Polemici MV2

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de Victoras Petcu »

martinik scrie:Pai.....tocmai ca n-ai cum sa compari un crap de 14kg care-ti vine ca vaporasul, cu unul care se lupta 2h cu George Alexandru (care nu e un novice), sa nu-i pun pe altii care-l scoate la 3 pontoane distanta.
Fiecare balta are puncte slabe si forte, dar, pe unele parca nu-i mai satura D-zeu.......
In general cand esti in agonie si mai ai un partz sa mori, spasmele si fibrilatiile tale nu se pot compara cu ale altora care se ridica si cresc!!!......
.....pardon !!!


Martinik javra mica,sa te vad linga Fanica !!! Daca nu te potolesti ai sa vezi ca o_ e_e_ti !!! :wink:
Victoras Petcu

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2746
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de PallBogdan »

SEPY31 scrie:
popescu59 scrie:(Cred ca exista si alte puncte de atins intr-o comparatie de genul asta in afara de pestii + 10, + 15, + 20, ... La un hotel sau resort cand mergem, pe langa stelele care le afiseaza, ne uitam si ce ofera...)

Mare adevar ai grait , dar nu inteleg ce ai vrut sa spui ? Aici este vorba despre balti de pescuit unde mergi ca sa pescuiesti . Si dorinta unui pescar care este ? Clar sa prinda captura vietii lui deci pina la urma MV2 prin ce ofera se incadreaza sau NU ???
Expresia folosita de unii le-a dat cu Moara in cap mi se pare cam dura , adevarul adevarat este ca ramii MUT(fara cuvinte ) cind vezi ce pesti s-au scos la ultimul concurs . Se demonstreaza din plin ca MV2 a fost este si va fi balta NR1 din jurul Bucurestiului.Felicitari dl Petcu pentru tot ce faceti la MV2 si sa nu uitati ce v-am spus cu 2 ani in urma , nu exista comparatie intre MV2 si baltile concurente.

Fire cit mai intinse tuturor pescarilor care pescuiesc pe balti nu in fata calculatorului de unde toti se cred Asiiiiiiiiiiiiiii.
pai si varlam nu il luam in considerare?
Nu ai cum! Deocamdata Varlaam-ul nu are termen de comparatie in Romania!

martinik
Mesaje: 248
Membru din: Mie Iul 09, 2008 20:30
Puncte: 0
Localitate: buc

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de martinik »

Victoras Petcu scrie:
martinik scrie:Pai.....tocmai ca n-ai cum sa compari un crap de 14kg care-ti vine ca vaporasul, cu unul care se lupta 2h cu George Alexandru (care nu e un novice), ltii care-l scoate la 3 pontoane distanta.
Fiecare balta are puncte slabe si forte, dar, pe unele parca nu-i mai satura D-zeu.......
In general cand esti in agonie si mai ai un partz sa mori, spasmele si fibrilatiile tale nu se pot compara cu ale altora care se ridica si cresc!!!......
.....pardon !!!


Martinik javra mica,sa te vad linga Fanica !!! Daca nu te potolesti ai sa vezi ca o_ e_e_ti !!! :wink:
1. D-le sageata stim noi cui, incercati sa fiti amuzant, dar n-aveti pic de haz !
2. Va rog frumos sa incetati cu amenintarile pe privat ( ca ma trimiteti dupa Fane Spoitoru, etc, etc), ca nu ma timorez asa usor.
3. Daca sunteti atat de bombardier cum va declarati pe pm, va dau adresa.
4. Comportamentul dvs lasa de dorit, pesemne arcul nu v-a trmis la scolarizare.
5.-6-7-8-9-10. M-ai trimis la culcare pe un alt subiect si tocmai ce m-am trezit.


Incetez orice discutie cu d-ta pt ca nu vreau sa iau prima bataie din viata mea tocmai de la dvs.

Taiete si ei in spate .....dau shanu daca mergi

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de Victoras Petcu »

martinik scrie:
Victoras Petcu scrie:
martinik scrie:Pai.....tocmai ca n-ai cum sa compari un crap de 14kg care-ti vine ca vaporasul, cu unul care se lupta 2h cu George Alexandru (care nu e un novice), ltii care-l scoate la 3 pontoane distanta.
Fiecare balta are puncte slabe si forte, dar, pe unele parca nu-i mai satura D-zeu.......
In general cand esti in agonie si mai ai un partz sa mori, spasmele si fibrilatiile tale nu se pot compara cu ale altora care se ridica si cresc!!!......
.....pardon !!!


