Vedere din exterior a TAVP-F&H

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Nobody
Mesaje: 28
Membru din: Vin Aug 21, 2009 18:29

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de Nobody »

cornelserbu scrie:, ci de faptul ca a aparut o noua clona atunci cand user-ii uitasera ca mai exista asa ceva :D
!
Stimabile, chiar esti obsedat? :D De unde pana unde - clona? Oricine citeste acest forum si are IQ>1 :D poate sa ajunga la concluziile la care am ajuns si eu.
In fine, n-are rost sa-mi pierd timpul in discutii inutile cu colegi de for' obsedati de clone sau poligloti... jargonieri.

Si eu urez sanatate tuturor, inclusiv lui Costica poliglotu' :D , si sa aveti firele-ntinse de crapi capitali!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de cornelserbu »

Nobody scrie:Stimabile, chiar esti obsedat? :D De unde pana unde - clona? Oricine citeste acest forum si are IQ>1 :D poate sa ajunga la concluziile la care am ajuns si eu.
In fine, n-are rost sa-mi pierd timpul in discutii inutile cu colegi de for' obsedati de clone sau poligloti... jargonieri.
ideal ar fi sa nu-ti mai pierzi timpul de loc, sa-ti vezi de treaba si sa ne lasi....poate asa ne mai creste putin IQ-ul si vom putea intelege concluziile pe care ai reusit sa le tragi citind acest forum :mrgreen:

ca sa nu-ti mai spun ca la un sondaj, ti-ai da probabil si tu seama ca majoritatea user-ilor de pe forum este plina de obsedati care sigur te considera o clona de doi bani.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Nobody
Mesaje: 28
Membru din: Vin Aug 21, 2009 18:29

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de Nobody »

Nea Serbule, hai ca "m-ai dovedit" :D ! Ma duc sa-mi fac un upgrade "la 3 lei" si revin sa-ti spun a cui clona sunt. :D

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de cornelserbu »

:lol: :lol: :lol: hai ca devii simpatic...ne vedem pe balta ! :D :D :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
constantin emilian
Mesaje: 257
Membru din: Dum Mai 20, 2007 21:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de constantin emilian »

Si la mai bine nea' Cornele ;) Ne vedem la CarpShow :D
"Everything you can imagine is real"
Canalul Coledoc, Sat Duoden.

Nobody
Mesaje: 28
Membru din: Vin Aug 21, 2009 18:29

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de Nobody »

cornelserbu scrie::lol: :lol: :lol: hai ca devii simpatic...ne vedem pe balta ! :D :D :D

la cat m-ai clonat matale pana acum mi-au iesit peri albi - dar totusi am sa-ti spun: NU-S CLONA NIMANUI!!!

Nu o sa inchei inainte de a-mi spune parerea despre...:
Cei ce au un cuvant de spus in carpfishingul romanesc ar trebui sa imprime niste coduri de conduita pentru membrii cluburilor, altfel, in viitor nu o sa aveti “materialul” uman de calitate si nici suficient din punct de vedere numeric, clientul educat care sa va insoteasca pe drumul dezvoltarii acestei “industrii”.
Cum credeti ca o mama o sa isi lase copilul (care va fi clientul de maine al magazinelor si baltilor voastre) la un club de pescuit cand, intrand pe internet, gaseste campioni (sau cam pe acolo), conducatori sau patroni cunoscuti certandu-se ca la usa cortului? Cred ca un club adevarat de pescuit trebuie sa acorde o mai mare atentie educatiei si normelor de conduita, atat in societate cat si in cadrul clubului. Partea comerciala este f importanta- dar la fel de importanta este puterea exemplului celor "mari si tari" din bransa. Sper ca m-am facut inteles si ii rog pe cei pe care i-am agasat, deranjat sau jignit sa-mi scuze oportunismul - nu a fost cu intentie. Sanatate, fie-ntinse si poate o sa ne vedem si pe vreo balta...deocamdata ne separa vreo 2600 de km..

Avatar utilizator
constantin emilian
Mesaje: 257
Membru din: Dum Mai 20, 2007 21:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de constantin emilian »

Ce frumos le spui tu nobody. Suna asa ca dintr-un bazin subteran de dimensiuni reduse, folosit pentru colectarea si decantarea apelor menajere.
Du-te fratele meu, du-te cu Dumnezeu om bun si vezi de oile alea de acolo. Poate il iei dupa tine si pe decrepitul de JiJi si manati cu dibacie caprele impreuna! Du-te frate, go! :D Si cand te mai intorci sa vii cu chestii ceva mai noi (sau mai moi si rotunde, doua la numar), ceva care sa starneasca interes ca valuri am vazut destule in ultimul timp. :D

Fire intinse
"Everything you can imagine is real"
Canalul Coledoc, Sat Duoden.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vedere din exterior a TAVP-F&H

Mesaj de cornelserbu »

Nobody scrie:deocamdata ne separa vreo 2600 de km..
nooo, mult mai multe, mai ales ca eu nu vad lucrurile atat de deontologic pentru simplul motiv ca ma enerveaza ipocrizia...

ESTI CLONA ! :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”