Denunt calomnios

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Denunt calomnios

Mesaj de miyagi »

Frate n-am mai postat o perioada pe Crapmania, iar acum, de catva timp ma streseaza stilu` procesual a lu` Fane care vad ca construieste cazuistica penala chiar aici sub nasul si cu acordul tacit al vostru, al celor acuzati si in acelasi timp si al carora va distruge imaginea metodic pentru a va cobori garda.
AV-ule! Nu-ti halesc de nicio culoare stilul, dar vere chiar esti neica nimeni de-l lasi p-asta sa te perpeleasca atata ca mai apoi sa te cumpere pa bani marunti, profitand de problemele personale pe care le ai cu lumea?
Voi chiar nu vedeti jocurile murdare pe care le face asta? Hai sa va sesizez eu daca nu va e clar. O baga cu penalu` pentru ca e un mediu juridic cu rezonanta insa la tot ce se refera poate fi prins pe administrativ si nicio instanta nu-i va accepta demersuri directionale decat ca sa-i asigure drepturile constitutionale dupa care o sa-l amendeze, in prima faza pentru "scandaluri legale fara fond", iscate in mod repetat.
In fond se va putea demonstra ca valurile pe care le face vor fi doar "veritabile denunturi calomnioase" la adresa lu` AV-u`, Selaru si vad ca incepe sa se extinda. Mai nou se da la Val, ca-i mai deschis si are viteza sau il "croseteaza" pa Nea Vali Vesa.
Cu cine defilam in 2012 vericilor? Cu Fane sau mergem pa sistem cum s-a mers pana acu`?
Sa stim si noi astia mai ne`otarati si neprinsi!
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Denut calomnios

Mesaj de miyagi »

Nu vreau sa dezbatem si aici pe seama federatiei, ca e necesara sau nu pentru ca e clar insa federatia asta, la momentul actual e o mare gaura neagra. Cine are nevoie ii pot explica si de ce. Ma intereseaza doar "pana unde s-a bagat asta cu mizeria in casa voastra".
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Denut calomnios

Mesaj de miyagi »

Nea Dane muta te rog topicul asta in sectiunea care trebuie si scuza-ma ca iti dau de lucru insa l-am facut in viteza ca-s traznit de cate "sapa" cartita.
Urban culture.

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Denut calomnios

Mesaj de Popescu Stefan »

Procesul l-a deschis Vlădeanu, nu Popescu. Popescu nu face altceva decât să apere federația, care constat din ce în ce mai mult că a început să stea în gât la unii. Cine nu are dușmani, înseamnă că nu contează. :lol: :lol: :lol: :lol:
Fi convins că știu să apăr federația de nulități.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Denut calomnios

Mesaj de miyagi »

Popescu Stefan scrie:Procesul l-a deschis Vlădeanu, nu Popescu. Popescu nu face altceva decât să apere federația, care constat din ce în ce mai mult că a început să stea în gât la unii. Cine nu are dușmani, înseamnă că nu contează. :lol: :lol: :lol: :lol:
Fi convins că știu să apăr federația de nulități.
Mai bine nulitate decat sluga la stapanu` Fane. Iar cu procesomania ta nu mai e demult un secret.
Trebuia AV-u sa te lase sa distrugi tot ce s-a construit pana acum ca dpdv legal doar federatia ta conteaza. Bai aere de intelectual tu chiar nu vezi cat esti de ...........t?! Toate discutiile tale de pe toate forumurile au ramas scrise, iar probitatea oricaror declaratii poate fi argumentata si contraargumentata.

ATENTIE LA LIMBAJ.FARA JIGNIRI. -ADMIN
Urban culture.

Cimpoeru M
Mesaje: 32
Membru din: Vin Mai 06, 2011 17:53

Re: Denut calomnios

Mesaj de Cimpoeru M »

miyagi scrie:
Popescu Stefan scrie:Procesul l-a deschis Vlădeanu, nu Popescu. Popescu nu face altceva decât să apere federația, care constat din ce în ce mai mult că a început să stea în gât la unii. Cine nu are dușmani, înseamnă că nu contează. :lol: :lol: :lol: :lol:
Fi convins că știu să apăr federația de nulități.
Mai bine nulitate decat sluga la stapanu` Fane. Iar cu procesomania ta nu mai e demult un secret.
Trebuia AV-u sa te lase sa distrugi tot ce s-a construit pana acum ca dpdv legal doar federatia ta conteaza. Bai aere de intelectual tu chiar nu vezi cat esti de idiot?! Toate discutiile tale de pe toate forumurile au ramas scrise, iar probitatea oricaror declaratii poate fi argumentata si contraargumentata.
D-le,se argumenteaza.chiar v-a intrat SOMNUL pe pat :lol: :lol: :lol: nu ai leg cu pesc sportiv :!: te bagi aiurea in MIX :lol:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Denut calomnios

