UN MEMBRU APCR PROPUS PT. EXCLUDERE

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Bogdan D.

Mesaj de Bogdan D. »

andrei vladeanu scrie:
2. bogdan, ai grija ce postezi. du-te la concert la "50 cent" si fa acolo remarci de genu' asta. sau la meci. asta e site-ul asociatiei din care (inca) faci si tu parte si asta e problema serioasa. nemernicule...
Andrei,am fost la concert la 50 CENT si am facut "tare".La meci nu imi place sa ma duc.Stiu ca este site-ul asociatiei si stiu ca (inca) fac si eu parte din aceasta.Dar... sa iti bag un vers care l-am auzit la concert care s-ar potrivi : -special pt. Radu

" Them bitches bent me up, but i'm back in shape
Pour crystile in a blender and make a protein shake"

Sincer acum imi cer scuze daca postarea mea a deranjat pe cineva,nu am stiut ca o sa deranjeze asa ca imi cer inca odata scuze.

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

Bogdan, nu ai deranjat pe nimeni, dar nu trebuie tratat cu mediocritate problemele aceste. Numai bine.
Vladut: cer scuze pentru gresela mea cu numele arbitru pe care nu lam retinut corect. Scuze si sal hodineasca Dumnezeu in pace pe Do.le Matasar.
In rest eu nu am vazut nicio contestatie facute de partenerul meu indiferent de barfe si de persoane care incearca sa aprinde scandaluri.
Dimpotriva, ne am simtit foarte bine cu tataie si Cornel langa noi.
Vladutz, eu personal zic ca conform regolamentului nu avea ce sa cauta dubita pe balta dupa intuneric la 1.30 noapte . Ok era ingineer piscicol al lui passat, nicio problema, dar dubita a ramas oprita la voi mai mult decat o ora de ceas, (adica, a stazionat in fata standului vostru, nu a trecut langa...), ati vazut vreau contestatie scrisa? eu nu, a fost numai o lamurire sa nu mai vina noapte pentru sa evitam comentari, barfe si neplaceri. contestatii nu au fost pentru ca suntem persone de buna credinta ..asa ca nu inteleg de ce te incalzesti atat..
In rest apreciez seriositate cu care acpr a tratat evenimentul neplacut. Numai bine tuturor
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

dadeam mai sus exemplul sportivului care este provocat, loveste adversarul si apoi este eliminat. cel care a provocat nu pateste nimic.
pentru ca observ ca se polemizeaza in continuare, voi continua:
daca un coechiper al acestuia riposteaza cu un CUTIT in mana, este eliminat si el!
The One Team

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

si cu acest ce vrei sa demostrezi? Exemplu tou nu tine: stii de ce? Pentru ca niciuno a provocat (sau vrei o declaratie scrisa de la arbitru ca era in stand la noi si al copilu lui care a riscat sa moare pe balta lovit de un pichet?. In equatie ta lipseste provocatorul... ar trebui sa faci o alta equatie unde trebuie introdus un incitatorul...
Al doila rand nu era vorba de niciun scuipat sau offence dar de un atac fisic cu un pichet ascutit in mana, oricine ar fi facut la fel, a fost autoaparare...a si functionat de altfel.. Daca vrei descalificama :lol: pentru ca mam aparat...
Andrei cum zici tu mai bine inchidi topicul inainte sa degeneraza, cel putin pentru Nea Cornel ca oricum a facut totul posibil pentru sa iasa bine totul. Numai bine si merci.
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

eu v-am propus de la inceput sa inchideti topicul.
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Adriano

ma bag si eu in vorba .
Este veche patima intre Dan si o parte din asociatia noastra , patima data de comportamentul lui ilogic si patimas . Nu vreau sa readuc in discutie comportamentul vostru de "organizatori" ai Cupei Pescari 4 Ever de anul trecut de pe Darvari ! De aceasta data nu a fost vorba de acelasi lucru - cu toate ca anumite radacini ale conflictului VOSTRU cu Radu Badica tin de acest aspect . Iti reamintesc ca anul trecut Radu Badica facea parte din echipa Big Fish si era unul din liderii acestei echipe ( poate singurul ! - sigur exceptindu-l de Mitzanu care a dovedit ca poate da clasa la multi ! ) . Nu ne bagati pe noi in aceasta ecuatie , pentru ca o anumita marfa a ramas neplatita , sau un angajament al tau a ramas neonorat , NU ESTE problema noastra ! Noi am penalizat comportamentul si atit !
Conflictul nu a avut la baza decit o problema personala , strict legata de tine , Dan si Radu , in care pentru a pastra echitatea si un prestigiu al Asociatiei noastre , am intervenit acordind un ultim avertisment unui coleg de-al nostru , pentru comportament nesportiv !
Nu incercati sa deviati acest subiect ca fiind unul 100 % al APCR , cit timp noi nu facem decit sa incercam sa aplanam anumite tensiuni aparute intre ADRIANO , COTELICI si RADU BADICA , un membru marcant al APCR .
Din punctul meu de vedere APCR si-a facut datoria si a rezolvat aceasta problema a asociatiei intr-un mod satisfacator , votaind un ultim avertisment la adresa lui Radu .
Daca voi vrei sa continuati conflictul la nivel de arme usoare , grenede de mina , AG-uri , cutite , baionete , etc - va rugam sa va spalati rufele in "familie" !!!!!

PS - draga Adriano - scapa repede de Cotelici - ca de cind te-ai facut coleg cu el prinzi numai cite 2 pesti / concurs ! Il felicit pe saracu Cezar care a facut echipa cu looserul asta vreo 2 ani de zile si culmea mai prindea si peste :lol: :lol: Eu ti-o spun - e paguba curata ca ii da Dumnezeu dupa suflet !

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

italianul face pe victima. eu zic ca avut mare bulan ca s-a iscat incidentul cu badica, pentru ca asa s-a mai estompat rusinea pe care a patit-o la pescuit in concurs.
:oops: :oops: :oops:
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Andrei - cit ai vrea sa fii de diplomat nu poti sa observi ca la ultimele 2 concursuri Adriano in combinatie cu looserul au capturat magnifica cifra de 50 kg (cu indulgenta) la 2 concursuri pe cele mai tari balti din tara noastra !Pesemne ca isi vor scoate parleala la Pescari 4 Ever - acolo unde sunt organizatori si concurenti si 90 % din echipele APCR nu participa ! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu scriam acestea lucruri dar m-a enervat Relu B asta al lor ! Cin noi l-am avut pe Carmolist - l-am ponderat , dar astia dau drumul la postari unui looser care are atita legatura cu concursurile de pescuit la crap cit ai tu cu concursurile de Mister Univers ! :lol: :lol:

PS - pina una alta - ca e Senzor , ca e APCR , am batut la popou majoritatea echipelor de pescari la crap din Romania . Domnilor va rugam - un pic de respect !

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

Andrei: Esti o figura tata, mai vorbim noi de "estompare", cu tine vorbesc numai personal, am vazut ca de persoana esti mai amabil decat in spate la o tastatura.
Pangica: Stiu ca nu suntem la nivelul tou, sa ne scuzi daca resultate nostre te au deranjat, o sa ne straduim.
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

PS. relu b e al vostru tata, dar stii cum este. o data sunt prieteni, altadata sunt dusmani.. nu descarca pe noi daca nu stii cine este. Eu am aflat: este de ai vostri, tarane!!!!!! O sa imi ceri scuze cand o sa afli!!!
RESPECT, Musaro Adriano

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”