BOILESMANIA 2020 by TWO LAKES TWO BROTHERS

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: BOILESMANIA 2020 by TWO LAKES TWO BROTHERS

Mesaj de gor965 »

Duminica dimineata:

Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: BOILESMANIA 2020 by TWO LAKES TWO BROTHERS

Mesaj de gor965 »

Final:

Imagine
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: BOILESMANIA 2020 by TWO LAKES TWO BROTHERS

Mesaj de eugen dragnea »

Este cam aiurea ca mai mult de jumatate dintre echipe au prins doar un peste sau deloc...una este sa te duci la o partida de placere si sa nu prinzi nimic si alta este sa mergi la un concurs pe bani si sa te uiti la ele trei zile...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: BOILESMANIA 2020 by TWO LAKES TWO BROTHERS

Mesaj de gor965 »

eugen dragnea scrie:
Dum Oct 25, 2020 19:33
Este cam aiurea ca mai mult de jumatate dintre echipe au prins doar un peste sau deloc...una este sa te duci la o partida de placere si sa nu prinzi nimic si alta este sa mergi la un concurs pe bani si sa te uiti la ele trei zile...
Mare parte din echipele care nu au nici un peste in CENTRALIZATOR au prins pesti mai mici decat ultimul peste premiat din TOP 17. De cand s-a inventat World Carp Classic in 1998, exista pescari dispusi sa prinda ori nimic, ori cel mai mare peste din balta...in regim de concurs, pe bani. Cine prefera stilul de pescuit viteza poate sa evite genul asta de concurs, dupa pesti mari, pe balti mai complicate, cu densitate piscicola mai mica, la pescuit plantat. De bine, de rau, exista enorm de multe concursuri, pe stiluri diferite de pescuit, cu taxe de participare diverse, pe diferite tipuri de balti.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: BOILESMANIA 2020 by TWO LAKES TWO BROTHERS

Mesaj de eugen dragnea »

In nici un caz nu ma gandesc ca se face pescuit viteza pe Tancabesti...am fost de cateva ori in ultimii ani la diferite temperaturi ale apei si mi-am facut o idee despre cum sta treaba, concluzia mea a fost una destul de clara : balta are prea multa hrana naturala ca sa se poata prinde peste constant de pe orice stand, daca este scos din ecuatie si tenul este si mai rau...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”