Desfasurare CN 2010 Etapa Cetariu Bihor 12.05-15.05.2010

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
DINU 2
Mesaje: 23
Membru din: Lun Noi 16, 2009 12:56
Puncte: 0
Localitate: DEVA

Re: Desfasurare CN 2010 Etapa Cetariu Bihor 12.05-15.05.2010

Mesaj de DINU 2 »

Bravo felicitari .Frumoase poze :wink:

Avatar utilizator
cata bh
Mesaje: 267
Membru din: Dum Feb 12, 2006 18:56
Puncte: 0
Localitate: Oradea
Contact:

Re: Desfasurare CN 2010 Etapa Cetariu Bihor 12.05-15.05.2010

Mesaj de cata bh »

Multumim in numele Carp Fan pentru aprecierile tuturor .Satisfactia cea mai mare o avem daca toata lumea a fost multumita.
Am avut una dintre cele mai grele etape vazuta prin prisma numarului de concurenti raportata la dimensiunea lacului dar prin organizare si multa munca am reusit sa oferim tuturor conditii egale de pescuit.
Multumesc tuturor pescarilor care au luptat pana in ultimul minut , au respectat regulamentul si au dat dovada de ONOARE si RESPECT fata de ceilalti concurenti.
Deasemenea multumesc arbitrului sef George Iorga care a instruit arbitrii si a tinut situatia sub control dar si managerilor care au stiut ca au venit pe Cetariu pentru a lupta corect.
Multumesc patronilor baltii pentru efortul si intelegerea lor.
Multumesc in mod special membrilor Carp Fan care m-au ajutat la organizare si la bunul mers a acestei etape:
Balas Cristian -Gogu
Sinca Bogdan - Shubu
Gavrilut Adrian-Gushteru
Molnar Sorin- Al Fayed
Lazuran Nicusor- Manel Milli
Nistea Cosmin -Rapy
Zalhan Calin- Calinush

Baietilor din echipa cotati de unii fara sanse, lenti, fara experienta le urez in continuare Fir Intins !!!
Catalin Prichici
''Absolut knowledge shut the door on progressive day-to-day learning'' Simon Horton

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14768
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Desfasurare CN 2010 Etapa Cetariu Bihor 12.05-15.05.2010

Mesaj de gor965 »

Vali Vesa scrie:..................
Felicitari George Iorga. Un om si un arbitru cum rar intalnesti. Propun sa-l clonam, :lol: pescuitul la crap are nevoie de oameni ca el.
..................
Vali ,multumesc frumos ptr. aprecieri si vreau sa adaug ca m-a ajutat foarte mult si calitatea tuturor oamenilor de pe balta (pescari ,arbitri,manageri,patroni,organizatori...cu totii au fost OK si intelegatori) ...mai ales ca sunt genul de om care vrea mai intai indreptarea pacatosului ,NU pedepsirea lui !
Sincere felicitari ptr. modul in care ati luptata pana in ultima clipa !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare CN 2010 Etapa Cetariu Bihor 12.05-15.05.2010

Mesaj de andrei vladeanu »

gor965 scrie:
Vali Vesa scrie:..................
Felicitari George Iorga. Un om si un arbitru cum rar intalnesti. Propun sa-l clonam, :lol: pescuitul la crap are nevoie de oameni ca el.
..................
Vali ,multumesc frumos ptr. aprecieri si vreau sa adaug ca m-a ajutat foarte mult si calitatea tuturor oamenilor de pe balta (pescari ,arbitri,manageri,patroni,organizatori...cu totii au fost OK si intelegatori) ...mai ales ca sunt genul de om care vrea mai intai indreptarea pacatosului ,NU pedepsirea lui !
Sincere felicitari ptr. modul in care ati luptata pana in ultima clipa !
jos palaria pt toti de la mine!
The One Team

Bottyan Alexandru
Mesaje: 23
Membru din: Joi Dec 07, 2006 11:03
Puncte: 0
Localitate: Oradea

Re: Desfasurare CN 2010 Etapa Cetariu Bihor 12.05-15.05.2010

Mesaj de Bottyan Alexandru »

Felicitari George pt poze sunt deosebit de frumoase.
Felicitari tuturor celor care sau inplicat pt buna desfasurare a acestei etape.
Bravoooo Carp Fan!!!

Avatar utilizator
alin pitters
Mesaje: 223
Membru din: Sâm Noi 21, 2009 16:48
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Desfasurare CN 2010 Etapa Cetariu Bihor 12.05-15.05.2010

Mesaj de alin pitters »

Frumoase poze, daca ne-ati delecta cu asa poze dupa fiecare etapa in loc de certurile si circul prezent sunt sigur ca ati atrage mai multi simpatizanti.
D-l Vesa...toata stima...cred ca ar trebui sa invete multi de la d-voastra despre cum pierzi un concurs dar castigi altele.

roman felix
Pescar de competitie
Mesaje: 236
Membru din: Lun Apr 12, 2010 19:43

Re: Desfasurare CN 2010 Etapa Cetariu Bihor 12.05-15.05.2010

Mesaj de roman felix »

FELICITARI MELE LA TOATE ECHIPELE CARE AU PARTICIPAT LA ACEST CONCURS SI IN SPECIAL LUI TATA NITU CARE INCA MAI TINE STEAGUL SUS TI-NAD CONT CA ARE TOTUSI O VARSTA BRAVO LUI RESPECTELE MELE DIN PARTEA MEA .FRUMOASE POZE SI O BALTA FOARTE CURATA RESPECTUL MEU PENTRU ADMINISTRATORUL ACESTEI BALTI BRAVO LUI CU STIMA FELIX BRASOV
ROMAN FELIX

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”