Sondaj calificari

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

1 sau 3 MANSE

1 mansa
9
18%
3 manse
42
82%
 
Voturi totale: 51

Avatar utilizator
Bogdan Guguianu
Mesaje: 60
Membru din: Dum Ian 09, 2005 12:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bogdan Guguianu »

3 manse
Am tolba plina !

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

3 manse, echipe de 2.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@ANDREI TIANU
Imi place cum gandesti.Stai linistit, nu te va ataca nimeni atata timp cat te semnezi cu numele tau.Toata lumea respecta un om curajos care isi face publica opinia, oricare va fi ea !
@BAIETI
Multumesc celor care au scris, mi-ati confirmat parerea despre voi !
Dar oare numai noi suntem, nu mai intereseaza pe nimeni ?
@VALI
Multe salutari Vali, cum mai stai cu cantatul ? :lol: :lol: :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

@vladut
incerc sa inbogatesc repertoriul... pana vine vara...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

dariebv
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Ian 29, 2005 14:38
Puncte: 0
Localitate: brasov

calificari

Mesaj de dariebv »

Va salut.Din cate vad aici cred ca vreti sa bucurestenizati competitia.Voi santeti multi,va impartiti in trei si gata aveti echipe.Dar noi ,,PROVINCIALII'' ce facem?Daca ne strangem din toata tara nu cred ca facem trei-patru echipe.Sau noi nu avem dreptul sa aspiram la un campionat mondial?Lasati cum a fost anul trecut sa putem sa va incurcam si noi planurile.Nea Cornele la ultima intalnire la Tancabesti mi-ai promis ca si provincialii au sanse EGALE cu marea majoritate.Te rog respecta promisiunea.Inca mai avem incredere in MAESTRU

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

Nu va grabiti cu concluziile , calificarile se vor desfasura fara doar si poate asa cum hotaraste majoritatea :!: Optiunea mea personala este 3 [b manse. Brasovul , Clujul , ardealul in general ne faceti onoare ca existati si ca sunteti asa cum sunteti deci participarea la calificari este un prilej de cinste.

Leo
Mesaje: 3
Membru din: Vin Ian 28, 2005 16:12

Mesaj de Leo »

si eu personal votez pentru 3 manse, si anume fac asta pentru ca personal cred ca astfel se va califica pentru CM un lot cu sanse mari la titlu mondial. dar din comoditate ash spune ca la o calificare cu o mansa sunt sanse mai mari sa particip decat la una cu 3 manse. Oricum nu stiu ce relevanta ar avea votul nostru aici ca pana la urma banuiesc ca ce a votat comisia cam aia ramane, daca nu ar trebui contactati toti pescarii de crap care vor sa participe la calificari sa se inscrie si poate atunci exista varianta unei rasturnari a deciziei comisiei.
@Vladut
nu are rost sa numim comisia incompetenta, sti bine ca pana la urma se pare ca cei din comisie au votat in mare parte din interese personale dar eu zic ca si intr-o mansa alaturi de 2 echipe valoroase sunt sansele sa luati lucul I. nu uita ..... suntem favoriti :wink:
Leo Denk
cum o vrea bunul dumnezeu

patriot
Mesaje: 3
Membru din: Mar Ian 18, 2005 11:49
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de patriot »

3 manse. Fara doar si poate !

numai bine
patriot

dang
Mesaje: 10
Membru din: Vin Ian 21, 2005 22:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dang »

O mansa este noroc curat!!!!
Trei manse reprezinta competitie. Si eu nu vorbesc aici de timp si de distanta. Vorbesc de indemanarea si arta fiecaruia. Iar intr-o competitie nu te uiti ca daca ai timp. Participi sau nu! Asta e tot!!!

Clar, 3 manse!!!!

Dan Giugulea

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

O mansa categoric !

- ma abtin sa le atrag atentia lui patriot , dang , etc ca ei nu au participat nici la un concurs de ghicitori , daramite la 3 manse de pescuit competitie pe Hobaia .
- pentru ceilalti care stiu ce insemna ( prietenii mei ) si care stiu si ce vreau sa spun , nu dau decit 2 argumente :
1. o echipa formata din Nae , Andrei si Iliuta . Valoare mare , orgolii la fel ! Va fii o echipa sau se va pescuii la individual urmind ca in tara sa se scoata fiecare functie de pozitia ocupata pe standul lui !
2. se va relua cu obsesie justificat sau nu , "tema trucajul" . Este foarte clar ca in trei manse poti aranja lucrurile si se poate ajunge chiar si dupa numai 1 manse la non-combat ! Este clar ca cel putin in ultima mansa vor fi peste 50 % din echipe care nu mai au chef si putere sa traga ca mortul de gard , pe un concurs terminat . Si ca sa vii sa spui ca poti lua 300 EUr pentru locul 10 dupa ce ai bagat in 3 manse nada de 1500 EUR asta e poezie .

Asta este ! Dau si eu cu parerea ca doar e sondaj . Iar sondajul efacut aiurea ca voteaza cine vrea pe aici . Ca o idee , eu pot vota de 100 ori si nu se vede !! Promit sa nu o fac !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”