Intentie aderare Carp Zone la APCR

Moderator: andrei vladeanu

Avatar utilizator
Costel Stanila
Mesaje: 548
Membru din: Joi Mar 15, 2007 14:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de Costel Stanila »

Am discutat telefonic cu dl.Florentin Iuga, presedinte membru fondator al clubului Carp Zone, care mi-a confirmat intentia de aderare a clubului Carp Zone la APCR.
Consiliul Director al APCR a acordat termen pana maine la ora 18.00 pentru predarea documentelor de aderare la APCR, conform celor mentionate in cererea de aderare, care a fost trimisa d-lui Iuga pe e-mail.
Costel Stanila
A.P.C.R.

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de Buhac »

Dl Presedinte
CARP ZONE are termen pana mainela ora 18.00
ACVILA pana cand are termen sa completeze Lotul ca deja CAP de CEAUN ma sunat ca dezerteaza inapoi la lagarul lui Orhei .

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

Buhac scrie:Dl Presedinte
CARP ZONE are termen pana mainela ora 18.00
ACVILA pana cand are termen sa completeze Lotul ca deja CAP de CEAUN ma sunat ca dezerteaza inapoi la lagarul lui Orhei .
Costica , dar repede ai gasit securea :D si probabil ca din cauza ca mai avea gheata pe ea , ai intors-o in directia propriei Acvile :D
eu zic sa te intorci la Califar , ca ala macar era alb :D
si nu uita ca ai promis ca nu te mai certi cu nimeni :D
daca intra in vigoare tratatul de neagresiune , vehiculat pe aici , completam bugetul pentru lotul national deja :D
<°))))))><
><((((((°>

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de Buhac »

Cozma
Nu am cautato dar la Domnesti a inceput sa ploua :wink:
Nu este indreptata spre nimeni .
Consider ca normal ar fi sa primesc si eu un termen pentru a putea sa legitimez alti pescari care acum sunt la sedintele foto pentru a face poze pt legitimatii .
Califarul nu este membru AGVPS ASTAZI .
Cu cine ma cert ? Am anuntat DEZERTORI urmeaza sa postez si pozele lor pt a fi recunoscuti .
Acum ca ACVILA e slabita ii dai sa manance un VOT de la Clubul tau pentru a putea participa laC.N ?
Pana acum ziceai ca o votezi daca ..X.. nu face parte din lot ca la injurat pe ..Y.. .
Acum ..X.. este inapoi la C.Z. Nu este aceiasi socoteala ?
Pentru membri C.Z--Nu va bucurati prea mult tot acasa o sa ramaneti inafara de inca unul in locul lui MATY ca ORHEI nu are cum sa scape Lotul .

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de Buhac »

ZARGUZON TREZESTETE

Pregateste 6 pescari care doresc sa ajunga in ANGLIA .
Cauta si un arbitru ca nu cred ca Doamna MARY ne lasa la greu .
Contacteazal si pe TITE .
Urgent .

orhei
Mesaje: 33
Membru din: Mie Ian 27, 2010 20:45

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de orhei »

Costel Stanila scrie:Am discutat telefonic cu dl.Florentin Iuga, presedinte membru fondator al clubului Carp Zone, care mi-a confirmat intentia de aderare a clubului Carp Zone la APCR.
Consiliul Director al APCR a acordat termen pana maine la ora 18.00 pentru predarea documentelor de aderare la APCR, conform celor mentionate in cererea de aderare, care a fost trimisa d-lui Iuga pe e-mail.
Dl. Stanila,
Ce este cu aceasta graba, incepe maine campionatul?
Cumva v-a dat cineva un termen, in urma MEMORIULUI depus de LRC la AGVPS?
Ce vreti sa dovediti? MEMORIUL depus nu are nici o valoare, uitati un club a aderat la noi. Revenim cumva la vechile obiceiuri de aderare prin forta?
Asa cum APCR are o structura de conducere si clubul nostru o are.
Tot respectul pentru Florentin, dar Presedintele Clubului CARP ZONE este Dan MITRANESCU.
Te intreb: tu poti lua hotarari, fara consultarea si primirea acodului AG, in luarea unor decizi?

Ce ai zice daca asupra ta cineva ar face asemenea presiune?
Pot spune si asupra mea se fac presiuni, de genul nu te mai baga, stai cuminte nu mai scrie nimic, etc.
Domnule Stanila, unde mai este DEMOCRATIA, s-a pierdut undeva?
In statutul APCR este prevazuta cumva fortarea pentru aderare a altor cluburi?

orhei
Mesaje: 33
Membru din: Mie Ian 27, 2010 20:45

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de orhei »

Am uitat ceva, astept atacuri.
Aviz amatorilor.

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de Buhac »

BA pensionarule
Cine esti TU sa tii copii aia acasa ?
Vrei sa se apuce de competiti dupa ce se pensioneaza ?
Ce stii tu de DEMOCRATIE .De ce folosesti cuvinte care nu stii ce inseamna ?
Cum Adunarea Generala a hotarat sa adere la Liga tot asa poate sa HOTARASCA si aderarea la APCR.
A inceput perioada cand se elibereze bilete cu 50 % pentru pensionari in statiuni [de odihna si tratament]
Cum am plecat eu poti sa o faci si tu daca ai putin respect pentru munca depusa de acei copii.
Daca nu ai relatii la Casa de PENSII trimitemi o copie dupa C,I si voi asigura si transportul numai DUS .
Daca iubesti acest sport dute 18 zile .

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de Buhac »

Nu a fost un atac .
Este sfatul meu sincer !

Avatar utilizator
Costel Stanila
Mesaje: 548
Membru din: Joi Mar 15, 2007 14:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intentie aderare Carp Zone la APCR

Mesaj de Costel Stanila »

D-le. Orhei,
In primul rand dvs. in ce calitate vorbiti?
Pot sa scriu si eu pe orice site ca sunt intr-o functie in orice asociatie sau societate.Dar ca sa aderi in mod legal la orice structura conteaza doar cine este trecut in acte, i-am explicat si lui Florentin.In acte inseamna inregistrarea la judecatorie a oricarei schimbari a conducerii.Daca nu, sunt tot cei care sunt in actele asociatiei.

Nu vreau nici o polemica cu dvs.Va reamintesc ca au fost 3 termene in care va puteati prezenta daca doreati acest lucru.Ultimul a fost 7 februarie.
Am acordat o invitatie, in 24 de ore 12 cluburi care formeaza CCN au luat o hotarare, intr-o situatie exceptionala pentru clubul Carp Zone pentru ca pescarii din acest club sa-si poata apara culorile clubului in mod corect, in numele clubului din care fac parte.V-am garantat si intrarea in structura APCR, alturi de alte 13 cluburi din toata tara.
Cred ca si un club serios de talia lui Carp Zone poate face acest lucru, deja va apropiati de 48 de ore .....si nu am nici o reactie oficiala din partea presedintelui Carp Zone...???
Chiar nu vad unde au fost facute presiuni sau unde a fost incalcata democratia.

Prin postarea dvs. continuati sa aduceti jigniri APCR si mie personal.Nu mi se pare corect cum procedati.
Nu era neaparat necesar sa va raspund dar am facut-o pentru ca va cunosc si sunteti mai in varsta decat mine.Alt raspuns nu va mai dau, deci nu continuati.

Daca ati inteles ceva din ce am scris o sa procedati ca atare, daca nu va dorim succese deosebite in proiectele initiate de dvs.
Costel Stanila
A.P.C.R.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”