingea de nici un fir de par .. si pe langa el mai erau si altii care puteau intervenii ...
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

fish5fun
Mesaje: 23
Membru din: Mar Iun 17, 2014 2:53

Re: CUPA NAVITAS-HERMS PERIS

Mesaj de fish5fun »

Si acum numai o sa iesi din casa, din cauza ca un om te'a amenintat? Cainele care latra nu musca ! Si chiar si asa vorba lui Marian Constantin era atata lume care putea sa intervina si cred ca daca chiar se intampla asa ceva respectivul era dat afara din concurs instant, adica asa mi s'ar parea normal

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: CUPA NAVITAS-HERMS PERIS

Mesaj de popescu59 »

Marian iti multumesc de incurajari dar daca auzeai injuraturi de morti si de familie si amnentari ca la ursari te inchinai . Si toate astea findca omu a avut o altercatie pe forum cu unu din Alexandria si dupa ce s-au balacarit a decis el ca eu sunt din Alexandria si eu l-am pus pe ala sa il balacareasca.
Deci de la niste discutii pe forum ajungem sa fim injurati si sa ne amenintam famiilile , eu cred ca este foarte grav ce s-a intimplat.

Omu nu participa la concurs , el ma amanitat ca vine special la Peris sa ne rupa capu .

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CUPA NAVITAS-HERMS PERIS

Mesaj de gabi1 »

...... citeste aici:
popescu59 scrie:...... rasucit nu esti decit tu , asta care stai pitit . Daca tot tii lectii la toata lumea ti-am spus pune poze cu tine la pescuit sa vada lumea ce pesti prinzi tu ca prea le stii pe toate . Oricum .... ala ddin Alexandria te cuat de citeva zile , nu se lasa pina nu te descopera . Cheia este la Vladut care este singurul care a sustinut ca te cunoaste .Altu nu am auzit sa spuna ca te stie sau cunoaste de pe undeva , asa ca e simplu sa jignesti pe toata lumea de la calculator .
popescu59 scrie:...... ala te-a scos la interval si te-ai dat la fund , ti-a spus cind vrei unde vrei sa faceti un interval . De ce te-ai dat rani t? Am vazut toate mesajele dintre voi si omu ti-a arata cine este si ti-a spus sa va vedeti sa dicutati , dupa care ai lasat-o moarta . Cu ala nu mai esti zmeu ?? s-au cum ?Esti zmeu cu un mos de 55 de ani ??? :lol: :lol: Esti mare frate nu am ce spune. Si ce vrei sa spui sa nu uit vorbele astea ? Ce anume sa nu uit ? Sa nu uit ca am indraznit sa iti raspund la injuriile tale sau ce ?Pune frate poze cu tine sa te vada poporu cine esti care e problema ?
S-AU MAI SIMPLU TE-A CERUT OMU LA INTERVAL DE CE NU MAI ESTI LA FEL DE TARE IN GURA SA O DAI IN PARTE CU OMU ??? DE CE TE-AI FACUT MIC ??
Am toate MP atat ale tale cat si ale "gorilei" tale(Tirtea.A. Ionut)...nu mai fa pe fata mare .........!
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: CUPA NAVITAS-HERMS PERIS

Mesaj de popescu59 »

........ esti tu si mai ales obsedat . Ti-am spus ca si pe pm , omu cu care te-ai balacarit tia spus frumos sa te vezi cu el cind vrei tu si sa nu mai ameninti lumea pe net . Si ce ai facut ?? De ce nu il suni pe el sa il injuri de morti de navasta de copii si sa il amaninti ca il tai cum ai facut cu mine . Si ce rol am eu in discutia ta cu acel personaj ???? Ca sunt din Alexandria ??? Tarane eu sunt bucurestean nascut crescut si locuiesc in Bucuresti . Aberatiile tale sunt prea pe fata , discuta cu cel care te-ai injurat si amenintat nu cu mine , nu ma intereseaza nici el si nici macar tu , dar de la aberatiile tale sa imi ei mortii , familia si copii in p.... nu prea e in regula . Si inca ceva arata la oameni ce mesaj ti-a dat omu si cum te-a invitat sa va vedti sa va bateti asa cum vrei tu .
Mesajul ala nu il postezi ??? Posteaza sa vada lumea cit esti de viteaz esti dupa ce ameninti cum te dai cu capu la cusca si te faci mielusel , ameninti cu moartea injuri de familii si dupa ce te cauta omu sa discuti cu el te faci ca ploua , cum vine asta ??? Ai vrut razboi cu el e treaba ta dupa ce injuri in ameninti sa te faci micut nu prea e in regula . Da ai gasit fraieru sa il injuri de nevasta si de copii si de morti . REZOLVATI TREBURILE CU CINE TE-AI INJURAT SU TE-AI AMENINTAT NU CAUTA TAPI ISPASITORI esti zmeu fi zemeu si ia-ti meci cu omu , nu cu mine care nu am nici o tangenta .

POSTEAZA MESAJELE DE LA OM DUPA CE L-AI INJURAT SI AMENINTAT PE OM . Sa vada tot forumul cum l-ai injurat si amanintat pe om si ce ti-a spus omu , cum ti-a scris sa va vedeti cind vrei tu si unde vrei tu . Dupa care te-ai facut mic si ai tabarit pe mine ca sunt eu din Alexandria .

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: CUPA NAVITAS-HERMS PERIS

Mesaj de gor965 »

Mai baieti, aici e un forum al unei comunitati restranse de pescari la crap ... nu e un forum de luptatori de K1 si nici nu vad cam ce ati avea de impartit, asa incat sa ajungeti la asemenea discutii, amenintari, provocari, etc. E mai bine sa va calmati si sa discutati omeneste, fara sa va mai balacariti in public.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

stangadan
Mesaje: 52
Membru din: Dum Apr 06, 2014 18:08

Re: CUPA NAVITAS-HERMS PERIS

Mesaj de stangadan »

naie, nu mai esti smardoi ? ti-a iesit smecheria din cap si o dai cotita de alexandria ? hahahaha !

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: CUPA NAVITAS-HERMS PERIS

Mesaj de iohann »

LA CONCURSURILE ORGANIZATE DE MINE PE BALTA HERMES-PERIS, ESTE EXCLUS SA SE INTAMPLE CEVA DE GENUL!
CEI CARE MA CUNOASTETI SAU CARE ATI FOST ACOLO, STITI CA NU VORBESC AIUREA!





restul problemelor rezolvati-le pe alt topic sau pe privat!
rog un moderator sa mute discutiile off topic.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Off-topic

Mesaj de popescu59 »

Eu nu am ce sa rezolv pe privat, gabi1 s-a injurat cu omu s-au amenintat si omu ia propus sa il sune si sa discute sa se intilneasca sa discute amindoi, sa nu mai injure pe net si pe altii.
Si din discutiile lor gabi1 a casunat pe mine ca eu sunt din Alexandria si dai injuraturi de familie si de morti si amenintari la adresa mea .
Pe cel cu care trebuie sa se dueleze nu cauta sa discute , dar ma ameninta pe mine ca ma prinde la Peris si o sa vad eu .
Corect si normal este sa il caute pe cel cu care s-a injurat si amenintat si sa discute sau ce vor ei sa faca , dar cu ala e mielusel nu mi e smardoi .
Mai frate gabi1 esti smardoi suna frate omu sau lasa nr tau aici sa te sune el si puteti sa va rupeti capetele .

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”