Radu Badica

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

:D :D :D
Sau se plictiseste omu pe acasa si nare cu cine sa vorbeasca.

Avatar utilizator
Terror-Squad * Alexius
Mesaje: 51
Membru din: Joi Apr 27, 2006 1:16
Puncte: 0
Localitate: Arad

Mesaj de Terror-Squad * Alexius »

Mah din cite stiu eu la nici unul ,de plictisit pe acasa nu ma plictisesc Dar apropo nici din pescuit nu fac o meserie sau un servici pt. mine e un viciu o relaxare

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ trror

Si atunci ce treaba ai, tata, cu concursurile :?: ...lasa-le pentru aia care fac din asta o meseria, cum spui tu si nu te mai baga, fiindca fara sa-ti dai seama, pe unii ii cam enervezi :evil: :evil: :evil: Si inca ceva, sa sti ca cine a ajuns sa-si faca din pescuit o meserie ( pe care se pare ca tu o cam ironizezi)...a ajuns aici dintr-o pasiune infinit mai mar ca a ta...trage si tu concluziile si te rog nu-mi mai raspunde :!: :!: :!:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

Terror-Squad * Alexius scrie:Mah din cite stiu eu la nici unul ,de plictisit pe acasa nu ma plictisesc Dar apropo nici din pescuit nu fac o meserie sau un servici pt. mine e un viciu o relaxare

Cred ca viciul tau este de fapt tastatura , asa ca-ti recomand chat-ul (MIRc sau Mesenger) pentru hemoragiile tale scriptice si lasa pentru cei implicati in fenomen sa analizeze si sa-si dea cu parerea despre ce se intampla pe la concursuri.
ai fost si tu de trei ori la pescuit si ti s-au infoiat penele pe spate de te bagi in seama fara sa ai simtul penibilului...mai bine stai in banca ta sa nu te-ntzepi cu vre-un ac in deget
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”