CM Anglia 2010-discutii si comentarii

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Liviu Mihai
Mesaje: 50
Membru din: Mie Dec 12, 2007 21:20
Puncte: 0
Localitate: Deutschland

Re: CM Anglia 2010-discutii si comentarii

Mesaj de Liviu Mihai »

In afara de cei din lot au mai fost doar Felix si Cristi Ibanescu, ei sunt cei care au transportat toata bagajeria.
Campion national 2010
http://www.planetcarp.ro

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CM Anglia 2010-discutii si comentarii

Mesaj de Gabi Tomulescu »

eeeeee pai vedeti...daca era Luigi...
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: CM Anglia 2010-discutii si comentarii

Mesaj de gabisandu »

gabi scrie:eeeeee pai vedeti...daca era Luigi...
Parca era deajuns sa fiu doar eu. :oops: Ca tura asta nu am intrat in stand.

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CM Anglia 2010-discutii si comentarii

Mesaj de Gabi Tomulescu »

Gabi Sandu tu esti creierul, dar esti prea firav ca sa pui in aplicare ceea ce gandesti.
cand am spus "firav" am fost extraordinar de diplomat.

tu ai nevoie de oameni care sa-ti puna gandurile in aplicare si ca ex... a mai spus si Dl. Petcu mai devreme...inainte de finala tu te-ai gandit ca nu ar fi bine sa circule nimeni pe malul opus ca sa nu arunce cineva cu ceva prin apa...dar n-ai avut curajul sa o spui tu...i-ai spus-o lui Andrei si el a facut publica ideea.
Andrei a obtinut ceea ce tu ai gandit (eliminand posibil suspiciuni)... dar oare daca ai fi spus tu... ai fi fost luat in vizor de membrii lotului Soimul si nu te mai bucurai de atata simpatie.

Piticu nestiind sa aplice chestia ( cu fofilarea) asta a spus "ca arbitrii sa nu aiba voie in stand, ecat la cantariri" ; cand a spus asta s-a gandit si la tine Gabi Sandu si lotul tau PLanet...nu numai la el si la Carping. Drept urmare si-a creeat acea antipatie in fata unor pescari din Lotul Soimul care...l-au tratat mai departe ca atare si nu au scapat prilejul sa-l "execute".

Asa ca in concluzie: Gabi Sandu nu esti o conditie necesara si suficienta...daca era Luigii!?
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: CM Anglia 2010-discutii si comentarii

Mesaj de gabisandu »

La finala l-am rugat pe d-ul Petcu sa nu circule nimeni pe malul opus ca sa nu fie discutii intre loturi. Urmand logica ta trebuia sa-l trimit pe Sorin sa-i spuna. Sau cum? Sa intelegem de aici ca Sorin o fi vre-un papa lapte si face ce-i spune Gabi Sandu. Ma faci sa rad si-l jignesti pe omul ala degeaba.

P.S. - Ideea era a lui Sorin si spusa mie cu cateva zile inainte de finala. Acest lucru i l-am comunicat si lui Andrei.
P.S.2 - Iar dupa parerea ta era bine ca pe malul opus sa circule lumea si sa existe discutii?

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CM Anglia 2010-discutii si comentarii

Mesaj de Gabi Tomulescu »

gresit...nu l-ai rugat tu nimic pe Dl. Petcu.

Eu am venit pe balta seara si tu ai plecat la hotel pina sa inceapa discutia. dupa ce ai plecat tu s-a discutat aspectul ala cu dl. Petcu. Si prima pozitie a fost " nu" dupa care a fost varianta ca fiecare club sa dea cate un om carea sa stea cu paznicii D-lui Petcu (stiai de asta?) si pe urma Dl. Petcu a zis bine..n-o sa fie nici un paznic pe malul opus si nu o sa circule nimeni pe acolo.

asa ca nu mai bate campii.

iar treaba cu Sorin nu ai inteles-o...el din proprie initiativa s-a gandit si la tine.

eu am vrut sa spun ca Sorin si-a putut sustine un puncT de vedere prin afirmatiile facute de el PERSONAL

PE CAND TU NU AI AVUT CURAJ SA FACI ACELASI LUCRU SI SA SĂ SPUI TUTUROR IN FATA CA TU GABI SANDU CONSIDERI CA NU TREBUIE SA CIRCULE PERSOANE PE MALUL OPUS CA TI-E FRICA CA NU CUNVA CINEVA SA ARUNCE CEVA IN APA, IN FATA ECHIPELOR TALE SI SA-TI OPREASCA IN FELUL ASTA DRUMUL SPRE CAMPIONATUL MONDIAL.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: CM Anglia 2010-discutii si comentarii

Mesaj de gabisandu »

Pai nu stiu. Eu zic inainte de a vorbi mai bine intreaba-l pe Nea Victor daca nu am discutat cu el acest lucru. Iar la sedinta de dimineata l-am sustinut pe Sorin legat de acest fapt. Dar am inteles ca la tine daca nu-i una trebuie sa fie alta. Acum ai scos inca una din palarie. :shock:

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: CM Anglia 2010-discutii si comentarii

Mesaj de Victoras Petcu »

"gresit...nu l-ai rugat tu nimic pe Dl. Petcu.

Eu am venit pe balta seara si tu ai plecat la hotel pina sa inceapa discutia. dupa ce ai plecat tu s-a discutat aspectul ala cu dl. Petcu. Si prima pozitie a fost " nu" dupa care a fost varianta ca fiecare club sa dea cate un om carea sa stea cu paznicii D-lui Petcu (stiai de asta?) si pe urma Dl. Petcu a zis bine..n-o sa fie nici un paznic pe malul opus si nu o sa circule nimeni pe acolo.

asa ca nu mai bate campii."

Exact asa au stat lucrurile!!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: CM Anglia 2010-discutii si comentarii

Mesaj de gabisandu »

Pai mai devreme spunea-ti altceva:
Cine mi-a spus tot atunci ca a zis gabi sandu,ca in timpul finalei sa nu fie pe malul opus noaptea nici un paznic(probabil ca atunci se gindea la ceea ce a facut el pe Lates)?

In ziua concursului dimineata nu discutam cu dvs acest fapt si imi spunea-ti ca pe acolo trec oameni si nu aveti ce sa le faceti?

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: CM Anglia 2010-discutii si comentarii

Mesaj de Victoras Petcu »

gabisandu scrie:Pai mai devreme spunea-ti altceva:
Cine mi-a spus tot atunci ca a zis gabi sandu,ca in timpul finalei sa nu fie pe malul opus noaptea nici un paznic(probabil ca atunci se gindea la ceea ce a facut el pe Lates)?

In ziua concursului dimineata nu discutam cu dvs acest fapt si imi spunea-ti ca pe acolo trec oameni si nu aveti ce sa le faceti?
Sandu,vezi ca nu aveam cum sa-ti spun asa ceva si fara nici o gluma cred ca confuzi discutia !!!! Poate ai avut o discutie de acest gen pe o alta balta ,cu altcineva!!!!

"Cine mi-a spus tot atunci ca a zis gabi sandu,ca in timpul finalei sa nu fie pe malul opus noaptea nici un paznic(probabil ca atunci se gindea la ceea ce a facut el pe Lates)?"

Intrebarea era adresata lui Andrei Vladeanu,pentru ca el mi-a spus ca ai zis tu pina sa ajung eu pe balta, ca sa vorbeasca cu mine si sa faca in asa fel ca in timpul finalei sa nu stea noaptea nici un paznic pe malul opus noaptea!!!!!!
Victoras Petcu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”