SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de Albert »

cornel.s scrie:Nu mai au loc pe site-ul ala de "crapari", cica.
De unde reiese ca ficioru' care vrea la nationala e crapar? Poate el vrea la bowling si a gresit forumul :lol:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de miyagi »

Vrea la campionatul national de zazanie si colectat taxe de pescuit de agrement.
Urban culture.

WBF
Mesaje: 19
Membru din: Mie Iul 10, 2013 13:57

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de WBF »

Vladut Mateianu scrie:
WBF scrie:

Sa nu-mi spui ca te asteptai sa vina cineva sa bage caruta de bani intr-un "sport" de nisa, sa dea kklau buget si alte alea alea.
In stilul romanesc consacrat: "sa primim".
De unde, nu conteaza, numai mult sa fie.

Ha
Asta cred ca ganditi voi, cei care sunteti subordonati deja lui popescu ! :D Sa nu zici ca seful vostru ca v-ati dus de placere (motivul ptr care a creat popete federatia) ca devi penibil..... :wink: Sa va vad fara buget ce faceti, in cat timp se sparge buba.... :D
Prietene, cam despre cine vorbesti tu in termeni de "subordonati", " seful vostru" ?
Lol, ai o problema sau esti fumat.
In conditii normale castigai o excursie exploratorie vulvulara la asemenea jigniri gratuite.
Azi nu, is saloon.
Ma uit la tine pe mfinante, esti ... mna, cum sa zic?
Si te trezesti sa-mi spui despre subordonare si sefi?
Hai ma. Chill
Ultimul sef l-am avut in 92.

Pupic la tine, suparatule, esti aprig la manie si degraba varsator de sange (din nas).

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de cornelserbu »

WBF scrie:
Vladut Mateianu scrie:
WBF scrie:

Sa nu-mi spui ca te asteptai sa vina cineva sa bage caruta de bani intr-un "sport" de nisa, sa dea kklau buget si alte alea alea.
In stilul romanesc consacrat: "sa primim".
De unde, nu conteaza, numai mult sa fie.

Ha
Asta cred ca ganditi voi, cei care sunteti subordonati deja lui popescu ! :D Sa nu zici ca seful vostru ca v-ati dus de placere (motivul ptr care a creat popete federatia) ca devi penibil..... :wink: Sa va vad fara buget ce faceti, in cat timp se sparge buba.... :D
Prietene, cam despre cine vorbesti tu in termeni de "subordonati", " seful vostru" ?
Lol, ai o problema sau esti fumat.
In conditii normale castigai o excursie exploratorie vulvulara la asemenea jigniri gratuite.
Azi nu, is saloon.
Ma uit la tine pe mfinante, esti ... mna, cum sa zic?
Si te trezesti sa-mi spui despre subordonare si sefi?
Hai ma. Chill
Ultimul sef l-am avut in 92.

Pupic la tine, suparatule, esti aprig la manie si degraba varsator de sange (din nas).
mamaaa, dar usor te mai simti jignit, stimabile...
apropo, parca te-am mai intrbat...tu ce cauti p-aici ??? nu de alta, dar la cat de acid esti, sa nu cumva sa primesti o explorare la vulva...de sus :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

WBF scrie:
Prietene, cam despre cine vorbesti tu in termeni de "subordonati", " seful vostru" ?
Lol, ai o problema sau esti fumat.
In conditii normale castigai o excursie exploratorie vulvulara la asemenea jigniri gratuite.
Azi nu, is saloon.
Ma uit la tine pe mfinante, esti ... mna, cum sa zic?
Si te trezesti sa-mi spui despre subordonare si sefi?
Hai ma. Chill
Ultimul sef l-am avut in 92.

Pupic la tine, suparatule, esti aprig la manie si degraba varsator de sange (din nas).
Daca te-am bagat in seama nu inseamna ca poti sa bati campii despre frustrarile personale....
Aici discutam la subiect, CM de pescuit la CRAP ! Esti in masura sa-ti dai cu parerea despre asta? Atunci fa-o la subiect si nu te va flitui nimeni.....mai ales daca ti-ai pune si numele real in semnatura ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

WBF
Mesaje: 19
Membru din: Mie Iul 10, 2013 13:57

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de WBF »

Vladut
........

Cand ai fost ultima oara trimis in explorare asa politicos?
Numa intreb....

........m-am prezentat, daca ai scapari...naspa pentru tine.

Vrei sa repet cam cu ce ochi ma uit la tine?
Hai no.....

Ne oprim aici zic eu.
Sau ne mototolim public, zici tu.
........
Numa asa, pentru ca te-ai trezit tu sa-mi zici despre subordonati si sefi.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de miyagi »

WBF scrie:Vladut
........

Cand ai fost ultima oara trimis in explorare asa politicos?
Numa intreb....

........m-am prezentat, daca ai scapari...naspa pentru tine.

Vrei sa repet cam cu ce ochi ma uit la tine?
Hai no.....

Ne oprim aici zic eu.
Sau ne mototolim public, zici tu.
........
Numa asa, pentru ca te-ai trezit tu sa-mi zici despre subordonati si sefi.
Bai ce va doare capu`?!!!!!!!!! Nu faceti altceva decat sa demonstrati ca sunteti niste umbre patetice. Muscati de picior unul dintre cei mai de succes organizator de concursuri ca voi nu sunteti in stare. Oare cum va sta!!!!!!!!!!!!!!!!!?
Urban culture.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

am trimis acum cate un mail catre ( claudio.matteoli@fips-ed.com si segretaria@fipsas.it ) respectiv presedintele fips Claudio Matteoli si Barbara Durante pentru a le aminti sa specifice pe siteul Cips-Fips-ed cum ca Romania a fost redenumita ca organizatoare a CM 2014 conform siteului federatiei de la alba

pentru confirmare le-am trimis un link catre siteul vestitei federatii

am tinut sa specific in mod expres ca aceasta confirmare a fost data telefonic de catre doamna Durante ...

nu de alta dar sunt multi sustinatori ai echipei nationale care studiind siteul Fips - Cips stau intr-o incertitudine totala
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de oanavictor »

Cristi Y scrie:am trimis acum cate un mail catre ( claudio.matteoli@fips-ed.com si segretaria@fipsas.it ) respectiv presedintele fips Claudio Matteoli si Barbara Durante pentru a le aminti sa specifice pe siteul Cips-Fips-ed cum ca Romania a fost redenumita ca organizatoare a CM 2014 conform siteului federatiei de la alba

pentru confirmare le-am trimis un link catre siteul vestitei federatii

am tinut sa specific in mod expres ca aceasta confirmare a fost data telefonic de catre doamna Durante ...

nu de alta dar sunt multi sustinatori ai echipei nationale care studiind siteul Fips - Cips stau intr-o incertitudine totala
cristy ,cred ca ai uitat sa trimiti mail si domnului szallai ..........cu el tine domnul popescu legatura .....de la el asteapta federatia ajutorul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”