Radu Badica

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Vizitator

Radu Badica

Mesaj de Vizitator »

Imi pare rau pentru tot ce s-a intamplat ...
Pe fondul unor vechi discutzii si noi contestatzii dintre care una nejustificata la adresa faptului ca ma plimbam cu masina pe balta in timpul zilei pe sectoarele A si C lucru stabilit ca valabil in deschiderea concursului.
Pe fondul de consum alcolic
Pe fondul unor raspunsuri provocatoare

S-a intamplat ca i-am aruncat in apa pe cei doi concurentzi de 2 ori si nu
i-am batut chiar fiind amenintzat cu cutzitul de catre adriano si potolit de partenerul meu mitzanu.

Ce sa zic eu zic ca cei doi au intzeles ceva din asta eu sigur da se vede ca dan cotelici continua sa agite spirite pe acest internet.

Am luat la cunoshtintza shi hotararea APCR si le dau dreptate.

RADU BADICA

PS Am utilizat busse ca pe bodyghost nu mai tzin minte parola

FIR INTINS TUTUROR!

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Contestatii nu au existat!Pana sa ajungi la noi sa-ti desfasori programul nimeni nu a observat ca te plimbai intre A si C.
Dupa ce ti-ai parcat masina la noi in stand, ai coborat si m-ai interogat in timp ce eu recuperam markerul daca in afara celor 3 contestatii mai am ceva de spus.Ti-am raspuns intorcandu-ma pe jumatate catre tine ca nu stiu despre ce vorbesti! Reactia ta? UN PICIOR IN ABDOMEN.EU IN APA.TU? Pe mal cu pichetul de la LANSETA DE MARKER IN MANA!Cand l-ai smuls din pamant era cat pe aici sa-i iei freza copilui lui Liviu.
Penibil!Nu cunosc fondul acestor vechi discutii pe care le invoci!
Acum realizez ca de fapt tu esti nevinovat.Anul trecut la CC canta-i/injurai la o taraba, acum faci acelasi lucru.Ai schimbat taraba. Si ca sa te faci si tu util ai trecut la fapte."Ce sa zic eu zic ca cei doi au intzeles ceva din asta eu sigur da se vede ca dan cotelici continua sa agite spirite pe acest internet."
pe acest internet :roll: ......................
Bravo!DATA VIITOARE STIU LA CE SA MA ASTEPT!CRED CA CEA MAI BUNA SOLUTIE E CA NOI CEI DIN AFARA "FENOMENULUI" SA NU-TI MAI DAM SANSA .SA-TI MANIFESTI VELEITATILE DE CAFTANGIU.LA CONCURSURILE ORGANIZATE DE P4E NU MAI AI ACCES.

Avatar utilizator
Terror-Squad * Alexius
Mesaje: 51
Membru din: Joi Apr 27, 2006 1:16
Puncte: 0
Localitate: Arad

Mesaj de Terror-Squad * Alexius »

MAH DA TOTUSI NU A FOST NIMENI SA II EXPLICE LA ALA CIT BATE CEASUL DACA E ASA DE BATAIOS???SA NU SA VRUT TREABA ASTA????PAI DACA E CHIAR ASA DE BUN DE CE NU SE PUNE CU ALTI SAU CU ALTI NU PREA ARE CU CE?

Avatar utilizator
Terror-Squad * Alexius
Mesaje: 51
Membru din: Joi Apr 27, 2006 1:16
Puncte: 0
Localitate: Arad

Mesaj de Terror-Squad * Alexius »

Totusi care e treaba mergi la concursuri sa te simti bine si pleci acasa si batut oameni de ordine la concurs nu sint???sau pentru el nu este lege?

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

NU, la un concurs de pescuit nu exista oameni de ordine.Nu e sala de spectacol. Acolo sunt doar arbitrii si organizator.
As vrea sa vad cum supraveghezi tu 60 de echipe intinse pe citiva Km.
Lege exista pt. toata lumea si s-au luat masuri in consecinta.
Nu inteleg un lucru. Ca viitor organizator de concursuri de ce nu intrebi lucrurile bune care s-au intimplat acolo, ca au fost multe, si insisti pe un fapt izolat care am inteles s-a incheiat chiar intre combatanti. (aseara Radu si Adriano au avut o discutie telefonica) Observ ca si in aceasta disciplina e mai important senzationalul decit concursul in sine.
Cred ca era mult mai important sa va interesati cum a fost, cum au cistigat unii sectoarele, cum au pierdut altii primul loc pe final s.a.m.d.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ terror-squad Alexius ( oare ce-o mai fi insemnand si asta, ca-mi fug degetele pe tastatura)

am inteles ca vei organiza concursuri...las-o balta...la concurs nu te duci ca sa te simti bine, ci ca sa te chinui sa castigi. daca vrea omul sa se simta bine se duce cu familia, cu catel, cu purcel, la un pescuit de placere...In ceea ce priveste cele intamplate nici eu nu-s de acord, dar daca tot s-au impacat, daca tot s-au luat masuri, hai s-o lasam asa cum a cazut si sa nu mai punem si noi paie pe foc, nu?
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@tot terror

Si ca sa vezi ce bine se simt oamenii la un concurs de pescuit crap, afla ca un concurent din echipa de pe standul C20, are si acum mana in gips pentru ca s-a chinuit sa scoata crapii dintr-un loc imposibil si a reusit sa se claseze pe locul 3 in sector...d-aia ti-am zis s-o lasi balta, fiindca se pare ca nu esti prea familiarizat cu "fenomenul" ca zic asa...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Terror-Squad * Alexius
Mesaje: 51
Membru din: Joi Apr 27, 2006 1:16
Puncte: 0
Localitate: Arad

Mesaj de Terror-Squad * Alexius »

Cornel Rosioru : 8) corect........... :!: :!: :!:
Ps:Am auzit numai de bine despre concurs 3 zile numai pe tema aia am discutat cit de bine a iesit (am o zicala se putea si mai bine) :P te sun saptamina ce vine ca am discutat ceva cu cei de la A.J.V.P.S. si sper sa iasa bine :shock:




Cornel Serbu : Nu stiu cum e la voi cind mergeti la un concurs de pescuit dar pentru mine pescuitul e o relaxare si chiar daca in sinea mea as sti ca e o competitie pe care vreau sa o cistig( tot nu m-as fi manifestat asa)

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

@ trror

ori n-ai inteles nimic, ori n-ai vrut sa intelegi...las-o dracului p-aia cu Badica, ca nu despre aia era vorba, ci despre un concurs de pescuit pe care am vaga impresie ca nu-l prea intelegi...a-proros...la cite concursuri de pescuit la crap ai participat pana acum :?: sau daca ai participat sti sigur si de ce te-ai dus???
Cornel Serbu
Friends Carp Team

cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Mesaj de cipibm »

:D :lol: :D :lol: :D :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”