RECORD VITEZA BOILES

Aici puteti posta comentarii care nu au legatura cu pescuitul crapului. Postarile la mishto, caterinca, fabulatiile si glumele nesarate se arhiveaza in ordine cronologica tot aici:))

Moderator: viorel dulamita

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

RECORD VITEZA BOILES

Mesaj de Vladut Mateianu »

Astazi, impreuna cu echipa de la magazin condusa magistral de Coco, am reusit ca in 10 ore(cu tot cu pauza de masa si de beri!!!!!) sa producem aproximativ 150 de kg de boiles !!!!!!
Asta si datorita noii tehnologii cu care ne-am dotat, dar si datorita experientei si colaborarii extraordinare din cadrul echipei.
Ultima oara reusisem sa facem " abia " 85 de kg in accelasi interval.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

si echipa e de 10 oameni..... :lol: :lol: :lol:

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

bravo echipei de la magazinul senzor..
asta da productie industriala...la cat mai multe kg...
sa fie bile pe piata sa "mananca" si gura pestelui....
asta numa azi...da mai e si maine si poimaine....:D :D si de miercuri ....
la Darvari...

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Intr-un limbj mai de lemn, asta s-ar numi asuprirea omului de catre om...dealtfel l-am vazut pe Coco si are intr-adevar fta de bolsevic...SA VINA REVOLUTIA TATICU !!! :lol: :lol: :lol: :lol: si te-as ruga, Vladut, sa nu mi-o bagi pe aia cu cresterea productivitatii ca nu tine :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

danutlupu
Mesaje: 287
Membru din: Mar Aug 23, 2005 14:11
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Mesaj de danutlupu »

Apropo de record de viteza la boilies eu am aruncat in balta cu cobra 30 kile bile intr-o ora, se intampla in 99 cand invatam sa dau cu ea si m-a lasat omu la butoiu cu bile, nu m-am lasat pana nu l-am terminat. Cred ca de atunci am prins dependenta de "cobrat" ca mai mai sui cateodata pe bloc cu ceva bile si dau asa de placere sa nu-mi ies din mana.
Lansez precis la buza stufului si deodata...........

Avatar utilizator
Zambaccian
Mesaje: 217
Membru din: Vin Mar 17, 2006 12:29
Puncte: 0
Localitate: Globe trotter

Mesaj de Zambaccian »

Dar ce brand ai frate?! Ori esti omu' bionic?

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

danutlupu scrie:Apropo de record de viteza la boilies eu am aruncat in balta cu cobra 30 kile bile intr-o ora, se intampla in 99 cand invatam sa dau cu ea si m-a lasat omu la butoiu cu bile, nu m-am lasat pana nu l-am terminat. Cred ca de atunci am prins dependenta de "cobrat" ca mai mai sui cateodata pe bloc cu ceva bile si dau asa de placere sa nu-mi ies din mana.
30 kg/ora= 1 boiles de 8.33g/secunda ........daca ai dat unu cate unu! :?
The second best is the first loser!

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

de unde atata rautate...na na na na na!

danutlupu
Mesaje: 287
Membru din: Mar Aug 23, 2005 14:11
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Mesaj de danutlupu »

Cred ca din călcâie yeti. De brand nu duc lipsa, am antrenament de la cana de fier. Daca vi-l prezint pe colegu meu Misu o sa vedeti cu ochii vostri pe omul care detine recordul la mancat boilies viteza, alea cu ciocolata sau banane ti le fura efectiv sa le manance.
Lansez precis la buza stufului si deodata...........

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

danutlupu scrie:Apropo de record de viteza la boilies eu am aruncat in balta cu cobra 30 kile bile intr-o ora, se intampla in 99 cand invatam sa dau cu ea si m-a lasat omu la butoiu cu bile, nu m-am lasat pana nu l-am terminat. Cred ca de atunci am prins dependenta de "cobrat" ca mai mai sui cateodata pe bloc cu ceva bile si dau asa de placere sa nu-mi ies din mana.
la ce penurie de bile era in 99,cred amice ca dadeai cu corcoduse,daca imi aruncai mie 30kg de bile,asa de antrenament,si acuma erai la cautat dupa ele,cit despre cantitate.............fi mai onorabil ca ne rusinam :oops:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Ca pe vremuri ...”