Vedere din exterior a TAVP-F&H

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Nobody
Mesaje: 28
Membru din: Vin Aug 21, 2009 18:29

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de Nobody »

cornelserbu scrie:4. ai reusit sa ma faci sa nu ma mai intereseze cine esti...
greseala a fost numai a ta, caci nu trebuia sa te intereseze persoana din spatele unui nick, ci continutul mesajelor postate...bine ca ti-ai revenit :D

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de cornelserbu »

Nobody scrie:greseala a fost numai a ta, caci nu trebuia sa te intereseze persoana din spatele unui nick, ci continutul mesajelor postate...bine ca ti-ai revenit :D
nu te grabi sa tragi concluzii...am citit multe carti care mi-au placut, am incercat sa le-nteleg, pe unele chiar am reusit si n-am fost curios sa cunosc personal autorii, fiindca masajul reiesea clar...

nu-ti dai seama ca pe un forum de pescuit la crap lucrurile stau cu totul altfel...mesajul pe care voiau sa-l transmita postarile tale era unul banal, unul de putina frustrare pe care-l gasesti peste tot pe aici...era mult mai interesanta persoana care se ascunde in spatele nick-ului si incearca o mica vendeta sub anonimat, dar si pe asta au inceput s-o faca destui ca sa mai fie ceva interesant...deci...bye !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de Cristi Y »

Eu sigur nu-s :D ...o fi Fane Cocolos ? :D
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Nobody
Mesaje: 28
Membru din: Vin Aug 21, 2009 18:29

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de Nobody »

:D De ce nu Gica Patratzica? :D

Baieti, cand am venit in Romania, in iulie ac, eu vroiam sa merg la Senzor sa vorbesc cu sefu' de acolo, cu Florentin Iuga - asa eram informat de catre un amic crapar..amator :D ..asa ca eu nu prea am habar ce se intampla in lumea carpfishingului de acolo - in afara de ceea ce citesc pe siteuri sau ceea ce vad la tv/inet. Postul meu a fost A FOST EXACT O VEDERE DIN EXTERIOR A TAVP-F&H si nimic mai mult.
Byeeee!!!

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14768
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de gor965 »

Nobody scrie:.....eu vroiam sa merg la Senzor sa vorbesc cu sefu' de acolo, cu Florentin Iuga .........eu nu prea am habar ce se intampla in lumea carpfishingului ...
Off... abia acuma spui !!! :? ... :lol:
Nobody scrie:.....Postul meu a fost A FOST EXACT O VEDERE DIN EXTERIOR A TAVP-F&H si nimic mai mult.
Tinand cont de cele declarate mai sus ...cam "oarba si neinformata" , VEDEREA asta din exterior ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
constantin emilian
Mesaje: 257
Membru din: Dum Mai 20, 2007 21:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de constantin emilian »

Iata cum apare cate un terchea-berchea al pescuitului la crap postbelic care incearca sa afle sau sa isi spuna parerea mult prea tarziu.
Ce frumoasa este Romania asta, si ce grai dulce are dar si cati ii sar gardul?
Daca ai venit de undeva, dute inapoi flacau, poate are cineva nevoie si de tine pe acolo...dar dupa cum ai postat la inceputul topicului imi pare mie ca nu
prea vii tu asa incognito, cu pareri de bine sau de rau, cu ofuri sau off-topicuri, cu cercei sau fara.

Eu cred cu putere ca with or wthout nobody lucrurile ar fi mers la fel atat timp cat acest campionat national nu s-a organizat pe loturi.
In rest felicitari organizatorilor, tuturor celor implicati si nu in ultimul rand echipei nationale. punct si de la capat. La anul se schimba multe si cei implicati in
organizare sunt sigur ca au tras nste concluzii iar restul cu siguranta vor sti sa isi impuna punctele de vedere mai ferm si vor cauta modalitati sa isi faca auzite parerile despre fenomen.

Iar 'mneata Madamme Nobody get da fuck outta'here, next year we won't even hear about you...
bling-bling
"Everything you can imagine is real"
Canalul Coledoc, Sat Duoden.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de Vladut Mateianu »

:wink: Si multa sanatate ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Nobody
Mesaje: 28
Membru din: Vin Aug 21, 2009 18:29

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de Nobody »

1. Ma bucur ca mesajul meu a facut ceva valuri si critica constructiva da roade.
2. Da, Romania este frumoasa si are si un grai frumos, dar pacat ca este locuita... de multi "bizoni".
Graiul romanesc este frumos si acum inteleg de ce unii nu au vrut sa-l altereze cu expresii triviale sau injuraturi. EI au invatat cateva fraze in limba engleza si, prin aruncarea lor la timpul si locul potrivit, ii fac pe utilizatorii lor sa apara ca fiind si... poligloti.

Fiti linistit,domnule bizon nu am fost decat in vizita in Romania, nu am venit sa pasc alaturi de Maria Voastra. Oricum, eu va multumesc pentru "atentia" deosebita pe care mi-ati acordat-o in mesajul de mai sus! Sa auzim numai de bine!
Ultima oară modificat Mie Sep 02, 2009 11:55 de către Nobody, modificat 1 dată în total.

Nobody
Mesaje: 28
Membru din: Vin Aug 21, 2009 18:29

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de Nobody »

@Vladut M

Multumesc.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de cornelserbu »

@ nobody

cred ca ai inceput sa exagerezi, dar daca "stapanii" site-ului iti ureaza sanatate si zambareti cu nemiluita, inseamna ca-ti poti permite linistit...

valurile n-au fost facute de "critica constructiva" pe care ai facut-o si despre care-ti repet, o gasesti cu nemiluita pe aici, ci de faptul ca a aparut o noua clona atunci cand user-ii uitasera ca mai exista asa ceva :D

nu stiu de ce, dar esti in totala contradictie cu vointa romanilor poate fiindca ai fost atat de mult timp plecat...(la cucuietii din deal :D ) tu nu ai auzit de rezervatiile de zimbrii (bizonii europeni)...romanii nu stiu cum sa populeze din nou muntii cu ei, iar tu ii hulesti...nu-i frumos

ca sa nu-ti mai spun despre Costica, ca tot ce-a spus a spus fara teama, sub semnatura proprie, nu ca altii :wink:

multa sanatate, Costica !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”