CALIFICARI C.M. BELGIA 2005 - Desfasurare si rezultate

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Si ca sa mai si sucesc discutia asta cu Cornel Iacob , vreau sa multumesc lui Iulian Staicu , rezerva noastra , pentru munca depusa in ultimele 36 ore de concurs . Sper ca si pe viitor sa putem face vreo echipa impreuna ! Mersi Iulica !!
Tot aici vreau sa il asigur pe Adi Zarguzon ca am muncit din greu la aceste calificari si practic tot ce stiam am pus in slujba echipei . Mersi si tie Adi si poate mai facem vreo echipa vreodata . Sper sa nu faci si tu analogiile care se vor face intre noi si restul echipei .

Avatar utilizator
CORNEL IACOB
Mesaje: 182
Membru din: Lun Ian 10, 2005 18:16

Mesaj de CORNEL IACOB »

La cererea celorlalti membrii ai lotului national o sa inchid aceasta discutie...Ai scuzele mele cu conditia ca si tu sa-ti ceri scuze pentru faptul ca ti-ai permis sa scrii despre oameni pe care nu ii cunosti si nu stii despre ce au facut ei la acest concurs...
P.S. Te rog frumos sa stergi toate pozele cu mine de pe acest site cat si contul meu.Multumesc anticipat...

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Pentru ca tin foarte mult la ceilalti componenti ai echipei nationale , consider si eu discutia inchisa, chiar si in conditiile descrise de tine . Iti urez tie si celorlati baieti Fir Intins in Belgia !
Cit priveste scuzele mele , eu am avut bunul simt sa mi le cer anticipat , inca de la postarea analizei pe site . Stiam ca o sa supar pe cite cineva si de aceea am cerut ingaduinta , pentru conditia de jurnalist si participant . Am cautat sa fiu cit se poate de impartial si poate de aceea previziunile mi s-au indeplinit in proportie de 99 % . Nu am facut confuzie intre statutul meu de pescar mediocru si refulat si cel de jurnalist ( destul de bun - zic eu ! ) .
Inca o data FIR INTINS baieti si va asigur de mediatizare atita cit o sa-mi transmite-ti din Belgia .

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

UOA,UAO,UAO STATI LINISTITI BAIETI, sau cel putin resolvati amichevol prin telefon ca nu are rost sa ne certam de jabba si in prticolar pe forum. Sigur fiecare a interpretat in baza umorului pe care avea in moment respectiv. AIDE ca se mai intampla, lasati orgoli si stringetiva mana!!! numai bine
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

ps. cornel fara suparare dar cand sa facut concurs de aruncare eu intamplator eram pe stand langa pangica si pot sa confirmez ca intradevar dormea, de fapt poate sa til confirmaza si COCO ca era exact acolo. Nu mai te enerva! ciao
RESPECT, Musaro Adriano

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

concurs

Mesaj de Moose_master »

Concurs de aruncare.... uau... mi-ar fi placut sa fiu acolo. Mi-ar fi placut sa vad aruncarile baietilor. Ce interesant trebuie sa fi fost.
Apropo ! Cat si cine a aruncat cel mai departe ???


Moose
APCR Canadian Branch

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

ilarion moldoveanu scrie:Asta inseamna cumva ca si aici a fost frauda? Vad ca deja a inceput scandalul.Daca a fost si musaro pe balta e clar ca rezultatele au fost trucate.
Grila parca a fost propusa de cotelici....
A fost doar o apreciere la adresa intuitiei lui Val.Daca ai fi citit cu atentie ce a scris Val, intr-un alt topic, cu o saptamana inainte de inceperea concursului ai fi inteles.
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

cornel rosioru scrie:Dane,
Sponsorizarea de care vorbeai inainte de calificari, mai e valabila? Nu e nici o suparare, dar vreau sa stiu pe ce contam.

Maestre,
Nu am uitat ce am spus.Una din variante a picat dar mai am una.Aveti probleme cu cei de la N....E?
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Dane,
Cind am spus ca nimic nu e aranjat dinainte indiferent de lotul care se califica, nu am glumit. Oricum un singur sponsor nu poate acoperii toate cheltuielile. Asa ca orice sponsorizare e bine venita.

vio
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 10, 2005 16:37

Mesaj de vio »

Felicitari Senzor Carp Team !
Fir intins in Belgia !
Tot respectul Mitanu si Badica !!!
Am avut multe si mai avem multe de invatat de la acesti mari pescari !
Multumim Adriano Musaro !
Si in 2006 vor mai calificari .


Multumim tuturor sponsorilor pentru increderea acordata !
Multumim pentru aprecieri !

ps
Am iesit pe 3 la puncte , la cantitate pe 2 .

"Unde am gresit ...?
Viorel Rizea
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”