CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de oanavictor »

ANUNT IMPORTANT

SAMBATA 14 FEBRUARIE ORA 11 SEDINTA CU TOTI PRESEDINTII DE CLUBURI PENTRU STABILIREA TUTUROR NEINTELEGERILOR SI STABILIREA FERMA A REGULAMENTULUI DE DESFASURARE A PRELIMINARIILOR CAMPIONATULUI MONDIAL SI DECERNAREA TITLULUI DE CAMPION NATIONAL .
POT PARTICIPA SI CEILALTI PRESEDINTI DE CLUBURI CARE DIN DIFERITE MOTIVE NU AU PARTICIPAT LA PRIMA ADUNARE ,CU CONDITIA GARANTARII INSCRIERII DE ECHIPE IN COMPETITIE .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

dinu

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de dinu »

Domnule Oana bine ca ati scapat cu bine din interventia chirurgicala, cum se va decerna campionul pe 2008 la crap si dupa ce criterii ar fi prima intrebare si a doua de ce trebuie a doua sedinta cu privire la calificari????? am uitat mai am a treia intrebare: tot la darvari este sedinta, hai sa fie si la Ploiesti ca este mai aproape si pt, cei din oradea de ex, ce ziceti d=le oana??????

anghel d.
Mesaje: 48
Membru din: Dum Ian 11, 2009 10:16

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de anghel d. »

@oana

am discutat de masina, se rezolva, vom pune la punct aspectele la sedinta de pe 31 ianuarie cand voi discuta cu maestrul Rosioru, cel care ma primeste in asociatie ! :idea: :wink: :shock:
anghel dragos-toyota carp team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de oanavictor »

ANUNT IMPORTANT

SAMBATA 14 FEBRUARIE ORA 11 SEDINTA CU TOTI PRESEDINTII DE CLUBURI PENTRU STABILIREA TUTUROR NEINTELEGERILOR SI STABILIREA FERMA A REGULAMENTULUI DE DESFASURARE A PRELIMINARIILOR CAMPIONATULUI MONDIAL SI DECERNAREA TITLULUI DE CAMPION NATIONAL .
POT PARTICIPA SI CEILALTI PRESEDINTI DE CLUBURI CARE DIN DIFERITE MOTIVE NU AU PARTICIPAT LA PRIMA ADUNARE ,CU CONDITIA GARANTARII INSCRIERII DE ECHIPE IN COMPETITIE .
INTALNIREA VA AVEA LOC LA DARVARI .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de Vali Vesa »

Nu mai scrieti cu majusculeeeeeee...... Se vede si fara :mrgreen:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de oanavictor »

Anunt important

Sambata ,14 februarie,ora 11,la Darvari va avea loc adunarea generala a tuturor presedintilor de club si asociatii pentru stabilirea sistemului de desfasurare si a regulamentului de desfasurare a preliminariilor pentru campionatul mondial si decernarea titlului de campion national .Sunt invitati sa participe si ceilalti presedinti de cluburi si asociatii care din diferite motive nu au putut participa la celelalte intruniri .
Deasemenea vor participa membrii de conducere a revistei Aventuri la Pescuit si Victor Hodorog din partea Fishing &huntting channel.
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de EX-UL »

Aveti si o ordine de zi ? Orice sedinta publica trebuie sa aiba o ordine de lucru - Dvs inca nu ati propus nimic !
Participantii pentru ce se pregatesc si cu ce materiale ? Daca ma intrebati , la aceasta adunare , eu nu vin decit insotit de avocat :lol: dar cum ora de consultanta este destul de scumpa , cred ca nu am sa risipesc banii , acum cind toti fac economii , si nu am sa vin ( in exceptia ultimei intrebari pe care o pun in acest post ) .
Cine va prezida lucrarile ? Dvs ca gazda sau dl. Rosioru , drept sef al subcomisiei de crap din AGVPS , insarcinat sa organizeze calificari si prezenta lotului national la CM ? Daca o prezidati Dvs , va insusiti ordinea de zi propusa de un OFICIAL al AGVPS ? ( adica Rosioru ) . Sau ...................
Pot fi primiti si invitati ?
Presedintele de onoare al AGVPS ( dl Mugur Isarescu ) poate veni ? ( este doar o intrebare , pentru a-i putea face invitatia )

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de EX-UL »

@ Dl Oana ,

sa nu va faceti sperante desarte vizavi de Fishing & Hunting - legat de orice doriti Dvs , legat de pescuit , sau calificari nationale . Acest canal de Tv , il cunosc si isi fac reclama "mascata" pe http://www.vinatorul.ro ( situl meu particular , cu acoperire nationala - peste 33.000 vizitatori unici / luna ) , dar nu au nici macar puterea sa se impuna la 2-3 canale de cablu universale in Romania . Am si facut 1 emisiune de vinatoare , cu niste reprezentanti de-ai lor , si am remarcat , chiar fara sa vreau , ca reporterul lor ( un actor , Sorin Matei ) care "facea" emisiunea era incaltat cu adidasi , pe un namol pina la genunchi si avea o foame care l-a facut sa preia 5-6 iepuri la o vanatoare , pentru echipa de filmare .
Va spun eu - sunt particulari si nu au dupa ce bea apa ! Foamea e mare in tara asta ! Asta apropo de bani si sponsorizari !

Concluzia pentru cei care nu au rabdare sa citeasca toata rahaturile - canalul Fishing & Hunting - nu poate garanta nici macar 1 deplasare de la Bucuresti la Ploiesti , fara ca echipa de filmare sa ramina fara motorina si sa ceara bani de la "colegi" , daramite sa se implice in deplasarea unui lot national de crap , peste hotare , cu taxe , nada , samd . ...........

Iar "Victorash" ( stie el ce spun ) ma poate contacta pe privat la www.vinatorul.ro sa stea de vorba cu mine , despre amestecuri de astea in alta lume !!!
Ultima oară modificat Mie Feb 11, 2009 17:35 de către EX-UL, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de dan cotelici »

Urat, foarte urat.
Inainte de a posta asa ceva puteai sa vorbesti cu Victor Hodorog sau Radu Morar si sa lamuresti problemele pe care le ai cu ei.In rest mi se pare o abordare similara ziaristilor.Te ataca pentru ca nu-ti faci/platesti reclama si la ei.
The second best is the first loser!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de EX-UL »

@Cotelici

Uite ca iti raspund si tie public , dupa 2-3 ani . Nu am nici o legatura cu acest canal de TV - ei incearca sa faca tot soiul de filmari pe la vanatori si concursuri de pescuit , ca sa isi justifice salariul .
Pina aici e Ok , eu am facut asta acum vreo 6 ani , la TVR International , "Legende si Trofee" , dar intotdeauna am platit din buzunarul meu , cheltuielile echipei de filmare . Asta e istorie . Mi-am asumat costurile si am facut pionierat in TVR cu chestia asta .

Problema este alta - acest canal TV , care pe baza de lipsa de fonduri si cu posibilitatea practica de mare plecaciune , ar trebuii sa contacteze organizatorii si presedintii de club , ca sa le permita accesul pe balta sau in terenul de vanatoare , brusc se transforma intr-un sponsor al unei competitii de pescuit ????????? E JALE MARE !

Cu ce bani ?????????????

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”