REGULAMENT SI TAXE, MOARA VLASIEI 2, PENTRU ANUL 2021 !!!

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

cristialex
Mesaje: 221
Membru din: Mar Iul 23, 2013 16:58
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: REGULAMENT SI TAXE, MOARA VLASIEI 2, PENTRU ANUL 2021 !!!

Mesaj de cristialex »

Din regulament reiese că numai pescarul are obligații ! Plătești pentru obligații. Peștele ...sinceri să fim, s a rărit,din peste 20 de partide în 2021, sa zic că 2 partide au fost satisfăcătoare,restul gherla, și asta pe renumitele pontoane vip. Nu mai zic de șoferul veșnic nervos, posesor de Land Cruiser ,alias patronul care o arde in raliuri pe baltă ,și te lasă într un nor de praf ,fie că ești la masă,nu contează. In 2022 renunț la acest lac și mă voi reorienta către alte incinte unde ești tratat corect . Toate cele bune .

.ecs
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iul 19, 2018 14:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: REGULAMENT SI TAXE, MOARA VLASIEI 2, PENTRU ANUL 2021 !!!

Mesaj de .ecs »

cristialex scrie:
Mie Feb 23, 2022 21:25
Din regulament reiese că numai pescarul are obligații ! Plătești pentru obligații. Peștele ...sinceri să fim, s a rărit,din peste 20 de partide în 2021, sa zic că 2 partide au fost satisfăcătoare,restul gherla, și asta pe renumitele pontoane vip. Nu mai zic de șoferul veșnic nervos, posesor de Land Cruiser ,alias patronul care o arde in raliuri pe baltă ,și te lasă într un nor de praf ,fie că ești la masă,nu contează. In 2022 renunț la acest lac și mă voi reorienta către alte incinte unde ești tratat corect . Toate cele bune .
N-auzi ca acolo e VIP si ai tratament mai aparte? Primesti chiar si apa mai adanca.

Norocul nostru ca in ultimii ani au tot aparut lacuri CIVILIZATE cu peste mare jurul capitalei.

wolf21
Mesaje: 62
Membru din: Dum Aug 21, 2022 18:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti S3
Contact:

Re: REGULAMENT SI TAXE, MOARA VLASIEI 2, PENTRU ANUL 2021 !!!

Mesaj de wolf21 »

Balta buna, cu densitate si calitate, ai toate motivele sa pescuiesti pe ea, dar din pacate administratia si regulile nu se ridica la acelasi nivel.
De cand te-ai intalat pana cand o parasesti, ai senzatia constanta ca te afli la puscarie. Paznicii care nu te scapa din indicatii si apostrofari, sarma ghimpata, regulile absurde pe alocuri si controalele repetate, creeaza aceasta stare. Sa nu mai zicem de marele boss si masina acestuia.

Ca paznic / patron --> Te mai uiti si tu la pescar, vine cu scule si logistica de cateva mii sau zeci de mii de lei, vreau sa cred ca nimeni, intreg la mine, nu vine la furat, astfel echipat.

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: REGULAMENT SI TAXE, MOARA VLASIEI 2, PENTRU ANUL 2021 !!!

Mesaj de Victoras Petcu »

.ecs scrie:
Mar Mar 08, 2022 9:21
cristialex scrie:
Mie Feb 23, 2022 21:25
Din regulament reiese că numai pescarul are obligații ! Plătești pentru obligații. Peștele ...sinceri să fim, s a rărit,din peste 20 de partide în 2021, sa zic că 2 partide au fost satisfăcătoare,restul gherla, și asta pe renumitele pontoane vip. Nu mai zic de șoferul veșnic nervos, posesor de Land Cruiser ,alias patronul care o arde in raliuri pe baltă ,și te lasă într un nor de praf ,fie că ești la masă,nu contează. In 2022 renunț la acest lac și mă voi reorienta către alte incinte unde ești tratat corect . Toate cele bune .
N-auzi ca acolo e VIP si ai tratament mai aparte? Primesti chiar si apa mai adanca.

Norocul nostru ca in ultimii ani au tot aparut lacuri CIVILIZATE cu peste mare jurul capitalei.
IMI CER SCUZE, DAR ESTI VARZA MINCINOASA !!! :P
Victoras Petcu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”