URGENT (AZI!!!) PAREREA PRESEDINTILOR IN CAZUL SOIMUL

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cioara
Mesaje: 173
Membru din: Mie Apr 12, 2006 13:21
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: URGENT (AZI!!!) PAREREA PRESEDINTILOR IN CAZUL SOIMUL

Mesaj de cioara »

Cred ca dormi tu Alexe . Gaoaza se distreaza . :lol: :lol:

gaoaza
Mesaje: 137
Membru din: Mie Iul 08, 2009 18:09

Re: URGENT (AZI!!!) PAREREA PRESEDINTILOR IN CAZUL SOIMUL

Mesaj de gaoaza »

MAI DL ZIGZIG DAR CE TE A DERANJAT ASA TARE

zigrig
Mesaje: 16
Membru din: Mie Apr 28, 2010 17:07

Re: URGENT (AZI!!!) PAREREA PRESEDINTILOR IN CAZUL SOIMUL

Mesaj de zigrig »

Ma gindeam eu ca legea e la Bucuresti si astia de la judet sunt injurati . Asta e tara in care traim d-le Gaoza si uite de aiai mie imi ia din leafa si matale ma injuri . Nu e corect . dar sunt curios daca in registrele aj-ului matale ai numar de iesire la permisul de pescar . Asta ca sa fim corecti , ca mie nu imi da nimeni nimic si ma jupoaie la asociatie cind vreau si eu la baltile din Vilcea .Am vazut ca aveti si o doamna pe lista si dinsa e pescar la aj-ul vostru ? de cind ? la ce grupa de pescari sportivi ? ca daca nu e pescar sportiv ce cauta dinsa pe balta ca manager sau rezerva ?
Ultima oară modificat Mie Iun 02, 2010 0:16 de către zigrig, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: URGENT (AZI!!!) PAREREA PRESEDINTILOR IN CAZUL SOIMUL

Mesaj de Pasa »

gaoaza scrie:MAI DL ZIGZIG DAR CE TE A DERANJAT ASA TARE
este o clona si cred ca ai depasit scrisul pe luna asta noapte buna!
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
DAVID NICU
Mesaje: 482
Membru din: Sâm Ian 31, 2009 20:26

Re: URGENT (AZI!!!) PAREREA PRESEDINTILOR IN CAZUL SOIMUL

Mesaj de DAVID NICU »

STOP JOC,TOATA LUMEA LA CULCARE ,MAINE AVEM TREABA.
BARICADA CRAP CLUB TEAM DAVID

zigrig
Mesaje: 16
Membru din: Mie Apr 28, 2010 17:07

Re: URGENT (AZI!!!) PAREREA PRESEDINTILOR IN CAZUL SOIMUL

Mesaj de zigrig »

d-le pasa nu va suparati dar ca o doamna sa fie pescar sportiv trebuie ca aj-ul sa aiba grupa dedicata , prin vot al consiliului aj-ului . Daca nu exista grupa de femei la categoria "pescuit sportiv femei' , nu poate fi membra a aj-ului vostru si drept urmare nu poate fi manager , pentru ca rezerva nu cred ca o puneti . Cred ca asa este regulamentul la aj-uri .Si directorul vostru nu poate face nimic , ca trebuie sa aiba trecuta prin consiliu grupa de femei si asta nu se face de astazi pe maine si deja e tarziu , pentru ca a fost si la prima mansa . Zic si eu ca tot m-ati injurat ca pe om de la tara . Poate dl Vladeanu sa puna asta in pagina maine si sa vada ce rezolutie primeste de la AGVPS mare . Daca nu o face el o pun eu la directorul meu de la Vilcea , tot vine aici simbata toata stabimea de la Bucuresti sa manince si sa bea . Asta o fac ca m-ati luat de prost si de taran .
Ultima oară modificat Mie Iun 02, 2010 0:22 de către zigrig, modificat 1 dată în total.

gaoaza
Mesaje: 137
Membru din: Mie Iul 08, 2009 18:09

Re: URGENT (AZI!!!) PAREREA PRESEDINTILOR IN CAZUL SOIMUL

Mesaj de gaoaza »

MAI ZIGZIG CAT EXISTA APA.AER SI FRAIERI TRAIM SI NOI/INTELEGI CE VREI!!

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: URGENT (AZI!!!) PAREREA PRESEDINTILOR IN CAZUL SOIMUL

Mesaj de Pasa »

zigrig scrie:d-le pasa nu va suparati dar ca o doamna sa fie pescar sportiv trebuie ca aj-ul sa aiba grupa dedicata , prin vot al consiliului aj-ului . Daca nu exista grupa de femei la categoria "pescuit sportiv femei' , nu poate fi membra a aj-ului vostru si drept urmare nu poate fi manager , pentru ca rezerva nu cred ca o puneti . Cred ca asa este regulamentul la aj-uri .Si directorul vostru nu poate face nimic , ca trebuie sa aiba trecuta prin consiliu grupa de femei si asta nu se face de astazi pe maine si deja e tarziu , pentru ca a fost si la prima mansa . Zic si eu .
mai lasa-ma cu dj-ii tai cine esti si ce vrei
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: URGENT (AZI!!!) PAREREA PRESEDINTILOR IN CAZUL SOIMUL

Mesaj de Victoras Petcu »

Pasa scrie:
gaoaza scrie:MAI DL ZIGZIG DAR CE TE A DERANJAT ASA TARE
este o clona si cred ca ai depasit scrisul pe luna asta noapte buna!
HUUOOOOAAA!!!!! clonelor!!!!!HUUOOOOAAA,uite ca m-am molipsit si eu de la GAOAZA!!!!! :lol:
Victoras Petcu

zigrig
Mesaje: 16
Membru din: Mie Apr 28, 2010 17:07

Re: URGENT (AZI!!!) PAREREA PRESEDINTILOR IN CAZUL SOIMUL

Mesaj de zigrig »

gaoaza scrie:MAI ZIGZIG CAT EXISTA APA.AER SI FRAIERI TRAIM SI NOI/INTELEGI CE VREI!!
Daca numai ati traii ar fi bine , dar uite ca pe unul ca mine ma luati la misto si eu nu fac decit sa spun ca femeia aia nu are ce cauta la cn . Voi vati dus cu ea la prima mansa , daca nu e membra a lui Soimul , sa va spalati cu ea pe cap in garla . Si cred ca sunt documente in acest sens , la aj-ul vostru . Taran , taran , dar cind ma ia cineva la misto mai ma duc si eu cu capul mai departe si vad ce nu vad atitea capete luminate d ela Bucuresti . Si se spune zig - rig nu zig - zig.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”