SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Discutii legate de desfasurarea evenimentului, organizare, clasamente, fotografii, propuneri, sedinte, polemici.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

ionut72 scrie:
Altfel, daca "federatia" nu-si respecta promisiunile de a plati (conform legii) in totalitate cheltuielile lotului la CM (ceea ce n-o sa se intample niciodata), eu unul nu vad rostul acestei organizatii!
Dar poate fi data in judecata daca nu-si respecta obligatiile de plata.....conform legilor in vigoare, postate aproape zilnic de sobolanul alb ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de ionut72 »

Vladut Mateianu scrie:
ionut72 scrie:
Altfel, daca "federatia" nu-si respecta promisiunile de a plati (conform legii) in totalitate cheltuielile lotului la CM (ceea ce n-o sa se intample niciodata), eu unul nu vad rostul acestei organizatii!
Dar poate fi data in judecata daca nu-si respecta obligatiile de plata.....conform legilor in vigoare, postate aproape zilnic de sobolanul alb ! :D

Vladut, fara indoiala ca poate fi, dar stai sa te gandesti cine are chef de judecati cu potaia procesomana. Si, pe urma, sa zicem ca si castigi procesu': cu ce te alegi, in conditiile in care si potaia si federatia sunt rupte-n c.r? Te trezesti ca tu ai de recuperat mii de euro si primesti lunar o treime sau mai putin din ... nici macar salariu minim, ci venitul minim (piguliciu' poponete cica e voluntar)!

P.S. Cred ca-l judeci gresit pe WBF, nu s-a inrolat!
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

nutzu_z
Mesaje: 66
Membru din: Mar Mar 29, 2011 1:04
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de nutzu_z »

Na ca oficial s-au dus dreacu banii din permise pe care ii visa Fane:

Imagine

Imagine
Sabau Nutzu

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de miyagi »

Ionut.Dinu scrie:
cornel.s scrie:Cezar Chioibasu lasa-neeeeee!


[ 1. De crapi over 10 furati de pe Darvari, Sarulesti sau de pe ape publice ai auzit, da? DAAAA ?
Cine i-a furat? Traistarul sau craparul?
Cine i-a vandut, pe MV 2 sau Tancabesti ? Traistarul sau craparul ?
De ce a facut asta ? De pricopsit sau de fomist?

Eu zic ca de fomist. Deci, craparul e FOMIST

2. De concursuri pe zeci de milioane de lei, manarite si furate ai auzit, da? DAAA ?
Cu pesti carati de la un stand la altul, in genti frigorifice ai auzit, da? DAAA ?
De ce s-a facut asta? Nu cumva hotii au furat de foame?

Deci, fomistul e HOT.

3. De crapari beti-turta, batand arbitri, injurand pe toata lumea ai auzit, da? DAAA? Vrei exemple? Numele celui mai
recent huligan este I...NN. Ai auzit, da? DAAA?
De ce a facut asta? De educat, sau de huligan?

Deci, hotul este HULIGAN.

4. De campionate nationale castigate in salile tribunalului ai auzit, da? DAAA? Cand era? Parca in 2012...pe balta
campioni nationali clubul Energy Brasov, pe avizierul tribunalului campion este clubul Carping.
Oare de ce? De corecti sau de...CRAPARI.

.....................
Mai vrei argumente? Mai am. Competitiile de crap ale sportivilor lui PESTE!

Asa ca vedeti-va de ceea ce credeti voi ca inseamna pescuit si lasati-ne pe noi cu forumul, cu polemicile, cu micile
noastre probleme.
Ale voastre sunt mult mai importante, pentru ca si voi sunteti importanti.Foarte importanti!

Postat de: Chioibasu Cezar Dan (alias cezar.ch Trimite un mesaj privat userului cezar.ch, 1110 postari. Comentarii balti: 8. ) ]


Cum de mai indraznesti "doctule" sa stai de vorba cu semidoctii?
cine a scris asta?
Intre frazele bolduite de inceput si sfarsit pe care le-am scris eu, a postat Cezar Chioibasu pe pescuitul.ro. Eu decat le-am adus de-acolo ca sa-i tai macaroana ca e un perfid. Acum iti zice una in fata, acum te arde pe la spate.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de miyagi »

Nu mai au loc pe site-ul ala de "crapari", cica.
Urban culture.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de Albert »

cornel.s scrie:Nu mai au loc pe site-ul ala de "crapari", cica.
De unde reiese ca ficioru' care vrea la nationala e crapar? Poate el vrea la bowling si a gresit forumul :lol:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de miyagi »

Vrea la campionatul national de zazanie si colectat taxe de pescuit de agrement.
Urban culture.

