22-25.07-MANSA 3 CAMPIONATUL NATIONAL APCR - AGVPS

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

CINE CREDETI CA SE V-A CALIFICA

SENZOR
34
87%
CARPING
1
3%
ENERGY
4
10%
 
Voturi totale: 39

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

Dan Mitranescu scrie:
Val Pangica jr scrie:Doamne ce trist va fi de la anul ......... :cry: :cry: :cry:Compar situatiile cu momentul in care Hagi s-a retras ... ce tristete pentru noi toti ......... Din pacate in pescuitul crapului nu putem aduce straini ..... :lol: :lol: sa ne inlocuiasca valorile dovedite .
Daca este sa compar pescuitul de competitie la crap cu alt sport ma gandesc mai degraba la sah decat la fotbal. La sah "mutarea" spusa din spate poate sa fie facuta cu orice mana ,pe cand la fotbal antrenorul poate sa urle cat vrea el daca jucatorii nu sunt buni.

Asa ca retragerea este aparenta... nu conteaza cine arunca lansetele,important este cine spune unde sa fie aruncate! :D
vesti proaste pt tine :D
de la anu' intra la mutare Mircea "Tengo" Ghesparov!!! :D :D :D :D
The One Team

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

FELICITARI...eu unul eram convins ca voi o sa va calificati dar chiar asa sa-i "UMILITI" la ei acasa nu ma asteptam. :D :D

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

eu va multumesc celor care ne felicitati! (ce putini ati ramas... :D )
The One Team

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

andrei vladeanu scrie:eu va multumesc celor care ne felicitati! (ce putini ati ramas... :D )
vor nu vor trebuie sa recunoasca valoarea lotului SENZOR... vreau sa stiu de la cat s-a punctat pestele?...nu de alta dar sa stiu ce ma asteapta miercuri la concurs...


----------------------------------

PETRE IULIAN-CARPZONE.

ceangau alexandru
Mesaje: 148
Membru din: Joi Mai 29, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: sfantu gheorghe

Mesaj de ceangau alexandru »

felicitari pt baietii de la SENZOR ...at-i dovedit incaodata ca sunteti cei mai buni....fir intins in Africa de Sud...sa veniti cu aurul in mincioc...si poate atunci va hotarati sa CONTINUATI inpreuna...sa'' m...ra'' toti dusmanii de ciuda...

ceangau alexandru
Mesaje: 148
Membru din: Joi Mai 29, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: sfantu gheorghe

Mesaj de ceangau alexandru »

pt iulian ...de la 1,5 kg ...veti avea de tras puternic ....si mult... :D

Daniel Verdete
Mesaje: 286
Membru din: Lun Ian 17, 2005 9:38
Puncte: 0
Localitate: Mioveni - Arges

Mesaj de Daniel Verdete »

Sincere felicitari valoroasei echipe Senzor! Inca o data (oare mai era nevoie?!) ati dovedit cine sunteti si ce puteti!!!!

Fir intins in Africa de Sud!
Daniel Verdete

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

Senzorii au confirmat din nou...
e greu sa te bati cu ei...am sperat din suflet sa putem face ceva dar cel putin pentru mine stilul "Doripesco" e prea mult. daca ar fi vorba numai despre pescuit n-ar fi nici o problema. nu drilul si nadirea ne-a facut viata grea...dar sa cobori digul pina la apa, sa duci sacii, sa iei sacii, sa bagi minciogul...infernal. noi am prins 154 pesti punctabili si inca 100 nepunctabili...sa cobori de atatea sute de ori si sa urci, in conditii de ploaie si ce mai era pe acolo...greu. Eu am kilograme cit Cipica si Silviu la un loc... ei zburdau pe acolo ca mieii...noi mai incet.
Felicitari echipei Senzor pentru organizare....aici ne-au prajit pe toti.
Felicitari lui Andrei Vladeanu care a facut 50 % din treaba...A coordonat totul in cele mai mici amanunte...

Felicitari baieti !!! meritati pe deplin victoria asta, poate mai mult ca oricand.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Florentin Iuga »

Felicitari Senzor !
Ma bucur ca se dovedeste ca am avut dreptate in ceea ce priveste sistemul acesta de selectie. Intr-adevar coordonarea echipelor este esentiala.
Fire intinse in S.A.! ...Poate acum...
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

gabi scrie: Felicitari lui Andrei Vladeanu care a facut 50 % din treaba...A coordonat totul in cele mai mici amanunte...
un amanunt, totusi mi-a scapat. unul important, pe care l-am realizat abia la o jumatate de ora dupa ce a inceput concursul, atunci cand nitu avea 10 pesti la saci, iar gogu, langa el, unul singur!
grila voastra A3 B2 C1 avea exact aceleasi trei locuri, indiferent de unde incepeai numaratoarea. adica indiferent de tragerea la sorti pe care am facut-o noi.
asta a fost motivul pt care s-a antrenat nitu de TREI ori saptamana premergatoare concursului la doripesco.
din pacate pt voi nici macar combinatia asta nu a putut tine loc de ficat! :D

in alta ordine de idei va felicit si eu, pe voi si pe baietii din brasov, pentru cele trei manse. bravo!
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”