Martinik javra mica,sa te vad linga Fanica !!! Daca nu te potolesti ai sa vezi ca o_ e_e_ti !!! :wink:
1. D-le sageata stim noi cui, incercati sa fiti amuzant, dar n-aveti pic de haz !
2. Va rog frumos sa incetati cu amenintarile pe privat ( ca ma trimiteti dupa Fane Spoitoru, etc, etc), ca nu ma timorez asa usor.
3. Daca sunteti atat de bombardier cum va declarati pe pm, va dau adresa.
4. Comportamentul dvs lasa de dorit, pesemne arcul nu v-a trmis la scolarizare.
5.-6-7-8-9-10. M-ai trimis la culcare pe un alt subiect si tocmai ce m-am trezit.


Incetez orice discutie cu d-ta pt ca nu vreau sa iau prima bataie din viata mea tocmai de la dvs.

Taiete si ei in spate .....dau shanu daca mergi


"Taiete si ei in spate .....dau shanu daca mergi"

Bai ce smecher esti, bine ca stiu ca sa ma feresc de tine !!! :D

Bai mincinosule !!! Am zis eu Fane Spoitorul ? Esti un "praduitor" si mai mult un fel de kk,dar mult mai subtire............. !!! :wink:

Eu m-am referit la tine si tu ai facut referire la copii si nepotii mei, bai kk in ploaie !!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de Victoras Petcu »

Rog un moderator sa mute discutiile care sunt off topic !!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de gabi1 »

Victoras Petcu scrie:Rog un moderator sa mute discutiile care sunt off topic !!!
Numa aia cu Fane sau toate!?!
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de Simu Alexandru »

eu propun sa vb cu edward eremia sa va inchirieze o cusca de MMA ca deja pescuitul a devenit sport periculos
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de Victoras Petcu »

gabi1 scrie:
Victoras Petcu scrie:Rog un moderator sa mute discutiile care sunt off topic !!!
Numa aia cu Fane sau toate!?!


Bai ...., nu vezi ca esti vai mama ta !
Tu trebuie sa te intalnesti cu mine ca sa-ti dau un raspuns pasarica !
Victoras Petcu

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de pescarusull »

Victoras Petcu scrie:Rog un moderator sa mute discutiile care sunt off topic !!!
Ar trebui mutat tot ce s-a scris aici pana acum.
Subforumul se numeste "DISCUTII GENERALE DESPRE PESCUIT"
Despre ce tip de pescuit vorbiti voi aici ? Imi scapa mie ceva ?
Va dati mari pescari. Poate sunteti.
Dar ca oameni ...lasati de dorit.
Ceea ce scrieti, amenintarile, modul in care va umflati muschii spun totul.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2746
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Polemici

Mesaj de PallBogdan »

popescu59 scrie:(Cred ca exista si alte puncte de atins intr-o comparatie de genul asta in afara de pestii + 10, + 15, + 20, ... La un hotel sau resort cand mergem, pe langa stelele care le afiseaza, ne uitam si ce ofera...)

Mare adevar ai grait , dar nu inteleg ce ai vrut sa spui ? Aici este vorba despre balti de pescuit unde mergi ca sa pescuiesti . Si dorinta unui pescar care este ? Clar sa prinda captura vietii lui deci pina la urma MV2 prin ce ofera se incadreaza sau NU ???
Expresia folosita de unii le-a dat cu Moara in cap mi se pare cam dura , adevarul adevarat este ca ramii MUT(fara cuvinte ) cind vezi ce pesti s-au scos la ultimul concurs . Se demonstreaza din plin ca MV2 a fost este si va fi balta NR1 din jurul Bucurestiului.Felicitari dl Petcu pentru tot ce faceti la MV2 si sa nu uitati ce v-am spus cu 2 ani in urma , nu exista comparatie intre MV2 si baltile concurente.

Fire cit mai intinse tuturor pescarilor care pescuiesc pe balti nu in fata calculatorului de unde toti se cred Asiiiiiiiiiiiiiii.
Cred ca erai ultimul la care m-as fi gandit ca vrea sa faca pe omul in ceata...
Balta Lazar...unica si singura Balta Lazar...
De cate ori aminteai de toate cabanele, cabanutele, paturile si aerul conditionat...foisoarele, gratarele si ceaunurile, iarba verde si personalul de 5 stele care asteapta in genunchi si cu bratele deschise pe vrednicii pescari...?!?!?!?!?!?!?!
Doar de pesti te-ai legat, ai?!?! Ai facut referire numai la dulapi pusi pe saltea, ai?!?!
+ 10, + 15...+..., +...,

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”