ECHIPA NATIONALA 2009

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ECHIPA NATIONALA 2009

Mesaj de Gabi Tomulescu »

Felicit si eu , aici, pe pagina oficiala a pescuitului de competitie la crap din Romania, echipa Marius si Mari(us) pentru rezultatul obtinut, cu multa munca si foarte multa dorinta. Titlul de Campion National este cel mai important "castig" posibil pe plan national ...acum voi il aveti in palmares. Felicitari!!!

Ii felicit la gramada pe colegii mei de Echipa Nationala pentru rezultatul final obtinut si sa dea Dumnezeu sa facem un lot tare de tot.

Multumesc in numele meu si al lui Mihai, pentru felicitari si pentru urarile de bine primite atat pe parcurs cat si la finalul competitiei.



:idea: :idea: :idea:
o intrebare....festivitate de premiere se face?
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: ECHIPA NATIONALA 2009

Mesaj de barbumarius »

De putin timp am intrat in casa...vrem sa va multumim tuturor pentru felicitari si promitem sa facem tot ce putem pentru un rezultat cat mai bun.Noi speram cel mai bun :D .Totodata,vrem sa felicitam pe toti cei implicati in aceasta campanie de calificare la CM si Campionat National:concurenti,organizatori,arbitri,patroni de balti,presedinti de cluburi si daca am uitat pe cineva ii rugam sa ne ierte.
Felicitam echipele Gabi Tomulescu-Mihai Stanescu,Gabi Sandu-Dan Dochia,Dan Mitranescu-Vasile Ivan cu care vrem sa facem o echipa nationala puternica.
Multumim in mod special Capitanului Vali Vesa(pentru foarte multe pe care nu le putem scrie aici ca ar trebui sa umplem multe pagini),Locotentului Sandel Calina(pentru sprijin in pregatirea nadei si pentru cafeaua extraordinara pe care o face la "machineta" :lol: )si lui Dorinel din Arad pentru nada "de Livada",marca Imperial Oradea-Catalin Prichici.
A fost o campanie lunga si obositoare si trebuie sa multumim si nevestelor pentru intelegere. :)Speram sa mai ne inteleaga si pe viitor. :lol:

MARIUS BARBU-MARIUS DIN.

iorgos
Mesaje: 61
Membru din: Mie Noi 22, 2006 13:01

Re: ECHIPA NATIONALA 2009

Mesaj de iorgos »

Un MARE BRAVO penrtru toti care au incercat,si in special in cei care au cistigat primile locuri si se imbraca cu steagul tarii ....BRAVO...FELITITARII...

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: ECHIPA NATIONALA 2009

Mesaj de gabisandu »

In sfarsit am ajuns si eu in fata calculatorului. Doamne ce nebunie, ce turneu obositor si greu, ce vis implinit si ce sentiment de fericire amestecat cu mandrie greu de explicat in cuvinte. Voi incepe cu felicitari si multumiri, apoi, ma opresc aici cu scrisul ca altfel umplu pagini intregi.

In numele echipei noastre as vrea sa felicit mai intai echipa Marius Barbu-Marius Din pentru castigarea titlului de campioni nationali, o mare realizare pe care ei o merita din plin si asta o spun in cunostinta de cauza deoarece i-am avut in doua randuri vecini de stand si am vazut cum au muncit. Felicit si pe ceilalti colegi din echipa nationala pentru calificare cu care speram sa obtinem un rezultat cat mai bun in Franta.

Felicit pe toti cei care au pus umarul la organizare si desfasurarea acestui turneu, felicit brigada de arbitri pentru profesionalismul de care au data dovada, le multumesc baietilor de la Carping pentru nada si nu in ultimul rand vreau sa le multumesc baietilor din clubul Planet Carp pentru sustinere si ajutor oferit pe toata perioada turneului.

Multumesc in numele meu si a lui Dan pentru toate mesajele de incurajare si felicitari primite in timpul concursului si dupa.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: ECHIPA NATIONALA 2009

Mesaj de Dan Mitranescu »

Felicitari campionilor , felicitari celor care i-au impins acolo !
Felicitari turneului !

Vreau sa avem puterea sa ne transformam din adversarii de pana acum in buni colegi de echipa , sa constietizam ca un rezultat bun in Franta este mai presus de micile noastre secrete sau ambitii !

Promit ca am sa uit ca Gabi Sandu nu mi-a punctat tenul si "Mariusii" mi-au "furat" titlul cu 800g ! :D

Cu Gabi Tomulescu nu am nimic ...si oricum este prea mare pentru mine ! :D

vijeliosul
Mesaje: 311
Membru din: Lun Feb 20, 2006 1:26
Puncte: 0
Localitate: balta
Contact:

Re: ECHIPA NATIONALA 2009

Mesaj de vijeliosul »

cata politica maica :twisted:

felicitari tuturor celor care fac parte din aceasta minunata lume a pescuitului :twisted:
prind cat prind si cand nu mai prind inseamna ca am secat lacul :)

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ECHIPA NATIONALA 2009

Mesaj de andrei vladeanu »

gabi scrie: :idea: :idea: :idea:
o intrebare....festivitate de premiere se face?
un raspuns.... da! (aproape sigur pe 20 sept, la finalul concursului Carp Show)

o alta intrebare..... s-a stabilit oare ca primele 3 echipe sunt titulare?
un alt raspuns.....nu! :wink:
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ECHIPA NATIONALA 2009

Mesaj de Vladut Mateianu »

vijeliosul scrie:cata politica maica :twisted:

felicitari tuturor celor care fac parte din aceasta minunata lume a pescuitului :twisted:
Felicitari Vijelie ! Si felicitari minunatei nade de salau pe care o produci..... :D :D :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
ion constantinescu
Mesaje: 6
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:14

Re: ECHIPA NATIONALA 2009

Mesaj de ion constantinescu »

Stimati colegi,
Turneul AVP s-a incheiat si castigatorii au fost desemnati.
Totusi, noi arbitrii consideram ca si castigatori, pe toti cei care au participat la acest frumos si solicitant fenomen pescaresc.
Ma refer la o mare echipa formata din concurenti, organizatori si arbitri.
Suntem recunoscatori ca ne-ati “adoptat” si ne-ati acceptat cu respect si incredere, in aceasta mare echipa. Va multumim.
Suntem mandri ca, astfel, am avut posibilitatea sa fim parte a acestei manifestari.

Lotul national de crap, este varful iceberg-ului.
Spre ei, ca reprezentanti ai Romaniei, se indreapta acum toate sperantele, gandurile bune si urarile
tuturor celor care intr-un fel au fost implicati in campionat, sau doar l-au urmarit.

Avem convingerea ca echipa nationala de crap a Romaniei, este foarte puternica. Pe parcursul arbitrajelor, le-am admirat concentrarea, determinarea, competenta si spiritul de echipa.
Sunteti foarte buni, domnilor!

Veti veni cu AUR din Franta.
Arbitri APS, au mana buna. :D
Anul acesta, Romania este campiona mondiala la spinnig, in Laponia.

Alaturi de colegii mei si in numele Corpului de Arbitri APS, felicitam echipa reprezentativa a Romaniei si campionii nationali.
Le dorim fire intinse in Franta....putin mai mult decat ale celorlati concurenti! :lol:
http://www.pescar-sportiv.ro
arbitru APS
0734.833.661

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: ECHIPA NATIONALA 2009

Mesaj de barbumarius »

Multumim si speram sa se confirme aia cu "mana buna".

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”