Polemici MV2

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

martinik
Mesaje: 248
Membru din: Mie Iul 09, 2008 20:30
Puncte: 0
Localitate: buc

Polemici MV2

Mesaj de martinik »

Din toti postangii de aici cred ca jumate va duceti pe moara din cauza conditiilor pe care la impune d-nul administrator.
Ce nu inteleg eu, este, de unde comparatia cu Hermes Peris, o balta care are doar 3 ani de cand a aparut in circuit.

Si sa fim seriosi si sinceri, numai cine nu a mers pe ambele balti nu stie diferentele de relaxare intre ele.

Timpul va demonstra ca profesionalismul acestor tineri pescari care administreaza va iesi invingator in defavoare lacomiei.

Avatar utilizator
Decebalus
Pescar de competitie
Mesaje: 461
Membru din: Mie Mar 16, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de Decebalus »

martinik scrie:Din toti postangii de aici cred ca jumate va duceti pe moara din cauza conditiilor pe care la impune d-nul administrator.
Ce nu inteleg eu, este, de unde comparatia cu Hermes Peris, o balta care are doar 3 ani de cand a aparut in circuit.

Si sa fim seriosi si sinceri, numai cine nu a mers pe ambele balti nu stie diferentele de relaxare intre ele.

Timpul va demonstra ca profesionalismul acestor tineri pescari care administreaza va iesi invingator in defavoare lacomiei.

Se duce lumea mai mult la concursuri,in rest sacosarii ...care spera sa mai gaseasca crap sub 5kg
Daca vrei sa te duci la C&R dai o caciula de bani 2 persoane pe ponton in 24H
Noroc ca sa mai facut tam tam pe aici ,s-a mai umblat la taxe dar sunt destui care sa plateasca dublu fata de alte balti pentru pentru 24H
SpritZCarp

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de Victoras Petcu »

Decebalus scrie:
martinik scrie:Din toti postangii de aici cred ca jumate va duceti pe moara din cauza conditiilor pe care la impune d-nul administrator.
Ce nu inteleg eu, este, de unde comparatia cu Hermes Peris, o balta care are doar 3 ani de cand a aparut in circuit.

Si sa fim seriosi si sinceri, numai cine nu a mers pe ambele balti nu stie diferentele de relaxare intre ele.

Timpul va demonstra ca profesionalismul acestor tineri pescari care administreaza va iesi invingator in defavoare lacomiei.


Se duce lumea mai mult la concursuri,in rest sacosarii ...care spera sa mai gaseasca crap sub 5kg
Daca vrei sa te duci la C&R dai o caciula de bani 2 persoane pe ponton in 24H
Noroc ca sa mai facut tam tam pe aici ,s-a mai umblat la taxe dar sunt destui care sa plateasca dublu fata de alte balti pentru pentru 24H

" de unde comparatia cu Hermes Peris, o balta care are doar 3 ani de cand a aparut in circuit "


Comparatia este invers Hermes Peris cu Moara Vlasiei 2 si in orice caz nu a plecat de la noi !!! :wink:


Va doare ceva ? Luati Ibusinus !!! :D
Victoras Petcu

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2693
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de PallBogdan »

Cred ca exista si alte puncte de atins intr-o comparatie de genul asta in afara de pestii + 10, + 15, + 20, ... La un hotel sau resort cand mergem, pe langa stelele care le afiseaza, ne uitam si ce ofera...

Avatar utilizator
Decebalus
Pescar de competitie
Mesaje: 461
Membru din: Mie Mar 16, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de Decebalus »

" de unde comparatia cu Hermes Peris, o balta care are doar 3 ani de cand a aparut in circuit "


Comparatia este invers Hermes Peris cu Moara Vlasiei 2 si in orice caz nu a plecat de la noi !!! :wink:


Va doare ceva ? Luati Ibusinus !!! :D [/quote]


Cum sa plece de la el :?: doar nu-i sufla nimeni in ceafa aia lata :lol:
De aia si-a umplut forumul cu breaking news >comparatii :lol: :lol:
SpritZCarp

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de popescu59 »

(Cred ca exista si alte puncte de atins intr-o comparatie de genul asta in afara de pestii + 10, + 15, + 20, ... La un hotel sau resort cand mergem, pe langa stelele care le afiseaza, ne uitam si ce ofera...)

