ANALIZA TAVP 2009

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de EX-UL »

Conteaza cine da si cum ? Eu poate :wink: am dat 1/2 din suma asta /an , fara sa cer ceva deconturi de la echipa nationala si fara insemne pe tricou . Poate a-si fi dispus sa extind sponsorizarea si pe viitor ( sincer nu iau de la mine - scad din impozitul catre stat ) - dar cui ? Sunt si ma declar membru sincer al AGVPS , care cel putin la vinatoare este singura institutie viabila , care poate sa tina in friu excesele . prin experienta de viata pe care o am sunt convins ca si la pescuit ...

radu badica
Mesaje: 107
Membru din: Lun Iun 22, 2009 19:38

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de radu badica »

Tite daca vrei sa sponsorizezi baga si tu manutza mai adanc scapa de Arici si da si tu un 10.000 ca ai de unde si poate prinzi si lotu, hahhahaha

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de tite »

radu badica scrie:Tite daca vrei sa sponsorizezi baga si tu manutza mai adanc scapa de Arici si da si tu un 10.000 ca ai de unde si poate prinzi si lotu, hahhahaha
Sa inteleg Radule ca tu ai sponsorizat cu 10.000 EU cand ai participat la CN. :D :D :D

radu badica
Mesaje: 107
Membru din: Lun Iun 22, 2009 19:38

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de radu badica »

Tite o participare la un CM tine de mai multe lucruri.

Sa zicem ex: Valoare+Tenacitate+Bani = Paricipare
La mine cand am participat a fost 100p+100P + 0 = Participare
La tine poate fi 0+100+10.000 = Participare

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de tite »

radu badica scrie:Tite o participare la un CM tine de mai multe lucruri.

Sa zicem ex: Valoare+Tenacitate+Bani = Paricipare
La mine cand am participat a fost 100p+100P + 0 = Participare
La tine poate fi 0+100+10.000 = Participare
Radule, daca ar fi ca si in fotbal sunt de acord cu tine, dar daca sunt 3-4 manse in pescuit la crap este 95% noroc vezi CN 2009.

Tu esti o valoare in pescuitul la crap, de ce, n-ai avut tenacitate sau bani??????


N-ai avut NOROC. :D :D :D :D Tu ai bani numai de c......... si tenacitate la JB :D :D :D :D :D

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de EX-UL »

radu badica scrie:Tite o participare la un CM tine de mai multe lucruri.

Sa zicem ex: Valoare+Tenacitate+Bani = Paricipare
La mine cand am participat a fost 100p+100P + 0 = Participare
La tine poate fi 0+100+10.000 = Participare
Ce modest esti Radule :lol: :lol: :lol: Eu cred ca din modestie nu ai prins lotul niciodata- hai mai ce naiba ! un pic de tupeu nu strica ! Uita-te la Oana si colegii lui - cit tupeu au sa conteste tot ce este in spate ( locul 3 pe natiuni la medalii ) doar pentru 4 litere ( APCR ) , si sa promita cu degetele incrucisate ca daca ajung ei la organizare - ce am facut pina acum e poezie , de abia de acum Romania se va afirma pe plan international !! Daca te straduiesti un pic , poti si tu , ca erai semnat si stampilat pe lista ....... Si daca or mai fii si altii cu implicarea si "priceperea" ta in postari - sa vezi ce bucurie va fi in Romania , peste 1-2 ani .
Dar asta va priveste .... eu plec si ma retrag la Palermo .... ( pentru ca si nea Nicu Balcescu tot acolo a fost ingropat ) :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ANALIZA TAVP 2009

Mesaj de Vladut Mateianu »

Poate ca nu ar fi rau sa fie lasat Oana sa arate ce poate.... :D Probabil ca Romania va fi campioana mondiala.....!!! La ceva.... :D

Pacat de pescarii romani.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”