WBF
Mesaje: 19
Membru din: Mie Iul 10, 2013 13:57

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de WBF »

Vladut Mateianu scrie:
WBF scrie:

Sa nu-mi spui ca te asteptai sa vina cineva sa bage caruta de bani intr-un "sport" de nisa, sa dea kklau buget si alte alea alea.
In stilul romanesc consacrat: "sa primim".
De unde, nu conteaza, numai mult sa fie.

Ha
Asta cred ca ganditi voi, cei care sunteti subordonati deja lui popescu ! :D Sa nu zici ca seful vostru ca v-ati dus de placere (motivul ptr care a creat popete federatia) ca devi penibil..... :wink: Sa va vad fara buget ce faceti, in cat timp se sparge buba.... :D
Prietene, cam despre cine vorbesti tu in termeni de "subordonati", " seful vostru" ?
Lol, ai o problema sau esti fumat.
In conditii normale castigai o excursie exploratorie vulvulara la asemenea jigniri gratuite.
Azi nu, is saloon.
Ma uit la tine pe mfinante, esti ... mna, cum sa zic?
Si te trezesti sa-mi spui despre subordonare si sefi?
Hai ma. Chill
Ultimul sef l-am avut in 92.

Pupic la tine, suparatule, esti aprig la manie si degraba varsator de sange (din nas).

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de cornelserbu »

WBF scrie:
Vladut Mateianu scrie:
WBF scrie:

Sa nu-mi spui ca te asteptai sa vina cineva sa bage caruta de bani intr-un "sport" de nisa, sa dea kklau buget si alte alea alea.
In stilul romanesc consacrat: "sa primim".
De unde, nu conteaza, numai mult sa fie.

Ha
Asta cred ca ganditi voi, cei care sunteti subordonati deja lui popescu ! :D Sa nu zici ca seful vostru ca v-ati dus de placere (motivul ptr care a creat popete federatia) ca devi penibil..... :wink: Sa va vad fara buget ce faceti, in cat timp se sparge buba.... :D
Prietene, cam despre cine vorbesti tu in termeni de "subordonati", " seful vostru" ?
Lol, ai o problema sau esti fumat.
In conditii normale castigai o excursie exploratorie vulvulara la asemenea jigniri gratuite.
Azi nu, is saloon.
Ma uit la tine pe mfinante, esti ... mna, cum sa zic?
Si te trezesti sa-mi spui despre subordonare si sefi?
Hai ma. Chill
Ultimul sef l-am avut in 92.

Pupic la tine, suparatule, esti aprig la manie si degraba varsator de sange (din nas).
mamaaa, dar usor te mai simti jignit, stimabile...
apropo, parca te-am mai intrbat...tu ce cauti p-aici ??? nu de alta, dar la cat de acid esti, sa nu cumva sa primesti o explorare la vulva...de sus :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: SITUATIE CM -IANUARIE 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

WBF scrie:
Prietene, cam despre cine vorbesti tu in termeni de "subordonati", " seful vostru" ?
Lol, ai o problema sau esti fumat.
In conditii normale castigai o excursie exploratorie vulvulara la asemenea jigniri gratuite.
Azi nu, is saloon.
Ma uit la tine pe mfinante, esti ... mna, cum sa zic?
Si te trezesti sa-mi spui despre subordonare si sefi?
Hai ma. Chill
Ultimul sef l-am avut in 92.

Pupic la tine, suparatule, esti aprig la manie si degraba varsator de sange (din nas).
Daca te-am bagat in seama nu inseamna ca poti sa bati campii despre frustrarile personale....
Aici discutam la subiect, CM de pescuit la CRAP ! Esti in masura sa-ti dai cu parerea despre asta? Atunci fa-o la subiect si nu te va flitui nimeni.....mai ales daca ti-ai pune si numele real in semnatura ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul Mondial de Pescuit la Crap”