Mare adevar ai grait , dar nu inteleg ce ai vrut sa spui ? Aici este vorba despre balti de pescuit unde mergi ca sa pescuiesti . Si dorinta unui pescar care este ? Clar sa prinda captura vietii lui deci pina la urma MV2 prin ce ofera se incadreaza sau NU ???
Expresia folosita de unii le-a dat cu Moara in cap mi se pare cam dura , adevarul adevarat este ca ramii MUT(fara cuvinte ) cind vezi ce pesti s-au scos la ultimul concurs . Se demonstreaza din plin ca MV2 a fost este si va fi balta NR1 din jurul Bucurestiului.Felicitari dl Petcu pentru tot ce faceti la MV2 si sa nu uitati ce v-am spus cu 2 ani in urma , nu exista comparatie intre MV2 si baltile concurente.

Fire cit mai intinse tuturor pescarilor care pescuiesc pe balti nu in fata calculatorului de unde toti se cred Asiiiiiiiiiiiiiii.

Avatar utilizator
Decebalus
Pescar de competitie
Mesaje: 461
Membru din: Mie Mar 16, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de Decebalus »

Popescule! Nu ai mancat Salam sau Guta nici gura nu iti miroase :wink:
SpritZCarp

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de Victoras Petcu »

popescu59 scrie:(Cred ca exista si alte puncte de atins intr-o comparatie de genul asta in afara de pestii + 10, + 15, + 20, ... La un hotel sau resort cand mergem, pe langa stelele care le afiseaza, ne uitam si ce ofera...)

Mare adevar ai grait , dar nu inteleg ce ai vrut sa spui ? Aici este vorba despre balti de pescuit unde mergi ca sa pescuiesti . Si dorinta unui pescar care este ? Clar sa prinda captura vietii lui deci pina la urma MV2 prin ce ofera se incadreaza sau NU ???
Expresia folosita de unii le-a dat cu Moara in cap mi se pare cam dura , adevarul adevarat este ca ramii MUT(fara cuvinte ) cind vezi ce pesti s-au scos la ultimul concurs . Se demonstreaza din plin ca MV2 a fost este si va fi balta NR1 din jurul Bucurestiului.Felicitari dl Petcu pentru tot ce faceti la MV2 si sa nu uitati ce v-am spus cu 2 ani in urma , nu exista comparatie intre MV2 si baltile concurente.

Fire cit mai intinse tuturor pescarilor care pescuiesc pe balti nu in fata calculatorului de unde toti se cred Asiiiiiiiiiiiiiii.



Multumesc pentru felicitari ...............!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 698
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de Simu Alexandru »

popescu59 scrie:(Cred ca exista si alte puncte de atins intr-o comparatie de genul asta in afara de pestii + 10, + 15, + 20, ... La un hotel sau resort cand mergem, pe langa stelele care le afiseaza, ne uitam si ce ofera...)

Mare adevar ai grait , dar nu inteleg ce ai vrut sa spui ? Aici este vorba despre balti de pescuit unde mergi ca sa pescuiesti . Si dorinta unui pescar care este ? Clar sa prinda captura vietii lui deci pina la urma MV2 prin ce ofera se incadreaza sau NU ???
Expresia folosita de unii le-a dat cu Moara in cap mi se pare cam dura , adevarul adevarat este ca ramii MUT(fara cuvinte ) cind vezi ce pesti s-au scos la ultimul concurs . Se demonstreaza din plin ca MV2 a fost este si va fi balta NR1 din jurul Bucurestiului.Felicitari dl Petcu pentru tot ce faceti la MV2 si sa nu uitati ce v-am spus cu 2 ani in urma , nu exista comparatie intre MV2 si baltile concurente.

Fire cit mai intinse tuturor pescarilor care pescuiesc pe balti nu in fata calculatorului de unde toti se cred Asiiiiiiiiiiiiiii.
pai si varlam nu il luam in considerare?
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

martinik
Mesaje: 248
Membru din: Mie Iul 09, 2008 20:30
Puncte: 0
Localitate: buc

Re: Desfasurare Best 10 WLC Carp Moara Vlasiei 2

Mesaj de martinik »

Pai.....tocmai ca n-ai cum sa compari un crap de 14kg care-ti vine ca vaporasul, cu unul care se lupta 2h cu George Alexandru (care nu e un novice), sa nu-i pun pe altii care-l scoate la 3 pontoane distanta.
Fiecare balta are puncte slabe si forte, dar, pe unele parca nu-i mai satura D-zeu.......
In general cand esti in agonie si mai ai un partz sa mori, spasmele si fibrilatiile tale nu se pot compara cu ale altora care se ridica si cresc!!!......
.....pardon !!!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”