Apel la membrii APCR

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de carpmaster »

usor cu turcule , nici nu ma cunosti , vladuti isi permita sa imi spune turcule ca ne cunoastem de mult , dar tu sa ai limite ...ti am zis punctul meu de vedere , nu iti place problema ta ...as vrea sa nu mai repeti adresare asta ...
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

Avatar utilizator
paulletta
Pescar de competitie
Mesaje: 783
Membru din: Lun Mar 16, 2009 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de paulletta »

Myagi, stai la semafor frate ca iti iei amenda daca treci pe rosu :lol: .
Vezi daca fierbe ceva in oala ta si lasa-i pe altii sa vada ce e in oala lor. :!:

PS:
Si nu mai face amenintari de care nu te poti tine..... CA bem spritul ala.... am baut zeci de cand ai spus tu... :wink:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de miyagi »

carpmaster scrie:usor cu turcule , nici nu ma cunosti , vladuti isi permita sa imi spune turcule ca ne cunoastem de mult , dar tu sa ai limite ...ti am zis punctul meu de vedere , nu iti place problema ta ...as vrea sa nu mai repeti adresare asta ...
Bine Burak, din cate am inteles da` vezi ca am si eu un nume, poza la avatar, nu sunt o clona, iar bullshitul prefer sa-l discutam nu sa mi-l arunci tu in fata ca nici tu nu ma cunosti.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de miyagi »

paulletta scrie:Myagi, stai la semafor frate ca iti iei amenda daca treci pe rosu :lol: .
Vezi daca fierbe ceva in oala ta si lasa-i pe altii sa vada ce e in oala lor. :!:

PS:
Si nu mai face amenintari de care nu te poti tine..... CA bem spritul ala.... am baut zeci de cand ai spus tu... :wink:
Vrei sa spui ceva concret Paule? ... Stabileste data spritului.
Urban culture.

Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de carpmaster »

miyagi scrie:
carpmaster scrie:usor cu turcule , nici nu ma cunosti , vladuti isi permita sa imi spune turcule ca ne cunoastem de mult , dar tu sa ai limite ...ti am zis punctul meu de vedere , nu iti place problema ta ...as vrea sa nu mai repeti adresare asta ...
Bine Burak, din cate am inteles da` vezi ca am si eu un nume, poza la avatar, nu sunt o clona, iar bullshitul prefer sa-l discutam nu sa mi-l arunci tu in fata ca nici tu nu ma cunosti.
mult noroc in viitor.
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de miyagi »

carpmaster scrie:
miyagi scrie:
carpmaster scrie:usor cu turcule , nici nu ma cunosti , vladuti isi permita sa imi spune turcule ca ne cunoastem de mult , dar tu sa ai limite ...ti am zis punctul meu de vedere , nu iti place problema ta ...as vrea sa nu mai repeti adresare asta ...
Bine Burak, din cate am inteles da` vezi ca am si eu un nume, poza la avatar, nu sunt o clona, iar bullshitul prefer sa-l discutam nu sa mi-l arunci tu in fata ca nici tu nu ma cunosti.
mult noroc in viitor.
Asemenea si tie.
Urban culture.

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de claudiue »

Miyagi tu te mai suporti?
Te-ai suparat o data cand m-am indoit de inteligenta ta...dar vad ca vrei cu toate postarile sa imi dai dreptate...
Daca taceai....pescar (poate) deveneai...

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de miyagi »

claudiue scrie:Miyagi tu te mai suporti?
Te-ai suparat o data cand m-am indoit de inteligenta ta...dar vad ca vrei cu toate postarile sa imi dai dreptate...
Daca taceai....pescar (poate) deveneai...
:!: :?:
Urban culture.

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de legio1083 »

@ Myagi.

Ai stat tu asa, te-ai copt bine - crezi tu, si acum esti pregatit sa iei in p...luta pe toata lumea ca sa salvezi tu universul si sa aduci pacea in lume. La faza asta dovedesti ca ai putin mai mult creier decat blondele alea care se vor Miss Univers. Spre deosebire de ele stii sa scrii insa nu gandesti ce scrii.

Iti lipseste simtul observatiei si mai ales simtul realitatii. Scrii rotund cu DEXonline deschis in bara si cam atat. Orhei ar fi mandru sa te aiba in club! Acolo daca ai bani ai valoare faci senzatie, ori la cat ai investit tu s-ar putea sa ajungi in consiliul de conducere.

Gafezi insa lamentabil in momentul in care te trezesti vb despre lucruri despre care pur si simplu nu prea ai habar. Halesti ca batlanul o idee insa ori nu te stradui sa intelegi despre ce e vb ori nu esti instare sa o faci. Daca una din cele 2 situatii era adevarata ai stiut ca nu exista nici un fel de familie in carpfishingul asta pe care sustii ca-l cunosti atat de bine si ca esti pregatit si avizat sa-l discuti din postura de imperator. N-a fost niciodata , nici macar pe vremea cand concursurile se faceau inte prieteni si fara miza in bani, inainte de primul Sarulesti.
Daca aveai o minte atat de sclipitoare precum crezi ai fi inteles ce-am vrut sa spun eu prin matusalemi, dar pur si simplu poate ca pt asta chiar inca nu esti pregatit si af fi cazul sa mai stai in umbra cativa ani... sa studiezi si peurma sa iesi la rampa.
Carpfishingul e divizat de muuuuult, pe criterii de interese materiale da se pare ca si pe asta ai ratat-o. Da' cand scrii aici frumos si folosesti cuvinte interesante precum "schisma" ce ar "pluti in eter" :lol: poate ca si fata de propria persoana pari interesant.
Peurma te transformi in Mesterul Manole care isi zideste tot ce are el mai scump ca sa nu se naruie tot pescuitul la crap, si tot el e cel care are curajul sa spuna lucrurilor pe nume. Care nume, care lucruri, ca orbecai aiurea din auzite, da e bine macar ca ai plamani si poti striga! :lol:
Dintre toate finalul e cel mai tare. Asta e momentul in care te tiganizezi cu brio folosind ghilimele atunci cand folosesti cuvantul moldoveni. Daca asta ar fi fost de inteles , punand-o pe seama frustrarilor care te mananca de viu, cand l-ai facut pe Burak "turc" intr-un sens vadir rautacios ,ai dat cu mucii in fasole la modul magistral. Atunci chiar sa fi avut certificat de nastere care sa ateste ca descinzi din rasa ariana, te-ai transformat in cel mai tiganizat roman pe care l-am cunoscut vreodata.Daca ai fi "avut cu ce" ai fi recunoscut macar si in sinea ta ca Burak e mai roman decat jumatate din oamenii pe care ii cunosti.

Da' toate astea au si partea lor buna. Acum nu ma mai enervez cand vorbeste gura fara tine, pt ca m-am convins ca habar n-ai pe ce lume traiesti. Prost as fi daca mi-as mai pune mintea cu tine. :wink:
Legio - Patria Nostra !

Avatar utilizator
George Balan
Mesaje: 41
Membru din: Vin Feb 10, 2006 12:23

Re: Apel la membrii APCR

Mesaj de George Balan »

cred ca va agitati prea mult pentru un om care se vrea pescar , dar pescuieste doar pe net si din spatele unui birou comod.poate ne arata si noua o poza cu un crap, ca tot a facut atatea valuri in ultimile luni !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”