Mesaj de miyagi »

Cimpoeru M scrie:
miyagi scrie:
Popescu Stefan scrie:Procesul l-a deschis Vlădeanu, nu Popescu. Popescu nu face altceva decât să apere federația, care constat din ce în ce mai mult că a început să stea în gât la unii. Cine nu are dușmani, înseamnă că nu contează. :lol: :lol: :lol: :lol:
Fi convins că știu să apăr federația de nulități.
Mai bine nulitate decat sluga la stapanu` Fane. Iar cu procesomania ta nu mai e demult un secret.
Trebuia AV-u sa te lase sa distrugi tot ce s-a construit pana acum ca dpdv legal doar federatia ta conteaza. Bai aere de intelectual tu chiar nu vezi cat esti de idiot?! Toate discutiile tale de pe toate forumurile au ramas scrise, iar probitatea oricaror declaratii poate fi argumentata si contraargumentata.
D-le,se argumenteaza.chiar v-a intrat SOMNUL pe pat :lol: :lol: :lol: nu ai leg cu pesc sportiv :!: te bagi aiurea in MIX :lol:
Da tata! Da` am fost acolo si am si diploma de participare :lol: .Si ala a fost un rezultat si inca unul competitional :D .
Urban culture.

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: Denut calomnios

Mesaj de doru_croc »

Popescu Stefan scrie:Procesul l-a deschis Vlădeanu, nu Popescu. Popescu nu face altceva decât să apere federația, care constat din ce în ce mai mult că a început să stea în gât la unii. Cine nu are dușmani, înseamnă că nu contează. :lol: :lol: :lol: :lol:
Fi convins că știu să apăr federația de nulități.
Tu esti o nulitate si vad ca insisti in tendinta de afirmare.
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Denut calomnios

Mesaj de miyagi »

ATENTIE LA LIMBAJ.FARA JIGNIRI. -ADMIN[/quote]

Imi cer scuze tuturor celor care trebuie sa ma suporte fara voia lor, inclusiv adminului ca i-am dat de lucru, dar la modul in care imi vorbeste asta doar pentru ca am indraznit sa-i cer un raspuns la o intrebare obiectiva, ca am indraznit sa-i vorbesc civilizat la inceput de a crezut ca as fi vrun `telectual si mai apoi sa-mi vorbeasca provocator, de undeva de unde numai el crede ca s-a cocotat, doar ca sa-mi puna cuvinte pe limba ca al`fel n-o scotea cu mine la capat si incerca sa-mi ia pulsu`, dupa ce m-a improscat cu noroi si dupa ce vad cum distruge ceea ce ne este tuturor folositor, chiar aici, sub ochii adminului si a moderatorilor, nu pot sa nu-l amendez.

Am si io rugamintea sa-mi corectati titlul ca mi-a scapat o litera la ... "denunt".
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Denut calomnios

Mesaj de miyagi »

Hai sa va spun si povestea lui de pe rapitori in care tranteste intrebarea " cine ar fi persoana potrivita sa conduca federatia?".
O arunca acolo sa vada cine isi prinde urechile cu ea ca sa stie cu cine se lupta ( de-aici si topicul cu "cine se impotriveste federatiei", ca nu neaparat AV-u` e tinta lui ci doar un interlocutor de unde-si trage seva, ideile ci formatorii de opinie ), i se raspunde si i se contraargumenteaza la toate ineptiile si insolentele dupa care o lasa un pic sa coaca si crezand ca odata cu trecerea timpului lumea a uitat consistenta discutiei baga sec o aroganta tampita cum ca toti sunt lasi ca nu i-au dat apa la moara si nu i-au propus un nume ceva.
Imi dau seama de jocul lui si-i propun sa-mi demonstreze ca si eu sunt un las si ca-i prea mare palaria presedentiei federatiei pentru mine, un neica nimeni, dar care vede lucrurile in deplinatatea complexitatii lor si dispare omu` ca-l hartuiesc cu un raspuns inca de la debutul frondei de care da dovada la adresa tuturor pescarilor de competitie. Nu numai fata de cei ce pescuiesc la crap.
Insist si revin cu aceeasi intrebare si aici, iar el incepe s-o dea in balarii ca sunt o nulitate.
Popicaaa! Sa-mi demonstrezi cum faci tu antrenori fara scoala de antrenori si cine-ti va recunoaste arbitrii scolarizati la fel, pe genunchi. Arata-mi unde gasesc in nomenclatorul de meserii profesori de pescuit sportiv.
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”