Sondaj calificari

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

1 sau 3 MANSE

1 mansa
9
18%
3 manse
42
82%
 
Voturi totale: 51

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cei pe care ii acuzi Val, erau pescari care anul acesta ar fi participat in varianta propusa de mine. Referitor la aranjamente, nu vreau sa ma gandesc ce se poate face cu 2-3 zile inainte de terminarea mansei cu niste telefoane si niste promisiuni la echipele care nu mai au sanse ! In 6 zile diferentele vor fi de sute de kile !
Ce sanse crezi ca au altii sa-si faca echipe, daca nu reusesti tu care esti un nume in pescuit ? :cry:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

patriot
Mesaje: 3
Membru din: Mar Ian 18, 2005 11:49
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de patriot »

1. "- ma abtin sa le atrag atentia lui patriot , dang , etc ca ei nu au participat nici la un concurs de ghicitori , daramite la 3 manse de pescuit competitie pe Hobaia .

2. - pentru ceilalti care stiu ce insemna ( prietenii mei ) si care stiu si ce vreau sa spun"

1. Si de ce ma rog, nu te-ai abtinut ?
In plus habar n-ai tu la cate concursuri am participat eu, la ce fel de discipline, ce rezultate am obtinut si ce eforturi si sacrificii am facut. Fenomenul sportiv n-a inceput si nici nu se va termina cu pescuitul crapului si nici cu Val Pangica jr.
Daca sau cand voi participa la concursuri, nu te priveste pe tine, iar ca sa-mi dau cu parerea nu trebuie sa cer voie nici de la tine si nici de la altcineva.
Cred ca nu ti-ar strica un pic de modestie si mai ales ai grija sa nu cazi si tu in greseala de a emite calificative despre persoane pe care nu le cunosti.


2. Daca doar prietenii tai "care stiu ce inseamna" au habar de smecheria asta atunci ar fi mai cinstit din partea ta sa spui ca tu si prietenii tai ati constituit un club exclusivist numit crapmania.ro si ghertoii ceilalti "care nu stiu" ar face bine sa-si vada de treaba si sa nu va mai strice ploile.

Din cele ce se pot citi pe forum si din relatarile "prietenilor mei" care STIU ce se intampla, trag concluzia ca ceva pute aici.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@patriot

Nu crezi ca e un pic de impostura in a-ti da cu parerea despre un lucru pe care nu il cunosti ? Nu imi tine teorii cu privire la concursuri . Ai intrebat pe cineva , indiferent de varianta pe care o sustine , ce inseamna cu adevarat 72 ore de pescuit la crap in sistem de competitie forte ? Nu pot fii de acord nici cu Vladut - ca tu si cu mai stiu eu cine sunteti potentiali concurenti . Daca era asa , va si semnati !! Nu a inceput cu mine pescuitul crapului , dar cu o astfel de "pasiune" anonima ca a ta - sigur se va termina !! Semnati fratilor cu nume real sa stim cu cine vorbim .

Cat despre prieteni te asigur ca nu e nimic exclusivist ! Am invatat o mica fabula in scoala generala . Era ceva cu 2 caini care se bateau in tarc pina cind a fost introdus un lup si amindoi cainii s-au facut frati si au inceput lupta cu cainele . Asa e lume asta ! Intra in cerc , prezinta-te cu nume real , participa la 2-3 concursuri si vei avea un cuvint de spus , cuvint care va fi respectat . Daca pescuiesti ( sunt convins ca foarte bine ! ) singur si de placere , de ce iti dai cu parerea despre ceva despre care nici nu ai cunostiinta si nici nu te intereseaza momentan ?

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de Cezar Bibu »

Patriotule,om fi noi republicani amindoi,dar daca ai avut prilejul si norocul sa asculti cite ceva despre fenomenul asta de la niste "prieteni",asta nu te indreptateste sa ne eclipsezi cu teoriile tale.Unul din prietenii tai are o vorba:ciocu' mic!Una e manufactura(am eu o banuiala despre identitatea ta!),fa-o in continuare,bravo tie,una e treaba cu mustaciosii in regim de stres intr-o competitie.Imi pare rau,asta e!
Despre ghertoi,parerea ta...parerea mea...

dang
Mesaje: 10
Membru din: Vin Ian 21, 2005 22:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dang »

Dan Giugulea! Daca nu ar fi fost citite printre randuri de catre unii mesajele mele, s-ar fi observat acest nume dupa fiecare mesaj!!!

Si mare dreptate mai ai Val: ASCULTA-TI DE LA CEI CU EXPERIENTA SI REZULTATE IN PESCUITUL CRAPULUI. Se pare ca majoritatea acestora doresc 3 manse.
Si intr-adevar, e foarte obositoare o partida de 72 ore, nemaivorbind de conditiiile de concurs (pe care doar le banui :!: ).
Eu totusi imi doresc sa particip in 3 manse. Si asta pentru ca nu imi doresc ceva comod si fara competitie.

Dan Giugulea

dang
Mesaje: 10
Membru din: Vin Ian 21, 2005 22:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dang »

Am uitat sa mai zic cuiva vreo doua vorbe!
Domnule Vladut, ti-ai dori tu sa fie "ERAU pescari ..." Eu inca mai am de trait ceva si de demonstrat catorva!

Dan Giugulea

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Scuze Dane , nu am vazut semnatura . Mea culpa ! Asta nu inseamna ca nu pot sa iti sugerez , ca nu este delicat sa iti dai o opinie despre ceva la care nu intentionezi sa participi si mai mult nu ai experiente anterioare .
A fost un sondaj anul trecut printre forumistii de pe crap.ro in legatura cu cine ar participa la calificari , intr-o forma sau alta . Te rog sa ma crezi ca din toate nick-urile de acolo nu a confirmat nimeni nimic . In schimb tot concursul a fost disecat si judecat la singe , tocmai de cei care nu aveau nimic de-a face cu aceasta forma de intrecere .Mai mult decit atit in 3 manse de concurs x 4 zile , cred ca au fost 4 vizitatori pe balta !!!!! Sper ca macar anul asta sa fie altfel .

patriot
Mesaje: 3
Membru din: Mar Ian 18, 2005 11:49
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Mesaj de patriot »

@ cezar

atitudinea ta e laudabila - prietenul la nevoie se cunoaste. Iar cat despre recomandarea prietenului meu (credeam ca si al tau :shock: :shock: ) stim foarte bine cui ii era adresata. In plus n-am tinut nimanui nici-o teorie. Doar mi-am aparat dreptul la libera opinie. Pentru ca e vorba doar despre un sondaj de opinie. N-am facut nici-un fel de apreciere despre persoanele implicate pentru ca, este adevarat, nu sunt calificat sa o fac.
Sper sa ne intalnim mai des si astfel sa putem clarifica aceste chestiuni.


@ Val pangica

ai dreptate: prea mult seamana acest forum cu universul din fabula despre care vorbeai. Pacat !

numai bine
Radu Ghita

vio
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 10, 2005 16:37

Mesaj de vio »

O mansa , fara discutie !
Gata cu norocul , sa vedem cine rezista ....?
:twisted: :twisted: :twisted:
Caut coechipier in continuare , Vladut ai vreo idee ......???
Viorel Rizea
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA

vio
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 10, 2005 16:37

Mesaj de vio »

Si cam asta a fost si cu calificarile....
:) :) :)
Viorel Rizea
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”