ANALIZA TAVP 2009

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
popa viorel
Mesaje: 84
Membru din: Mie Sep 21, 2005 10:54

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de popa viorel »

Frumos gest. Demn de urmat si de altii care au putere financiara pe aceste vremuri tulburi.

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de tite »

Vali Bonto scrie:
tite scrie:M-am gandit ca in anul 2010 sa sponsorizez CN de pescuit la crap cu 100.000.000 lei vechi, pentru binele organizatorilor la acest CN as vrea sa stiu exact in ce cont ar trebui sa virez banii ca sa fiu sigur ca nimeni nu va beneficia de acesti bani decat lotul national si nu cineva care vrea sa cheltuiasca acesti bani in scopuri personale.
George,daca faci acest gest,acum cand este criza financiara,nu pot sa spun decat....JOS PALARIA..!

vali vreau sa te asigur ca voi face acest gest daca se clarifica niste lucruri in rest toate bune valisor

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de tite »

marcu scrie::D
tite scrie:Ok vin cu el dar te rog sa nu stergi ceia ce scriu Vladut, sunt sigur ca stii si tu cine este acel delegat.

La toate concursurile tale poti sa te bazezi pe mine ca vin.

ce baiat bun TITe asta! auzi?.........da caseta...unde e caseta?.....aia cu declaratia dxespre SENZOR?.....aia din Franta :!: :wink:
Marcule nu te cunosc si as vrea ca Administratorul sa spuna cine esti ca sa stiu, daca te cunosc, daca nu eu vreau sa vorbesc cu cei pe care ii cunosc si pe cei pe care ii respect foarte mult, nu stiu de caseta dar daca tu stii de ce nu o difuzezi???

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Vladut Mateianu »

tite scrie:Ok vin cu el dar te rog sa nu stergi ceia ce scriu Vladut, sunt sigur ca stii si tu cine este acel delegat.

.

Nu sterge nimeni George, atat timp cat pastrezi decenta.

PS Chiar nu stiu despre cine este vorba, dar sincer sa fiu nici nu ma prea intereseaza ! In momentul de fat conteaza mai mult VIITORUL ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de tite »

Vladut Mateianu scrie:
tite scrie:Ok vin cu el dar te rog sa nu stergi ceia ce scriu Vladut, sunt sigur ca stii si tu cine este acel delegat.

.

Nu sterge nimeni George, atat timp cat pastrezi decenta.

PS Chiar nu stiu despre cine este vorba, dar sincer sa fiu nici nu ma prea intereseaza ! In momentul de fat conteaza mai mult VIITORUL ! :wink:
Doar ma stii ca sunt decent, ca doar suntem ardeleni ai spus bine VIITORUL trebuie sa ne intereseze.

marcu
Mesaje: 20
Membru din: Mar Mai 12, 2009 10:29

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de marcu »

tite scrie:
marcu scrie::D
tite scrie:Ok vin cu el dar te rog sa nu stergi ceia ce scriu Vladut, sunt sigur ca stii si tu cine este acel delegat.

La toate concursurile tale poti sa te bazezi pe mine ca vin.

ce baiat bun TITe asta! auzi?.........da caseta...unde e caseta?.....aia cu declaratia dxespre SENZOR?.....aia din Franta :!: :wink:
Marcule nu te cunosc si as vrea ca Administratorul sa spuna cine esti ca sa stiu, daca te cunosc, daca nu eu vreau sa vorbesc cu cei pe care ii cunosc si pe cei pe care ii respect foarte mult, nu stiu de caseta dar daca tu stii de ce nu o difuzezi???
incerc simbata sa vin in BUCURESTI :!:
sa o difuzez!
vor fi multe de aratat :oops:
pescari celebrii :wink: :!:

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de tite »

Marcule, sa inteleg ca in Franta erai cameraman!!!!!!!!!!!!!! Sper sa nu dai franturi din caseta.Si daca filmai pentru cine??, pentru o televiziune sau pentru o revista??? Si inca ceva, unde o sa dai caseta??

marcu
Mesaje: 20
Membru din: Mar Mai 12, 2009 10:29

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de marcu »

ptr cei care au dat pm.

filmuletele nu se vind.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de cornelserbu »

@ vali bonto si popa viorel

:lol: :lol: :lol: ...tine-ti minte ce va spun, cand tite va da 10.000 de lei pentru echipa nationala, eu ma las de tot de pescuit...se vede ca nu-l prea cunoasteti... :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de tite »

Cornele poate ma imprumuti tu dupa ce vei organiza o etapa in 2010 :lol: :lol: Daca nu vei organiza etapa, eu sponsorizez cu ce am promis lotul daca nu cheltuieste nimeni bani in scopuri personale.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”