ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de andrei vladeanu »

Pasa scrie:
andrei vladeanu scrie:imediat postez eu propunerea APCR-ului in intregime pentru a nu perpetua confuziile.
AV esti un mare pu....as si vb foarte aiurea si minti cu un tupeu nes.....it cind vreo data iam cerut eu 500 lui gabi escr....
astept ....................... 8)
mint? atunci de ce escroc gabi sandu?

dar cu banii ceruti clubului carping cum e? si asta e minciuna?
The One Team

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Pasa »

andrei vladeanu scrie:
Pasa scrie:
andrei vladeanu scrie:imediat postez eu propunerea APCR-ului in intregime pentru a nu perpetua confuziile.
AV esti un mare pu....as si vb foarte aiurea si minti cu un tupeu nes.....it cind vreo data iam cerut eu 500 lui gabi escr....
astept ....................... 8)
mint? atunci de ce escroc gabi sandu?

dar cu banii ceruti clubului carping cum e? si asta e minciuna?
cred ca minti cu nerusinare eu nu am cerut nici un ban 8)
da tu cine esti avocatul lui gabi esc... de te bagi atit am eu cu el ce am
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Vladut Mateianu »

vreti sa incetati ? va rog.
sau creez un nu topic despre gabi sandu, dar aici hai sa discutam doar constructiv, despre viitor....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Pasa »

Vladut Mateianu scrie:vreti sa incetati ? va rog.
sau crezun nu topic despre gabi sandu, dar aici hai sa discutam doar constructiv, despre viitor....
pai da vladut nu vezi ca tot o incearca cu mine a mai incercat o data si nu ia mers sa si vada de APCR ul lui sa ma lase in pace
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de buhac constantin »

Pasa
Domnul Vladeanu incearca sa puna un BVC si programul APCR si tu il tii din treba ?
Mai este putin si ajunge MOSUL . Daca vede ca tu esti pe Crapmania si nu este BVC afisat nu va sti ce PACHETE sa puna in ghetute . Ai pus cizmele sold degeaba !Sa nu se impiedice :lol: :lol: :lol:
Tu nu zici nimic referitor la banii pentru C,N si organizare ?

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de andrei vladeanu »

3 etape
- una organizata de APCR (finala)
- una de Liga Crap
- una de asociatiile AGVPS

Date
5-8 mai
26-29 mai
23-26 iunie

Toate loturile pe acelasi lac in fiecare mansa. Finala de 6 loturi. Reprezentatii celor 3 grupari vor discuta numarul de loturi care merg mai departe din mansa 2 in mansa 3.

Arbitraj extern (gen APS), regulament CIPS. Arbitrii suverani.

APCR propune participare GRATUITA in sistem de reciprocitate.
(adica noi venim cu cluburile noastre gratuit la etapele organizate de parteneri si ii primim la etapa noastra tot gratuit)

Fiecare din cele 3 grupari se va ocupa de costurile deplasarii lotului in Italia in cazul in care un lot de-al lor castiga campionatul.
Fiecare grupare isi va atrage la etapa pe care o organizeaza (si pt lotul eventual calificat) sponsori si parteneri.

Loturile sunt compuse din 12 persoane care se dau la inceptul campionatului. In fiecare mansa se inscriu 8 din cele 12 persoane.

Daca exista loturi care nu apartin gruparilor organizatoare si vor sa participe respectand reteta si regulamentul ele o pot face daca achita APCR-ului 1500 e + partea lor din cheltuielile de arbitraj. In cazul lor deplasarea la CM intra in sarcina APCR.

Daca Liga si asociatiile AGVPS declina invitatia de a organiza primele 2 manse atunci ele vor fi facute tot de APCR (una sau ambele).
Daca loturile Ligii sau asociatiile AGVPS vor sa participe dar structurile din care fac parte nu organizeaza impreuna cu APCR ele o pot face cu taxa de 1500 e + costurile de arbitraj.


Maine voi semna comunicatul oficial si voi depunde documentatia la AGVPS. Voi trimite oferta si la Liga.

Pana pe 6 ianuarie APCR asteapta raspunsurile oficiale.
Pe 15 ianuarie este programata AG extraordinara a asociatiei pt. oficializarea CN 2011.
The One Team

floricel
Mesaje: 29
Membru din: Lun Mai 31, 2010 20:04

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de floricel »

frumos.
de bun simt din partea ligii ar fi o forma de apreciere, este o mana intinsa in un moment greu. spor la organizare, sper sa aveti disponibilitatea de a organiza.
felicitari apcr.

forta craiova, viitori campioni nationali !

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Pasa »

andrei vladeanu scrie:3 etape
- una organizata de APCR (finala)
- una de Liga Crap
- una de asociatiile AGVPS

Date
5-8 mai
26-29 mai
23-26 iunie

Toate loturile pe acelasi lac in fiecare mansa. Finala de 6 loturi. Reprezentatii celor 3 grupari vor discuta numarul de loturi care merg mai departe din mansa 2 in mansa 3.

Arbitraj extern (gen APS), regulament CIPS. Arbitrii suverani.

APCR propune participare GRATUITA in sistem de reciprocitate.
(adica noi venim cu cluburile noastre gratuit la etapele organizate de parteneri si ii primim la etapa noastra tot gratuit)

Fiecare din cele 3 grupari se va ocupa de costurile deplasarii lotului in Italia in cazul in care un lot de-al lor castiga campionatul.
Fiecare grupare isi va atrage la etapa pe care o organizeaza (si pt lotul eventual calificat) sponsori si parteneri.

Loturile sunt compuse din 12 persoane care se dau la inceptul campionatului. In fiecare mansa se inscriu 8 din cele 12 persoane.

Daca exista loturi care nu apartin gruparilor organizatoare si vor sa participe respectand reteta si regulamentul ele o pot face daca achita APCR-ului 1500 e + partea lor din cheltuielile de arbitraj. In cazul lor deplasarea la CM intra in sarcina APCR.

Daca Liga si asociatiile AGVPS declina invitatia de a organiza primele 2 manse atunci ele vor fi facute tot de APCR (una sau ambele).
Daca loturile Ligii sau asociatiile AGVPS vor sa participe dar structurile din care fac parte nu organizeaza impreuna cu APCR ele o pot face cu taxa de 1500 e + costurile de arbitraj.


Maine voi semna comunicatul oficial si voi depunde documentatia la AGVPS. Voi trimite oferta si la Liga.

Pana pe 6 ianuarie APCR asteapta raspunsurile oficiale.
Pe 15 ianuarie este programata AG extraordinara a asociatiei pt. oficializarea CN 2011.
eu propun sa se depuna 7000 euro x 3 in contul AGVPS si fiecare structura sa si tina cate o etapa dupa care sa se tina finala cu cate doua echipe din fiecare structura liga 2 loturi avps 2 loturi si apcr 2 loturi
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Vladut Mateianu »

e nu zau ? pai avps are 2 cluburi , apcr are 15 ! pai cum sa aiba fiecare 2 echipe in finala ? :oops:

e ca si cum as propune eu sa vanam mistret cu arcul ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Pasa »

Vladut Mateianu scrie:e nu zau ? pai avps are 2 cluburi , apcr are 15 ! pai cum sa aiba fiecare 2 echipe in finala ? :oops:

e ca si cum as propune eu sa vanam mistret cu arcul ! :D
pai de unde sti tu cate cluburi are avps ai ideie cam cate sunt
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”