Alte dezvaluiri ale Dlui.PROFESOR Doloc-No coments!

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Alte dezvaluiri ale Dlui.PROFESOR Doloc-No coments!

Mesaj de dan cotelici »

VIOREL DOLOC-SIBIU Says:

Mai 10th, 2007 at 8:48 am
BUCURIE, PLACERE, ONOARE! De asta am avut parte la primul concurs din viata noastra, ca arbitrii, la CUPA PELICANUL 2007. De ce BUCURIE? Pentru norocul nostru de a participa ca arbitrii la un asemenea concurs, de a vedea cum arata “pe viu” profesionalismul in ceea ce priveste:gestionarea unui lac, organizarea unui concurs, competitia intre adevaratii pescari de crap etc. De ce PLACERE? Pentru faptul ca am fost acceptati de toate cele 5 echipe din sectorul nostru (FISELA, RAZVAN DOBRESCU, SENZOR-COCO,PORC,PASARE, SENZOR-C.ROSIORU, SI CORNEL SERB,ADRIAN FIRIMITA) sa stam de vorba cu ele,sa facem fotografii,etc. De ce ONOARE? Pentru ca am cunoscut mai indeaproape “TEAM FISELA”!Aceasta echipa ne-a intrat la suflet deoarece a fost singura din cele 5 care a raspuns imediat la toate semnele de intrebare pe care le aveam in legatura cu:monturi,nada,tehnici,strategii.MODESTIE,INTELIGENTA,UNITATE,ONESTITATE SI FAIR-PLAY acestea sunt unele din atuurile “TEAM FISELA”,care fac din ea o echipa redutabila,de invidiat(putini cunosc aceste valori ale omului si dovada ca multi nu vroiau sa castige FISELA). “RECOMENSA” noastra, a arbitrilor de sector a fost aceea de a aborda ultima noapte din concurs fara sa inchidem un ochi. Si am reusit. Atat am putut noi sa oferim:CORECTITUDINE. Diferenta dintre cele 2 echipe FISELA si SENZOR in ultima noapte era de 170gr!!!!! S-a pus o presiune enorma pe noi arbitrii,dar din afara celor 2 echipe,nu am cedat si in final felicit cele 2 echipe pentru fair-play si in special “TEAM FISELA” pentru profesionalismul lor desavarsit.

www.fisela.ro/blog/2007/05/07/fisela-si-pelicanul.html - 24k -
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

pai aici cred ca a fost gresala lui Tite, in loc de porc, trebuia sa-i arate lu' dom' profesor cum se fac monturile si iesea campion national :lol: :lol: :lol:

nu stiu de ce, dar dl. Doloc asta, are o inclinatie spre pupincurism, debordanta :lol: ... Dom' profesor, eu sunt aici, sa n-ai vreun gand, ca nu sunt genul...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”