ANALIZA TAVP 2009

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Zarguzon Adi »

@Vladut Mateianu ai inceput sa-mi stergi mesajele te cobori din ce in ce mai jos.Pacat.

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Zarguzon Adi »

Zarguzon Adi scrie:@Vladut Mateianu ai inceput sa-mi stergi mesajele te cobori din ce in ce mai jos.Pacat.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Vladut Mateianu »

zarguzon, sefu tau stie cu ce te ocupi ? :D
nu uita ca eu te-am invatat ca bilele aromate se numesc boiliesuri i nu fondante, deci fi te rog respectos.
dar halatul \\\\\\\? cat costa halatul ?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Zarguzon Adi »

Vladut Mateianu scrie:zarguzon, sefu tau stie cu ce te ocupi ? :D
nu uita ca eu te-am invatat ca bilele aromate se numesc boiliesuri i nu fondante, deci fi te rog respectos.
dar halatul \\\\\\\? cat costa halatul ?
@Vladut Mateianu: in anul 2004 am castigat Crapmania impreuna cu Popescu Costin pescuind cu boiliesuri facute impreuna la mine acasa cu ingrediente sbs CUMPARATE de la voi; poate ai uitat dar m-ai rugat frumos promtindu-mi o reducere la magazin sa ma afisez in tricoul senzor la premiere,am aceptat si astfel ai urcat primul trofeu in vitrina Senzor.

PS:Vezi ca ambele sectii de dezintoxicare se afla in curtea aceluiasi spital in care se trateaza ala cu halatul. :D :D :D :D

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de tite »

M-am gandit ca in anul 2010 sa sponsorizez CN de pescuit la crap cu 100.000.000 lei vechi, pentru binele organizatorilor la acest CN as vrea sa stiu exact in ce cont ar trebui sa virez banii ca sa fiu sigur ca nimeni nu va beneficia de acesti bani decat lotul national si nu cineva care vrea sa cheltuiasca acesti bani in scopuri personale. Va relatez un mic discurs cu un pescar de crap foarte cunoscut, fiind si organizartor de etapa in 2009 si care imi spunea ca dupa etapa lui, un pescar din delegatia lotului ii cerea banii strinsi de la etapa cu imprumut.Pentru ca nu i-a dat s-ar fi suparat ca nu l-a servit pe acest delegat al lotului.
Daca este adevarat, acest delegat din lotul Romaniei din 2009 nu va putea gastiga RESPECTUL PESCARILOR DE CRAP. RUSINE.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Vladut Mateianu »

tite scrie:........................................
Daca este adevarat, acest delegat din lotul Romaniei din 2009 nu va putea gastiga RESPECTUL PESCARILOR DE CRAP. RUSINE.

Pai intai faci o afirmatie si apoi intrebi daca este adevarat ? :oops:
Lasa mai bine CN pe seama celor care se ocupa si vezi-ti de concursurile private unde ai avut rezultate....

PS vezi ca nu te-am uitat la Crapmania.... :wink: anunta-l pe Peter sa fie pregatit ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de tite »

Ok vin cu el dar te rog sa nu stergi ceia ce scriu Vladut, sunt sigur ca stii si tu cine este acel delegat.

La toate concursurile tale poti sa te bazezi pe mine ca vin.

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de tite »

As vrea ca sa faci parte din delegatia lotului din 2010. Atunci sunt sigur ca banii mei vor fi bine cheltuiti.

Avatar utilizator
Vali Bonto
Mesaje: 336
Membru din: Lun Oct 09, 2006 15:57
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Vali Bonto »

tite scrie:M-am gandit ca in anul 2010 sa sponsorizez CN de pescuit la crap cu 100.000.000 lei vechi, pentru binele organizatorilor la acest CN as vrea sa stiu exact in ce cont ar trebui sa virez banii ca sa fiu sigur ca nimeni nu va beneficia de acesti bani decat lotul national si nu cineva care vrea sa cheltuiasca acesti bani in scopuri personale.
George,daca faci acest gest,acum cand este criza financiara,nu pot sa spun decat....JOS PALARIA..!
Ultima oară modificat Mar Dec 01, 2009 21:18 de către Vali Bonto, modificat 1 dată în total.

marcu
Mesaje: 20
Membru din: Mar Mai 12, 2009 10:29

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de marcu »

:D
tite scrie:Ok vin cu el dar te rog sa nu stergi ceia ce scriu Vladut, sunt sigur ca stii si tu cine este acel delegat.

La toate concursurile tale poti sa te bazezi pe mine ca vin.

ce baiat bun TITe asta! auzi?.........da caseta...unde e caseta?.....aia cu declaratia dxespre SENZOR?.....aia din Franta :!: :wink:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”