APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
the mover
Mesaje: 677
Membru din: Mie Noi 10, 2010 16:19

Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL

Mesaj de the mover »

D-nule Popescu

Cu toate ca nu te cunosc personal,datorita faptului ca toata lumea care te cunoaste ,sa-u nu,ti-o trage in mod repetat,iar d-ta rezisti cu stoicism,trag concluzia ca ori esti masochist,ori faci parte din categoria ,,totul pentru bani''
Dan Stoica
CLUBUL GREEN LAKE
4Carphttp://www.crapmania.ro/forum/marele-bazar-f8/ ... 25664.html
Dacă vrei să ştii cine este un om, dă-i o funcţie de conducere.

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL

Mesaj de Popescu Stefan »

the mover scrie:D-nule Popescu

Cu toate ca nu te cunosc personal,datorita faptului ca toata lumea care te cunoaste ,sa-u nu,ti-o trage in mod repetat,iar d-ta rezisti cu stoicism,trag concluzia ca ori esti masochist,ori faci parte din categoria ,,totul pentru bani''
Obiectivul este mult mai important decât banii. Te asigur că sunt un om normal. Dar într-o țară în care banul a devenit principalul obiectiv, un om normal pare nebun. Cine mă cunoaște, poate confirma.
PS Ăia care au impresia că o trag, s-ar putea să constate că și-o trag singuri. Timpul o va dovedi.

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL

Mesaj de iohann »

sa te iei de Claudiu pe tema competitionala,unu ca tine,e deplorabil.
n-ai sa organizezi toata viata ta competitii la cate a participat el,bine...exceptand concursurile pe rau,parau si izvor,unde esti artist.
cat de cotizanti :lol: :lol: :lol: ,casca bine ochii langa tine ca ai savanti la acest capitol.

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL

Mesaj de Dan Serban »

Priviti si partea buna a lucrurilor :lol: :lol: , pescarii SPORTIVI isi pot alege sa participe la competitii SPORTIVE alegandu-si din diversitatea pe care o ofera pescuitul SPORTIV ; pescuit la guvid , pescuit la boarţă ...
Pescar de rând

Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL

Mesaj de Dragos Sinca »

Popescu Stefan scrie:Domnule Cosma,
Puteți să probați că a-ți contribuit ci măcar un ban la capitalul lui Popescu? Invit pe toți care se simt că le-a dispărut vreun creițar din buzunare să se afirme. Sau frica de nou vă îngrozește? Am aflat că cu greu găsiți pe cineva ca să faceți echipă să pierdeți timpul pe baltă. Aveți ceva rezultate? Ceva calități de pescar sportiv în afara calității de cotizant?
Puteți să-mi spuneți în față ce spuneți aici pe forum? Am impresia că vă zbateți încă în zona pubertății. Când veți fi de vârsta mea, veți fi un poet bătrân. Pescar sportiv cred că nu veți fi niciodată. Păcat. Unii credeau că promiteți. Apucați-vă de literatură.
Faci ce faci si tot la jigniri ajungi. In momentul in care nu te poti abtine sa nu jignesti oamenii pe care vrei sa ii conduci, este clar ca scopul tau primordial este de a te folosi de ei in vederea obtinerii de foloase materiale.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL

Mesaj de miyagi »

Sa revenim.
Deci! Fane gogoasa asta noua cu raspunsul de la CIPS are scopul de a mai intarzia probarea oricarei acuzatii care ti se aduc? Pentru ce ai nevoie de timp de nu raspunzi la ele?
Sponsorul de-atunci a fost Hidroconstructia sau?!
Urban culture.

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL

Mesaj de Vali Vesa »

Popescu Stefan scrie: Nu toți, doar reprezentanții legali ai cluburilor.
Ce-o fi liniștea asta?
Pai eu am plecat deja la Sinaia sa va pregatesc sosirea. Am auzit ca ne faceti o vizita ca sa ne prezentati raspunsul CIPS.
De fapt sunt la Brasov, ca de aici incep sa intind covorul rosu.

Veniti? Sa nu muncesc degeaba... Vine si dl Buhac?
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL

Mesaj de Popescu Stefan »

Nu venim la întâlniri clandestine. Oricum este ultima care se mai ține.

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL

Mesaj de Vali Vesa »

Popescu Stefan scrie:Nu venim la întâlniri clandestine. Oricum este ultima care se mai ține.
Batman, batman... :P
Te pomenesti ca ne interzici sa ne mai intalnim... Dreptul la asociere este garantat de constitutie.

Pentru participantii la intalnire: veniti cu deltaplanul, ca in DN1 asteapta mascatii.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: APCR - O MARE IMPOSTURA CU IZ PENAL

Mesaj de Popescu Stefan »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Și întâlnirile astea au un scop. Nu cred că scopul este să vă întâlniți degeaba.
Scopul APCR era să organizeze Campinatul Național de Pescuit la Crap. Nu mai este posibil. De obicei când iei o decizie, pui răul în față. Ce se va întâmpla în situația în care eu am dreptate?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”