COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
the mover
Mesaje: 677
Membru din: Mie Noi 10, 2010 16:19

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de the mover »

Dupa cum ti-a prezis toata lumea,nea popescule :lol: :lol: :lol: ,mai la vara din 2027-incolo,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ai uzit de zim-ba-bue,asa se spunea odata la ....ue,ti-ai luat sa-ti ajunga ......si de la...si de la....
Dan Stoica
CLUBUL GREEN LAKE
4Carphttp://www.crapmania.ro/forum/marele-bazar-f8/ ... 25664.html
Dacă vrei să ştii cine este un om, dă-i o funcţie de conducere.

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Cristi Matei »

ca sa-ti dovedesc nea' ca imi cunosc drepturile cetatenesti, sa citesti un raspuns la o petitie de la ANST
SI VEZI CA E DATA DE AZI.
raspuns matei cristian r.jpg
raspuns matei cristian r.jpg (65.3 KiB) Vizualizat de 865 ori

sebas
Mesaje: 191
Membru din: Vin Ian 04, 2008 21:01
Puncte: 0
Localitate: Madrid-Bucuresti

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de sebas »

Eu nu prea ma bag, ca nu particip dar datorita interesului si suspansului produs
si desi am urmarit cu interes evolutia serialului "lui" nu pot decat sa zic:

Fivar prostu' al draq..! :lol: :lol:

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2297
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Albert »

Cristi Matei scrie:ca sa-ti dovedesc nea' ca imi cunosc drepturile cetatenesti, sa citesti un raspuns la o petitie de la ANST
SI VEZI CA E DATA DE AZI.
raspuns matei cristian.jpg
Raspunsul tau trebuia sa fie completat de ce-a pus aici Andrei Vladeanu. ANST a revocat federatia lu' peste din martie 2011...acum aproape un an. :lol:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Cristi Y »

Popescu Stefan scrie:Toata lumea este in viata? Asteptati cu interes. :lol: :lol: :lol:
PS Marius Grasu (este langa mine) iti trimite salutari. Si Costica Buhac, presedinte sucomisie crap! :lol: :lol: :lol:
petrecere frumoasa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , si mai este o vorba in targ , cine se aseamana se aduna :wink: :wink: :wink: ,

AI URLAT IN GURA MARE (INCLUSIV LUNI LA RADIO) CA AZI ARATI CIS-UL , UNDE ESTE CIS-UL ESCROCULE ????
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Val »

Revin si spun , din pacate nu ne va avantaja pe viitorul lui Popescu , a starnit multi zei si si-a luat-o ! Altfel , nebunul poate orice .... in vechime ii spunea bufon si nu era executat , doar pentru ca era bufon !
Bravo Andrei ! Ce s-a intimplat astazi arata ca nu traim chiar intr-o tara de rahat ....si inca exista dreptate . Pe raportul Comisiei Europene , chestia asta face diferenta intre o tara africana si Romania .Urmeaza o alta etapa .... dar o rezolvam si pe aia . :wink:

Si pentru toti cei care au probleme de viata si de comportament - Andrei si APCR au dovedit astazi ca sunt o INSTITUTIE SERIOASA , bazata legal si cu personalitate . Cred ca multi dintre voi , care sunt fani de Forum si nu va pasa de nimic , ar trebuii sa intelegti odata pentru totdeauna ca sistemul se creaza usor - usor , trecind peste tot soiul de astfel de mutatii ..., gen Popescu , si lasind tonul mai jos pe Forum , poate vom ajunge acolo unde ne dorim cu totii , cei care care iubesc fenomenul .
Ultima oară modificat Vin Feb 10, 2012 17:26 de către Val, modificat de 2 ori în total.

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Genes Florin »

Val scrie:Revin si spun , din pacate nu ne va avantaja pe viitorul lui Popescu , a starnit multi zei si si-a luat-o ! Altfel , nebunul poate orice .... in vechime ii spunea bufon si nu era executat , doar pentru ca era bufon !
Bravo Andrei ! Ce s-a intimplat astazi arata ca nu traim chiar intr-o tara de rahat ....si inca exista dreptate . Pe raportul Comisiei Europene , chestia asta face diferenta intre o tara africana si Romania .Urmeaza o alta etapa .... dar o rezolvam si pe aia . :wink:
sa te vedem cat te implici :wink:
Balta Puiesti

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Val »

Cit este nevoie Genes ...daca ma intrebi pe mine si a-si putea face de capul meu , pe timpul meu ... deschid un proces impotriva AGVPS vs de CN de anul asta . Trebuie motivatie pentru ruperea protocolului ... si asta justitia trebuie sa o vada .
Si l-as duce la urgenta . Dar pentru asta ... nu am timp . Altfel ...il sun pe Liviu Mihaiu si ii spun ce s-a intimplat anul asta ..cind AGVPS isi ia banii si a dat o competitie mondiala la o firma particulara , fara caiet de sarcini , publicat im M.Of. , samd , samd , samd . .... Mai cititi si voi prin lege ..
Dar , off , asta este ce ma gandesc eu , la culcare .... NU am timp ! Sunt mizerii . Poate iese bine si asa . Dar ce vreau sa spun ca in clipa de fata cel mai mare dusman al pescarilor de orice fel este AGVPS-ul .... dar vazut altfel decit l-a vazut Popescu --- chestie de nuanta !

d p-c
Mesaje: 77
Membru din: Lun Apr 13, 2009 22:23

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de d p-c »

Val, a scris : ,,Dar ce vreau sa spun ca in clipa de fata cel mai mare dusman al pescarilor de orice fel este AGVPS-ul ..''
Ai mare dreptate Val !


senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”