Best 7 - Lacul 2 Bunget - Jud. Dambovita ! 72 ore

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Viorel Mihaiescu
Mesaje: 309
Membru din: Mar Apr 20, 2010 10:40
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Best 7 - Lacul 2 Bunget - Jud. Dambovita ! 72 ore

Mesaj de Viorel Mihaiescu »

G Team Carp scrie:asteptam o confirmare pt acest concurs? se tine nu se tine 18 echipe nu vad ca sau strans
Cred ca raspunsul este la echipele din lista de intentie , sper ca nu toti si-au manifestat interesul doar ptr a-si vedea numele pe crapmania :oops: :oops: !!

Avatar utilizator
edyytza
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 184
Membru din: Sâm Aug 30, 2014 23:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Best 7 - Lacul 2 Bunget - Jud. Dambovita ! 72 ore

Mesaj de edyytza »

Licurici scrie:
G Team Carp scrie:asteptam o confirmare pt acest concurs? se tine nu se tine 18 echipe nu vad ca sau strans
Cred ca raspunsul este la echipele din lista de intentie , sper ca nu toti si-au manifestat interesul doar ptr a-si vedea numele pe crapmania :oops: :oops: !!
Foarte bine precizat!!!!! Asa speram si noi!!!

Avatar utilizator
edyytza
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 184
Membru din: Sâm Aug 30, 2014 23:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Best 7 - Lacul 2 Bunget - Jud. Dambovita ! 72 ore

Mesaj de edyytza »

G Team Carp scrie:asteptam o confirmare pt acest concurs? se tine nu se tine 18 echipe nu vad ca sau strans
Gabi am mai amânat putin data limita de achitare a avansului... Eu unul sper sa se țină, acum nu sunt eu vinovat ca nu se înscriu echipele... Eu am aproape totul pregătit si am facut tot ce am putut.... Sper sa ne vedem pe balta

Avatar utilizator
Gabriel Raducanu
Mesaje: 251
Membru din: Dum Sep 22, 2013 10:47
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Best 7 - Lacul 2 Bunget - Jud. Dambovita ! 72 ore

Mesaj de Gabriel Raducanu »

edyytza scrie:
G Team Carp scrie:asteptam o confirmare pt acest concurs? se tine nu se tine 18 echipe nu vad ca sau strans
Gabi am mai amânat putin data limita de achitare a avansului... Eu unul sper sa se țină, acum nu sunt eu vinovat ca nu se înscriu echipele... Eu am aproape totul pregătit si am facut tot ce am putut.... Sper sa ne vedem pe balta
sunt multe echipe care bogdan le cunoaste sa ia legatura cu ele ....sau mai bn zis cu ei
G Team Carp

Avatar utilizator
edyytza
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 184
Membru din: Sâm Aug 30, 2014 23:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Best 7 - Lacul 2 Bunget - Jud. Dambovita ! 72 ore

Mesaj de edyytza »

Data limita de achitat avans este 24.04.2015..atunci vom lua decizia finala in legătura cu începerea concursului...

internullo13
Mesaje: 43
Membru din: Mie Feb 18, 2015 15:23

Re: Best 7 - Lacul 2 Bunget - Jud. Dambovita ! 72 ore

Mesaj de internullo13 »

S-a mai actualizat lista sau ramanem tot 13 echipe?




Drumcea Florin

Avatar utilizator
Viorel Mihaiescu
Mesaje: 309
Membru din: Mar Apr 20, 2010 10:40
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Best 7 - Lacul 2 Bunget - Jud. Dambovita ! 72 ore

Mesaj de Viorel Mihaiescu »

edyytza scrie:Data limita de achitat avans este 24.04.2015..atunci vom lua decizia finala in legătura cu începerea concursului...
Salutam , va rugam sa anuntati daca ati gandit disputarea concursului si cu doar 13 echipe inscrise,cu modificarile de rigoare.(Ex. se plateste balta+arbitraj+cupe , iar restul ramane 1 singur premiu consistent pentru locul1).
In caz contrar , va rugam sa ne anuntati cand si cum putem intra in posesia avansului achitat.
Multumesc.

Avatar utilizator
edyytza
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 184
Membru din: Sâm Aug 30, 2014 23:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Best 7 - Lacul 2 Bunget - Jud. Dambovita ! 72 ore

Mesaj de edyytza »

Licurici scrie:
edyytza scrie:Data limita de achitat avans este 24.04.2015..atunci vom lua decizia finala in legătura cu începerea concursului...
Salutam , va rugam sa anuntati daca ati gandit disputarea concursului si cu doar 13 echipe inscrise,cu modificarile de rigoare.(Ex. se plateste balta+arbitraj+cupe , iar restul ramane 1 singur premiu consistent pentru locul1).
In caz contrar , va rugam sa ne anuntati cand si cum putem intra in posesia avansului achitat.
Multumesc.[/quote

Maine este ultima zi in care se pot face înscrieri... daca pana maine seara nu se fac cel putin 18 echipe concursul nu se va desfășura... Luni toate echipele care au achitat avansul vor intra in posesia lui prin cont bancar sau cu cine ma pot vedea il voi da personal.. Eu încă sper k acest concurs va lua start...

Avatar utilizator
edyytza
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 184
Membru din: Sâm Aug 30, 2014 23:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Best 7 - Lacul 2 Bunget - Jud. Dambovita ! 72 ore

Mesaj de edyytza »

In acest moment avem 15 echipe achitate... Am promisiunea ca maine vor achita încă 2 echipe... Daca cu acordul dumneavoastră mai putem aștepta pana maine dak nu voi afișa in acest weekend soarta concursului cu cele 15 echipe înscrise si premiile care pot sa le fac din bani încasați...rog toate echipele înscrise sa scrie daca sunt de acord cu începerea concursului daca sunt doar 15 echipe înscrise ....va mulțumesc si aștept răspunsuri!!!

Avatar utilizator
Viorel Mihaiescu
Mesaje: 309
Membru din: Mar Apr 20, 2010 10:40
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Best 7 - Lacul 2 Bunget - Jud. Dambovita ! 72 ore

Mesaj de Viorel Mihaiescu »

Mihaiescu,Pletescu,Butucea suntem de acord cu disputarea concursului cu 15 echipe.
Daca toate cele 15 echipe care au platit avansul accepta disputarea in varianta aceasta, va rugam sa postati ce premii raman valabile.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”